R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Dragon Ball Z: Kakarot Sistem Gereksinimleri

  Dragon Ball Z: Kakarot aksiyon temalarını barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Dragon Ball Z: Kakarot sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin

  Timur Demir Timur Demir 06.08.2022 15:20 1516 3 dk okuma süresi
  Dragon Ball Z: Kakarot Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Dragon Ball Z: Kakarot, Goku ve arkadaşlarını kontrol edebildiğiniz bir RPG oyunudur. CyberConnect2 tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2020 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilir.

  Oyun açık dünya olarak görülebilecek farklı yapılarda alanlardan oluşur. Bu alanlara çeşitli araçlarla veya uçarak ulaşabilirsiniz. Adımını attığınız hemen hemen her yerde bir düşmanla karşılaşabilirsiniz. Hikayeyi takip ederek ilerleseniz bile "Intermission" adını taşıyan kısa sürelerde özgürce hareket edebilirsiniz.

  Dragon Ball Z: Kakarot nasıl bir oyun?

  Dragon Ball Z serisine meraklı biriyseniz bu oyun hoşunuza gidebilir. Belirli bir hikayeye göre ilerler. Oyuncular çeşitli karakterleri kontrol ederek gökyüzüne çıkma fırsatı elde ederler. Mücadeleler çok hızlı olduğundan başlangıçta alışmakta zorlanabilirsiniz. Zaman geçtikçe karakterinizi daha iyi kontrol edebilirsiniz.

  Hızlı olma durumunu bir kenara bırakırsanız mücadeleler gerçekten iyidir. Kendi seviyenizden yüksek düşmanlarla karşılaştığınızda biraz zorlanabilirsiniz. Bazen mücadeleler dakikalarca sürebilir. Bol bol eşya kullanabilirsiniz. Ancak sonunda deneyim puanına ek olarak epey bir ganimet elde edersiniz.

  Oyunun en önemli yanı kesinlikle düşmanlarla mücadele etmek ve sürekli savaşmaktır. Ana hikayeye ek olarak yan içerikler yer aldığından oyunun biraz uzun olduğu söylenebilir. Hikaye anlatımında grafiklerin pek bir önemi yoktur. Animasyonlar devreye girdiğinde ise güzel görüntülerle karşılaşırsınız.

  Karakterler seslendirmeleri ve oyun müziği gerçekten iyidir. Düşmanlarla savaşırken müzik sayesinde oyuna kendinizi kaptırabilirsiniz. Dragon Ball Z serisine aşinaysanız hikayede bazı içeriklerin eksik olduğunu ve bazı içeriklerin ise yeni olduğunu kolayca fark edebilirsiniz.

  Dragon Ball Z: Kakarot sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Dragon Ball Z: Kakarot çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Dragon Ball Z: Kakarot sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Dragon Ball Z: Kakarot minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2400
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 36 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Dragon Ball Z: Kakarot önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-3470
  • Ekran kartı: AMD Radeon R9 280X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 40 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Dragon Ball Z: Kakarot fiyatı ne kadar?

  Dragon Ball Z: Kakarot oyunu Windows, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Dragon Ball Z serisinden hoşlanıyorsanız bu oyun size Goku ve diğerlerinin hikayesini oynayarak keşfetme şansı sunar. Oyunda bol bol dövüş vardır ama zafer için önce kendinizi eğitmeniz gerekir. Dragon Ball Z: Kakarot oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

  Football Manager 2023 sistem gereksinimleri, standart sistemlerde dahi rahatlıkla oynanabilecek düzeydedir. FM23, her oyuncu tarafından tercih edilebilir.

  Roblox Sistem Gereksinimleri

  Roblox, oyun geliştirerek veya oyun oynayarak para kazanmayı sağlayan bir platformdur. Roblox, pek çok sistemde akıcı bir şekilde çalışmaktadır.

  Steam Oyuncuların En Fazla Tercih Ettiği İşletim Sistemlerini Açıkladı!

  Steam tarafından 2022 Eylül ayının en çok tercih edilen işletim sistemleri listesi paylaşıldı. Buna göre ilk sırayı Windows 11 aldı.

  Dragon Ball Z: Kakarot Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et