R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

  Anket doldurarak para kazanmak boş vaktinizi değerlendirebileceğiniz en iyi para kazanma yöntemlerinden biridir. Hızlı bir şekilde para kazanamayabilirsiniz ama denemeye değerdir. Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  25.05.2022 22:57 2655 4 dk okuma süresi
  Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?
  Son Düzenleme:

  Anket doldurarak para kazanmak mümkündür. Kazanacağınız miktar bir günde sizi zengin etmezler ama ufak düzeylerde finansal destek için idealdirler. Ancak para kazanabilmek için doğru anket sitelerini tercih etmek çok önemlidir. Çünkü her anket sitesi eşit değerde değildir.

  Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız sunacağınız vaktin buna değer olduğundan emin olmalısınız. Anket sitelerinden hızlı bir şekilde ödeme almayı beklememelisiniz. Anket doldurarak para kazanma işinizi bir yan gelir olarak görmeniz daha doğru olacaktır.

  Anket doldurarak para kazanılabilir mi?

  Para kazanmak için anket doldurmayı düşünüyorsanız deneyimli kişilerin fikirlerinden yararlanmanız gerekebilir. Anket sitelerine kayıt olup para kazanmak avantajlı gibi görünebilir. Ancak kazanacağız miktarın değeri harcayacağınız vaktin duruma göre değişebilir.

  İnternetten anket doldurarak para kazanma aşırı verimli bir iş değildir. Sadece boşa geçirecek vaktiniz varsa bunu yapmanızı öneririz. En iyi durumda herhangi bir beceriniz yoksa basit bir şekilde para kazanmaya çalışmak için ideal olabilir.

  Anket doldurarak para kazanma konusunda size yol gösterecek olsak bile bu konuda dürüst olmak gerekir. Ücretli anketlere katılmak ve kazanç elde etmek yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir. Anketler genelde basittir ama bazen çok sıkıcı anketlerle karşılaşabilirsiniz.

  Anket sitelerinin en can alıcı noktası demografik verilerinizdir. Demografik verileriniz yayınlanan verilerle ne kadar uyumluysa para kazanma şansınız o kadar artış gösterecektir. Anketler için ideal bir kişiyseniz kazanacağınız para miktarı epey bir fazla olacaktır.

  Para kazandıran en iyi 7 anket sitesi

  Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız seçeceğiniz sitelerin güvenilir olması şarttır. Güvenilir olmayan sitelere yönelmeniz durumunda emekleriniz boşa gidebilir. Ayrıca şirketlerin size sunacağı ödülleri kullanabilecek gereksinimlere (konum vb.) sahip olmanız gerekir.

  1. Swagbucks

  Swagbucks en popüler anket sitelerinden biridir. Diğer sitelere göre daha fazla ankete sahiptir ve ödeme konusunda pek fazla sorun çıkartmaz. Anketlere katılım gösterdikçe puan kazanırsınız. Ardından bu puanları nakit paraya (PayPal) veya hediye kartına dönüştürebilirsiniz.

  Swagbucks sadece anketlerle ilerlemez. Oyun oynama, internette arama yapma ve video izleme gibi çeşitli işlemlerle puan toplayabilirsiniz. Anketler açısından alacağınız puanlar anketlerin niteliğine göre değişiklik gösterir. Genel olarak anket başına maksimum 2 dolar kazanabilirsiniz.

  2. Opinion Outpost

  Opinion Outpost anket doldurarak puan toplayabileceğiniz bir sitedir. Standart anketlere göre farklı türde anketlerle karşılaşma fırsatınız vardır. Anket başına maksimum 250 puan kazandırır. Kazandığınız puanları nakit paraya (PayPal) ve hediye kartlarına dönüştürerek harcayabilirsiniz.

  Opinion Outpost anket çeşitliliği açısından avantajlı bir sitedir. Anketlerin sonunda yer alan oyunları oynayarak ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Anketlere katılım hakkı kazanabilmek biraz zorlayıcıdır. Ayrıca anketler konum odaklı olduklarından seçenekleriniz beklenenden az olabilir.

  3. InboxDollars

  InboxDollars anket doldurarak para kazanabileceğiniz ideal yerlerden biridir. Anketlere ek olarak video izleyerek, oyun oynayarak ve e-posta okuyarak para kazanabilirsiniz. Bu siteyi diğerlerinden farklı kılan durum puan dönüştürme gibi işlemlerin bulunmamasıdır.

  InboxDollars maksimum 5 dolar değerinde anketler sunar. Çok nadiren 10 dolara çıkan anketler bulabilirsiniz. Anketlere 25 dakika ayırmanız yeterlidir. 5 dolar bonus ile ilk adımı atarsınız. Kazandığınız paraları nakit paraya (PayPal) veya çeşitli hediye kartlarına dönüştürebilirsiniz.

  4. MyPoints

  MyPoints diğer anket siteleri gibi işleyiş gösterir. Anket doldurdukça para kazanırsınız ama genel olarak ödüller perakende firmalarından yapılacak alışverişlerde indirim şeklindedir. Ayrıca puanlarınızı nakit olarak (PayPal) alabilme şansınız vardır.

  MyPoints size ilk olarak 10 dolarlık bir teklifle merhaba der. Bu tekliften yararlanabilmek için 30 gün içerisinde 20 dolar harcamanızı bekler. Anketler dışında oyun oynayarak, video izleyerek veya e-posta okuyarak para kazanma şansınız vardır. Ancak günlük kazanacağınız puan sınırlıdır.

  5. i-Say

  i-Say bir pazar araştırma firması olan IPSOS aracılığıyla anketler sunar. Anket çeşitliliği çok yüksek değildir. Her ankete katılımda farklı sitelere ulaşmak ve oralarda gezinmek gibi bir zorunluluk yoktur. Puan biriktirdikçe onları nakit paraya (PayPal) veya hediye kartına dönüştürebilirsiniz.

  i-Say genelde parasal anlamda çok büyük kazançlar sunmaz. Size çeşitli fırsatlarla gelir ve bunları kullanmanızı ister. Kazandığınız ödülleri kullanmaya başlamadan önce hesap oluşturulduktan sonra bir süre beklemeniz gerekir. Alternatif anket sitesi arayanlar için idealdir.

  6. LifePoints

  LifePoints anket doldurarak puan topladığınız ve bu puanları farklı şekillerde kullanabileceğiniz sitelerden biridir. Anketlerden elde edeceğiniz puan miktarı süreye ve ihtiyaca göre değişiklik gösterir. Puanları nakit paraya (PayPal) veya hediye kartlarına dönüştürmeniz mümkündür.

  LifePoints anket çeşitliliği açısından oldukça avantajlı bir yerdir. Sadece 10 dakikanızı ayırarak bir anketi tamamlayabilir ve puan kazanabilirsiniz. Sınırlamalar oldukça düşüktür. Ancak en büyük dezavantajı elde ettiğiniz puanların bir geçerlilik süresinin olmasıdır.

  7. Branded Surveys

  Branded Surveys oldukça farklı anketler bulabileceğiniz bir yerdir. Anketler genelde ürün geliştirme aşamasına yöneliktir. Markalar anketleri kullanarak ürünlerinde eksik olan veya geliştirilmesi gereken noktaları bulmak isterler. Anket doldurmak ise oldukça kolaydır.

  Branded Surveys bazı durumlarda size 30 dakika sürebilecek bir anket sunabilir. Anket için belirlenen süre ne kadar yüksekse kazanacağınız puan o kadar yüksek olur. Diğer sitelere göre anketlerin biraz daha uzun sürmesi en göze çarpan dezavantajlardan biridir.

  Çok daha farklı anket siteleri bulabilirsiniz. Ayrıca bu sitelerin yüksek miktarda ödeme yaptıklarını iddia etmeleri durumuyla karşılaşabilirsiniz. Her ne olursa olsun tercihinizi mutlaka güvenilir ve itibarlı sitelerden yana kullanmalısınız. Böylece emeğiniz boşa gitmemiş olacaktır.
   

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Vodafone'dan Herkese 25 GB İnternet Hediyesi: Nasıl Alınır?

  Vodafone, 2024 Voleybol Milletler Ligi'ne özel, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 25 GB internet hediye ediyor. Peki, hediye internet nasıl alınır?

  ChatGPT 4o Nasıl Kullanılır? İşte Detaylı Rehber!

  OpenAI'nin GPT 4o modeli, kullanımı kolay yapay zeka teknolojisiyle ses, metin ve görüntü analizi yaparak etkileşimi artırıyor. İşte GPT 4o kullanım adımları!

  Nintendo Switch 2 Geliyor: Yeni Nesil Konsol Piyasayı Nasıl Değiştirecek?

  2025'te çıkacak Nintendo Switch 2, üstün performansı ve rekabetçi fiyatıyla oyun dünyasını yeniden şekillendiriyor.

  Google, Kripto Para Reklam Yasağını Tamamen Kaldırdı: İşte Detaylar!

  Google, güvenlik endişeleri sonrası kripto para reklam yasağını kaldırdı. Yeni şartlar Bitcoin ETF onayı alan şirketleri kapsıyor, Bitcoin fiyatları yükseldi.

  Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et