R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!

  Çoklu evrenlerle Miles Morales karakterlerini vizyonda ilk gösteren Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam serisi tekrar ertelendi. Erteleme kararı bekleyenleri çok fazla üzerken Sony, erteleme kararı hakkında net bir açıklama yapmadı.

  Tubaunl Tubaunl 21.04.2022 18:10 223 1 dk okuma süresi
  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filmi Sony’nin çok büyük başarı elde etmesini sağlamıştı. Özellikle Miles Morales evreni ve bütün Spiderman sevenlerinin heyecanla beklemiş olduğu yeni devam filminin yakın zamanda gelmesi bekleniyordu. İlk çıkış tarihi olarak 8 Nisan 2022 olarak duyurulan Spider-Man: Into the Spider-Verse, hayranlarını bir kez daha üzerek bu tarihte ne yazık ki gelmedi.

  Twitter hesabı üzerinden kısa süre önce devam filmine yönelik kötü bir haber daha geldi. Spider-Man: Across the Spider-Verse ile üçüncü film Spider-Man: Across the Spider-Verse Part II’nın ertelendiği açıklandı. Ancak bu ertelemenin süresi olarak birkaç ay işaret ediliyor. 

  Yeni çıkış tarihleri ne zaman?

  Erteleme kararı alınan ve bu yıl ekim ayında gösterime girecek olan ilk devam filmi Spider-Man: Across the Spider-Verse’ün çıkış tarihi güncellenerek 2 Haziran 2023 olarak duyuruldu. Ailenin üçüncü filmi olan Spider-Man: Across the Spider-Verse Part II’nin çıkış tarihi ise 29 Mart 2024 olarak güncellendi.

  Sony, bu erteleme kararlarını paylaşırken ertelemenin altında yatan sebeplerden bahsetmedi. Yeni erteleme kararları doğrultusunda, ilk film ile devam filmi arasındaki süre 5 yıla kadar uzatılmış oldu. Elbette alınan kararın ile hayranları çok büyük bir hayal kırıklığı duydu. Bir yandan bu ertelemelerin filme olumlu olarak yansıyacağı düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et