R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım

  League of Legends için kaç para harcadınız? Hiç düşündünüz mü? Gelin sizlere bu ipucunda bu bilgiye nasıl ulaşacağınızı açıklayalım.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  23.11.2022 17:12 3504 3 dk okuma süresi
  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım
  Son Düzenleme:

  LoL veya League of Legends, günümüzün en çok oynanan arena tarzı savaş oyunlarından birisidir. Oyuncuların amacı, arenada karşı rakibi alt ederek oyunu kazanmak. E-spor turnuvalarında da sıklıkla tercih edilen LoL, sunduğu olanaklarla öne çıkan bir yapım. Bazı oyuncular, bu oyundan faydalanırken ne kadar para harcadığını merak edebiliyor. Bu sorunun cevabını vermek istiyoruz.

  League of Legends için ne kadar para harcadınız?

  League of Legends oyuncuları, bazen ilginç soruların cevabını merak edebilir. Bunlardan birisi de oyun için ne kadar para yatırıldığı. Bunun için bir destek sayfası üretilmiş durumda. Kullanıcıların yapması gereken, öncelikle bu bağlantıya tıklamak. Bu bağlantıya bastıktan sonra hesaba giriş yapılması için “LOG IN” yazılı bir buton bulunuyor. Giriş yaptıktan sonra ise “Show Me the Money” yazılı butona basılmalı.

  Bu butona bastıktan sonra bir süre yükleme ekranı gözüküyor. Yükleme ekranı geçildikten sonra ise harcanan para miktarı görünüyor. Para miktarı dolar cinsinden yer alıyor. Özetle bu adımların uygulanması ile beraber harcanan para öğreniliyor. Riot Games, bu işlemin mevcut bölge için geçerli olduğunu da belirtiyor. Yani bölgenin dışındaki harcamalar dahil edilmiyor.

  League of Legends

  League of Legends için kaç para harcadığının dışında oyun hakkında da bilgiler verilmeli. League of Legends, 2009 yılının Ekim ayından beri piyasada bulunan bir oyun. Oyundaki amaç, savaş arenasında karşılıklı takımların savaşması. Büyülerin de bulunduğu bu oyunda kuleler ve minyonlarla savaşılıyor. Aynı zamanda kahramanlara karşı da bir savaş veriliyor. Kuleler tek tek yıkıldıktan sonra ana üs basılıyor. Üs ele geçirildikten sonra ise takım kazanıyor.

  LoL’un tarihinden de kısaca söz edelim. LoL ekibiWarcraft III oyununu seven bir takım. Geliştiriciler, Defense of the Ancients haritasına bayılır. Bu durum, onların aklına bir fikir getirir. Hemen yeni bir oyun geliştirmek için çalışmalar yapan takım, 2007 yılında oyundan söz eder.

  2009 yılına gelindiğinde oyunun beta sürümü çıkar. Ekim ayında ise tam sürüm haline gelir. Aslına bakarsak oyunun en çok şaşırtan noktası, tek oyunculu modun olmamasıydı

  O dönemi düşündüğümüzde bunun neden şaşırtıcı olduğu anlaşılıyor. Çünkü oyun, tanıtıldığı dönemde internet aboneleri yüksek hıza sahip değildi. Günümüzde ise bu durum normal karşılanıyor. Örneğin, Fall Guys oyunu da yalnızca çok oyunculu oynanıyor.

  Sistem gereksinimleri

  Oyunun sistem gereksinimlerini incelediğimizde çok yüksek olmayan sistemler istediği görülüyor. Oyun, özellikle her oyuncunun rahatlıkla oynaması için harika bir optimizasyon yapmış durumda. Günümüz ofis bilgisayarlarında bile bu oyunu rahatlıkla oynamak mümkün oluyor.

  En düşük

  • Intel Core i3 530 veya AMD A6 3650 işlemci
  • CPU için SSE2 desteği
  • NVIDIA GeForce 9600 GT, AMD Radeon HD 6570 veya Intel HD 4600 ekran kartı
  • DirectX 10
  • 1 GB VRAM
  • 16 GB HDD
  • Windows 7 32 bit veya Mac OS 10.12 64 bit işletim sistemi
  • 2 GB RAM
  • 1.024 x 768 piksel çözünürlük

  Önerilen

  • Intel Core i5 3300 veya AMD Ryzen 3 1200 işlemci
  • NVIDIA GeForce 560, AMD Radeon HD 6950 veya Intel UHD 630 ekran kartı
  • DirectX 11
  • 2 GB VAM
  • 16 GB SSD
  • Windows 10 64 bit veya Mac OS 10.16 işletim sistemi
  • 4 GB RAM
  • 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Daha Fazla Trafik için SEO’da Etkili Bağlantı Kurma Stratejileri

  Etkili bağlantı kurma stratejileri, bir web sitesinin arama motorunda ön sıralarda görünmesine doğrudan katkıda bulunur. Bu nedenle oluşturulan bu tür stratejiler, SEO çalışmalarının önemli bileşenleri arasında yer alır.

  Microsoft, Xbox Game Pass Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geliyor!

  Microsoft, Xbox Game Pass abonelik ücretlerine zam yapıyor. Game Pass Ultimate, PC Game Pass ve Core için yeni fiyatlar 10 Temmuz 2024'te yürürlüğe girecek.

  Microsoft, OpenAI Yönetim Kurulundan Çekildi!

  Microsoft, OpenAI yönetim kurulundaki gözlemci koltuğundan çekildi. Bu karar, şirketin yapay zeka yönetimindeki iyileşmeleri takiben alındı.

  TRT 1 Şifreli mi? EURO 2024 Maçlarını Dijitsu Cihazınızda Şifresiz İzlemek için Frekans ve Biss Key Ayarları

  EURO 2024 heyecanına Dijitsu cihazınızla ortak olmak ister misiniz? TRT 1 şifreli kanal sorunu yaşıyorsanız, frekans ve Biss key ayarlarınızı güncelleyerek maç keyfinizi kesintisiz yaşayabilirsiniz. İşte adım adım çözüm yolları...

  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et