R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spotify 5 ülkede video paylaşmak için başvuru şartını kaldırdı!

  Spotify video içerik paylaşımında önemli adımlar atmaya devam ediyor. Video içerik paylaşımlarının yoğun talep görmesi üzerine herkesin video podcast yayınlamasına izin vermeye hazırlanıyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 21.04.2022 19:10 385 2 dk okuma süresi
  Spotify 5 ülkede video paylaşmak için başvuru şartını kaldırdı!
  Son Düzenleme:

  Spotify’in uzun süredir beklenen herkesin video podcast sunabilmesine dair bugün önemli bir gelişme yaşandı. Platform, video içeriği yayınlayabilmesine izin vermeye hazır olduğunu gösterdi. Böylelikle artık video içeriği yayınlanabilmesi için Spotfiy’e başvuru yapılmasına gerek olmayacak

  5 ülkede uygulamaya alındı

  Spotify, bugünden itibaren ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki tüm içerik oluşturucuların “Anchor” aracılığıyla video içerikleri yayınlayabilmelerine izin veriyor. Spotify'ın “podcast abonelik” sistemini kullanarak da erişim için ücret alınabiliyor.

  Spotify video içeriklerinin hem üretimi hem de izlenmesi konusunda yardımcı olacak bazı önemli yükseltmeler de yaptı.

  Yardımcı ek özellikler geldi

  Spotify, yeni başlayanlar için video içeriklere yönelik olarak anketler ve “Soru-Cevap” oturumları gibi etkileşimli özellikler sunmaya başladı. Gömülü videoların artık web sitelerinde oynatılabilmesi de mümkün olacak. Bu sayede kullanıcıların videoları görüntüleyebilmek için Spotify'ı başlatmasına gerek kalmayacak.

  Yapımcılar artık Anchor'ın kanal olarak hizmet verdiği video içerikleri ücretsiz olarak yayınlamak için Riverside'ın web tabanlı kaydını kullanabilir. Ayrıca, kapsamlı bir arka katalogunuz varsa, sesli içerikleri toplu olarak video sürümleriyle değiştirebilmekte mümkün olacak.

  Spotify, uygulama alınan bu 5 ülke dışındaki diğer ülkelerde de “gelecekte” video podcast yükleme desteğinin sağlanacağını açıkladı. Ayrıca Spotify’dan içerik oluşturucularının aboneliklerin ötesinde para kazanmaları için daha fazla seçenek geleceği müjdesi de geldi.

  Spotify, Temmuz 2020'de video podcast'leri tanıttı, ancak bu tanıtım oldukça sınırlıydı. Spotify, Ekim 2021'de tüm içerik oluşturuculara erişimi teknik olarak genişletmiş olsa da, başvuru şartı bulunuyor. Sadece programlarının video sürümlerini paylaşmak isteyen podcast yayıncıları için bir engel teşkil etmeye devam etmişti.

  Spotfiy'in video podcast özelliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar veya R10.NET Forum'dan bizimle görüşlerinizi paylaşın!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  En İyi 5 E-Ticaret Yazılımı İncelemesi

  E-ticaret yazılımları ile ister kurumlar isterse de bireyler kendi internet sitelerini kolayca kurabilir. E-ticaret yazılımları ile sadece site kurulması değil sitenin kişiselleştirilerek özgün hale getirilmesi de sağlanır.

  Epic Games Yılbaşında 25 Oyunu Ücretsiz Verecek!

  Epic Games, bu yılbaşında 25 oyunu ücretsiz verecek. Oyun tutkunları bu yılbaşında 25 farklı oyunu ücretsiz kalıcı olarak alabilecek. İşte Epic Games yılbaşı kampanyasının detayları!

  Mazda CX-5 Türkiye'de Satışa Sunuldu! Tasarımı Yenilenen Model Hayran Bıraktı!

  Mazda CX-5 modeli, makyajlı versiyonu ile Türkiye'de satışa sunuldu. Mazda CX-5 fiyatı, özelliğine göre 1.429.070 ile 1.461.250 TL aralığında olacak.

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  Spotify 5 ülkede video paylaşmak için başvuru şartını kaldırdı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et