R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Topluluk Özelliğinde Yenilikleri Test Ediyor

  Son dönemde kullanıcıların sıkça kullandığı "En Son" ve "Sizin İçin" özellikleri artık Topluluklar'da yer alacak. Bu özelliğin gelmesiyle birlikte kullanıcılar iki özellik arası geçiş yaparak yeni bir topluluğa katılabilecek. Henüz test edilen yeni Twitter özelliği şimdilik bazı Web, iPhone ve Android kullanıcılarına sunuluyor.

  Emre Çelik
  Emre Çelik R10 Editörü
  03.06.2022 18:02 1965 2 dk okuma süresi
  Twitter Topluluk Özelliğinde Yenilikleri Test Ediyor
  Son Düzenleme:

  Twitter'daki Topluluk özelliği kullanıcıların benzer ilgi alanına sahip diğer insanlarla kolayca bir araya gelmesi için ve sadece ilgilendiği konularla alakalı konuşmalar ve içeriklere katılabileceği pratik bir ortam olarak tasarlandı.

  Bu nedenle, ister Harry Styles hayranı olsun, ister yemek sever, isterse de Xbox tutkunu olsun, özellikle çok fazla etkinliğin bulunduğu sohbet topluluklarında ilgi alanlarını gerçekten takip edebilmenin çok zor olduğunu biliyoruz. Bunu kolaylaştırmak için kullanıcıların "En Son" ve "Sizin İçin" zaman çizelgelerini kolayca kişiselleştirmelerini, önemsedikleri ve takip ettikleri ilgi alanlarında güncel sohbet ve gelişmeleri rahatça takip etmelerini sağlıyoruz.


  Kullanıcıların kişiselleştirdiği bu ayar Twitter Topluluğunu her ziyaret ettiğinde yeniden varsayılan olacak ve yeniden kişiselleştirmeye olanak sunacak. Bu aynı zamanda her Topluluğun kendine ait bir ayarı olacağını gösteriyor.

  Twitter, bu özelliği ana sayfa akışında zaten sunuyor ancak Topluluktaki bu değişiklik kullanıcıların güncel gelişmelerden kısa sürede haberdar olma ve gruplarda tartışılan aynı zamanda en çok ilgi çeken sohbetleri kolayca listelemek istiyor.

  Bu yeni Twitter özelliğini henüz test aşamasında olmasına rağmen deneyimleyen Twitter kullanıcıları, zaman çizelgelerinin tıpkı ana sayfada olduğu gibi aynı şekilde her Topluluğun sağ üst köşesindeki menüden istedikleri gibi değiştirebilecekler.

   

  a new way to view your Communities timeline: sort Tweets by For you (most relevant to you) or Latest (most recent)—the choice is yours!

  we’re testing this on iOS, Android, and web to see if it improves your Communities experience 🤞 let us know what you think pic.twitter.com/ygWXfBxbQf

  — Twitter Communities (@HiCommunities) June 1, 2022

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube, Türkiye’de Oyun Testlerine Başladı: İşte Detaylar!

  Youtube, Türkiye'deki kullanıcıları için oyun testlerine başladı. Premium kullanıcılar için sunulan bu yeni özellik, eğlence dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

  Sosyal Medyada Yeni Bir Dönem Başlıyor: X (Twitter), İş İlanlarını Göstermeye Başladı!

  X, LinkedIn'i hedef alarak geliştirdiği yeni özelliğini kullanıma sundu. Artık kullanıcılar, X veya Twitter platformu üzerinden iş başvuruları yapabilecekler.

  Bitcoin’de Artış Devam Ediyor: 37 Bin Doları Geçti!

  Bitcoin'in 37 bin dolar sınırını aşması, piyasanın canlanmasına ve altcoin değerlerinin artışına öncülük ediyor.

  Tablet Satışları Düşüyor: Düşüşe Rağmen Apple'ın Hâkimiyeti Devam Ediyor!

  Tablet satışlarında düşüş yaşanmasına rağmen Apple, pazar liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

  Twitter Topluluk Özelliğinde Yenilikleri Test Ediyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et