R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

  Farming Simulator 22 ekonomi yönetimine odaklanan simülasyon tarzı bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Farming Simulator 22 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  09.08.2022 16:25 1755 3 dk okuma süresi
  Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Farming Simulator 22 çiftlik yönetimini ön plana çıkaran bir simülasyon oyunudur. Oyun, Giants Software tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2019 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), Mac OS, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X ve Stadia platformlarında oynanabilir.

  Oyunda modern bir çiftçinin kontrolünü ele alırsınız. Size sunulan tüm olanakları kullanarak bir çiftlik oluşturursunuz. Tarım, hayvancılık ve ormancılık temel odak noktanızdır. Çiftçilikte kullanılan modern makineleri kullanma şansınız vardır. Oyun dinamik yapıda olduğundan mevsimsel değişikliklerle karşılaşabilirsiniz.

  Farming Simulator 22 nasıl bir oyun?

  Farming Simulator 22 sayesinde tarım faaliyetleri gerçekleştirmenin zorluğuyla karşılaşırsınız. Oyunda kullanılan mekanikler dahil olmak üzere pek çoğunu zaman içerisinde öğrenirsiniz. Karakterinizi oluşturduktan sonra harita seçimi yaparsınız ve dijital tarım arazisine adım atarsınız.

  Oyunda istediğiniz zorluk seviyesinde oynama şansınız vardır. Kolay olan zorluk seviyesinde ekipmanlara erişim konusunda belirli avantajlar elde edersiniz. Zorluk seviyesini yükseltmek oyundaki etkileşim düzeyinizi yükseltir. Bilgisayar tarafından kontrol edilen karakterleri yönlendirmekte biraz daha çaba gösterirsiniz.

  Çiftlik simülasyonu gibi pek rekabetin olmadığı bir alanda çıkarılmış olan oyun, oyuncusunun gereksinimlerine hitap etmeyi başarır. Mevsimsel değişiklikler oyuna en iyi şekilde yansıtılır. Böylece hangi çiftlik yaklaşımıyla uğraşıyorsanız uğraşın planlarınızda değişiklik yapmanız gerekir.

  Farming Simulator 22 oynarken birbirinden farklı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çiftçilikle uğraşmak istiyorsanız kesinlikle en iyi seçeneklerden biridir. Seriyi takip ediyorsanız zaman içerisinde yapılan iyileştirmeleri kolayca fark edebilirsiniz. Simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyunu sevebilirsiniz.

  Farming Simulator 22 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Farming Simulator 22 çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Farming Simulator 22 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Farming Simulator 22 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-3330
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 35 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Farming Simulator 22 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-5675C
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX 570
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 35 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Farming Simulator 22 fiyatı ne kadar?

  Farming Simulator 22 oyunu Windows, Mac OS, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X ve Stadia platformlarında oynanabilir. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Farming Simulator 22 serinin önceki oyunlarına göre birbirinden farklı özellikleri bir araya getirir. Çiftlik oluşturma ve dinamik koşullarda onu yönetme konusunda tüm becerilerinizi kullanmalısınız. Farming Simulator 22 oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Kimlik Doğrulama Sistemi Getirebilir!

  Sosyal medya platformu Twitter, "gerçek bilgi" ilkesine ağırlık vermeye devam ediyor. Bu çerçevede platformda "kimlik doğurlama" modeline geçilecek. İşte Twitter kimlik doğrulama sisteminden ilk bilgiler!

  FIFA 23, F1 22 ve NBA 2K23 Dahil Spor Oyunlarında Büyük İndirim! Yarın Son Gün!

  EA ve Steam işbirliğinde 2023'ün ilk "AAA" kalite oyunlarında indirimi başladı. FIFA 23, NBA 2K23 ve F1 22 dahil "spor" kategorisindeki popüler oyunlarda %70'e varan indirim başladı. Bazı oyunlarda indirim için yarın son gün!

  Forspoken Önerilen Sistem Gereksinimleri Paylaşıldı!

  Rol yapma oyunu Forspoken için önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. Sistem gereksinimleri yüksek olmasıyla oyuncuları şaşırtıyor.

  Renault 2022 Yılında Ne Kadar Sattı! 2022 Renault Satış Rakamları Açıklandı!

  Fransız otomobil devi Renault, 2022 yılında global pazarda yakaladığı toplam satış adedini açıkladı. İşte Renault'un global, Avrupa ve Türkiye pazarlarında gerçekleştirdiği binek ve ticari araç satış adedi!

  Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et