R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT Pro: Özellikleri Neler? Fiyatı Ne Kadar?

  ChatGPT Pro nedir? Özellikleri neler? Fiyatı ve çıkış tarihi ne? Bu gibi soruları bu başlık altında sizler için cevaplıyoruz.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  26.01.2023 14:35 3862 3 dk okuma süresi
  ChatGPT Pro: Özellikleri Neler? Fiyatı Ne Kadar?
  Son Düzenleme:

  ChatGPT, 2022 yılının Aralık ayında kullanıma açılan bir yapay zeka botu. Profesyonel bir şekilde sohbet eden yazılım, insanların kısa sürede ilgisini çekmeyi başardı. Bu bot ile ilgili son zamanlarda merak edilenlerden birisi ChatGPT Pro sürümü. Bu sürüm, bu aralar haberlerde duyuluyor. ChatGPT Pro’nun neden önemli olduğu ve fiyatının ne kadar olduğu merak edilmekte. Bu içerikte sizlere detaylı bir biçimde gerekli soruların yanıtlarını sağlamış olacağız.

  ChatGPT Pro nedir?

  ChatGPT, yapay zeka destekli sohbet yapmayı sağlayan bir yazılım. Amacı, kullanıcıların yazdığı soruları cevaplamak. Cevaplamaktan kasıt sadece düz metin değil. Bot hem tablo paylaşabiliyor hem de kod aktarabiliyor. Hem de gerekli formatta. Böylesine kaliteli özelliklere yer veren yapay zekanın yavaş olması kullanıcıların canını sıkıyor.

  ChatGPT Pro, yavaşlık sorununun çözülmesini sağlayan bir premium abonelik türü. Bu abonelik ile beraber yüksek hızda sunuculardan faydalanan kullanıcılar, bottan daha hızlı yararlanabiliyor. Yani ChatGPT Pro sürümü, yavaşlık sorununu kökünden çözüyor. Aşağıdaki Twitter gönderisinde de göreceğiniz üzere bot, aşırı hızlı yanıt veriyor. Bu da pro aboneliğinin önemini vurguluyor.

  ChatGPT Pro özellikleri

  ChatGPT Pro nedir? Bu soruyu cevapladığımıza göre şimdi de özellikleri hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunalım. 

  Şu anda 3 farklı özellik açıklanmış durumda. ChatGPT Pro ile beraber en önemli özelliklerden birisi, çok hızlı dönüş sağlanması. Kullanıcılar, bota soru sorduğunda hızlı bir yanıt alıyor. O kadar hızlı ki ücretsiz plan ile pro abonelik arasında onlarca kat fark var.

  Bir diğer özellik, yeni özelliklere erken erişim. Yenilikler, aylık olarak bot için uygulanıyor. Bot, yeniliklerle beraber daha kaliteli bir hale bürünüyor. Pro aboneleri, bu yeniliklere daha erken ulaşıp yeniliklerden en iyi şekilde faydalanabilecek.

  Bir diğer ayrıcalık her zaman hızlı kullanım. ChatGPT Pro kullanıcıları, her saat yapay zekayı hızlı bir şekilde kullanacak. Yani ister gündüz ister akşam yoğun saatlerde olsun bot, hızlı yanıt vermeyi sürdürecek. Henüz resmî bir açıklama olmasa da biz, özel sunucular olduğunu düşünüyoruz. Yani ChatGPT Pro kullanıcıları için daha kaliteli sunucularda hizmet sağlanıyor.

  ChatGPT Pro fiyatı ve çıkış tarihi

  ChatGPT Pro’nun yakında ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki versiyonu bulunacak. Ücretsiz versiyon, daha düşük performansa yer verecek. Ücretli versiyon ise daha hızlı olup özelliklere erken erişim sağlayacak. “ChatGPT Pro nedir?” sorusunun dışında bu soruya da açıklık getirmeliyiz. 

  ChatGPT Pro fiyatı, aylık 42 dolar olarak paylaşıldı. Henüz resmî olarak satın alınamıyor. Ayrıca ücretli aboneliğin çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

  ChatGPT Pro’ya nasıl başvurulur?

  ChatGPT Pro kullanmak isteyenlerin başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Henüz resmî olarak abonelik hizmetleri başlamadı. Abone olmak isteyen bir kullanıcı bekleme listesine katılarak listeye adını yazdırabiliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi, HyperOS'a Yapay Zeka Özellikleri Getiriyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, HyperOS'a yapay zeka özellikleri ekliyor. Notlar uygulamasında metin özetleme ve internetten bilgi sağlama gibi yenilikler geliyor.

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  iOS 18 ile Eski iPhone'lara Yeni Nefes! İşte Kullanabileceğiniz Özellikler

  Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 18, iPhone XR ve XS gibi eski modellere de güncelleme imkanı sunuyor. Peki, bu eski cihazlarda hangi yeni özellikleri kullanabileceksiniz? İşte detaylar...

  Macaristan-İsviçre Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

  Avrupa Şampiyonası EURO 2024, Almanya-İskoçya maçı ile resmen başladı. Bugün A Grubu'nda Macaristan, İsviçre ile karşılaşacak. Macaristan-İsviçre maçı hakkında tüm detayları öğrenmek için okumaya devam edin.

  ChatGPT Pro: Özellikleri Neler? Fiyatı Ne Kadar?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et