R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spotify’a Tercih Edilen Mod Özelliği Geliyor!

  Dünyanın en büyük ve en popüler müzik platformu Spotify, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yeni güncellemeler getirmeye hazırlanıyor. Kullanıcıların müzik dinleme keyfini en iyiye ulaştırmayı hedefleyen platformun gelecek yeni özelliklerinin detayları belli oldu. İşte yeni Spotify özellikleri!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 02.08.2022 12:01 1620 2 dk okuma süresi
  Spotify’a Tercih Edilen Mod Özelliği Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Müzik dinlemenin basit ve kaliteli yolunu sunan bir platform olarak, dünya genelinde geniş kullanıcı kitlesine sahip Spotify, yepyeni güncellemeleriyle platformu/uygulamayı daha da kullanışlı hale getiriyor. Geniş ve zengin çeşitlilik sunan podcast ve müzik arşivini sunan Spotify’da kullanıcılar kendi listelerini oluşturarak, kesintisiz müzik keyfi yaşayabiliyor. Hatta “Spotify Premium” abonelik modeli ile reklamsız müzik dinleme imkanı sunuyor.

  Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Spotfiy, kullanıcıların müzik dinlemelerini daha kolay hale getirecek yepyeni özellikler getirmeye hazırlanıyor.

  Spotify Mod Özelliği Getiriyor!

  Spotify, kullanıcıların liste oluşturma ve düzenleme gibi özelliklerle kendi müzik kütüphanesini fonksiyonel şekilde oluşturabilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de platformda yer alan “oynatma” ve “karışık çal” seçeneği kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor. Şirket, söz konusu iki özelliği birbirinden ayırmaya karar verdi.

  Spotify

  Gelecek güncellemeyle birlikte kullanıcıların mevcut çalma listeleri ve sanatçı sayfaları kısmının en üstünde yer alan birleşik “oynat/karışık çal” butonu ayrılacak. Böylelikle kullanıcılara çalma listelerinde 1 adet “oynat”, 1 adette “karışık çal” butonu sunulacak.

  Spotify’in gelecek tercih edilen mod özelliği “Spotify Premium” abonelerine özel olacak.

  Spotify yakın dönemde yeni özelliklerini hem Google’nin Android işletim sistemine hem de Apple’nin iOS işletim sistemine getirecek. 

  Platform üzerinden geleceği belirtilen güncellemeye ilişkin açıklama yayınlandı.

  Platformdaki değişikliğin, “çalma listeleri” ve “albümler” üzerinde yer alan tercih edilen modun seçilmesi ve istenen şekilde dinlenmesi mümkün olacak. Kullanıcıların “karışık çal” modu ile sıradaki şarkının ne olacağından habersiz müzik dinleme deneyimini yaşamaları mümkün olacak.

  Karışık Çal Özelliği Eleştiri Toplamıştı

  Spotify’da son dönemde listelerin karışık çalınması yönünde kullanıcılara daha fazla yönlendirme yapılıyordu. Bu durumda hem dinleyici hem de müzisyen cephesinde eleştirilere yol açıyordu. Bu konuda en sert tepki dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele’den gelmişti.

  Platform söz konusu eleştiriler nedeniyle sanatçıların albüm sayfalarında “Oynat/Karışık Çalbirleşik butonunun yerine klasikOynat” butonunu “varsayılan” seçenek olarak öne çıkartma kararı almıştı. Gelecek yeni güncelleme ile birlikte artık 2 fonksiyon için ayrı buton oluşturulacak. 

  Spotify’in getireceğini açıkladığı yeni güncellemenin detaylarıyla ilgili sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Discord’a Abonelik Sistemi Geliyor!

  Popüler anlık iletişim platformu Discord, 1 yıldır test ettiği Discord sunucu abonelik modelini getirdi. Discord sunucu sahipleri sunucularında ücretli abonelik paketleri oluşturabilecek ve doğrudan gelir elde edebilecek. İşte Discord Sunucu aboneliği!

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  Spotify’a Tercih Edilen Mod Özelliği Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et