R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!

  Çoklu evrenlerle Miles Morales karakterlerini vizyonda ilk gösteren Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam serisi tekrar ertelendi. Erteleme kararı bekleyenleri çok fazla üzerken Sony, erteleme kararı hakkında net bir açıklama yapmadı.

  Tubaunl
  Tubaunl R10 Editörü
  21.04.2022 18:10 842 1 dk okuma süresi
  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filmi Sony’nin çok büyük başarı elde etmesini sağlamıştı. Özellikle Miles Morales evreni ve bütün Spiderman sevenlerinin heyecanla beklemiş olduğu yeni devam filminin yakın zamanda gelmesi bekleniyordu. İlk çıkış tarihi olarak 8 Nisan 2022 olarak duyurulan Spider-Man: Into the Spider-Verse, hayranlarını bir kez daha üzerek bu tarihte ne yazık ki gelmedi.

  Twitter hesabı üzerinden kısa süre önce devam filmine yönelik kötü bir haber daha geldi. Spider-Man: Across the Spider-Verse ile üçüncü film Spider-Man: Across the Spider-Verse Part II’nın ertelendiği açıklandı. Ancak bu ertelemenin süresi olarak birkaç ay işaret ediliyor. 

  Yeni çıkış tarihleri ne zaman?

  Erteleme kararı alınan ve bu yıl ekim ayında gösterime girecek olan ilk devam filmi Spider-Man: Across the Spider-Verse’ün çıkış tarihi güncellenerek 2 Haziran 2023 olarak duyuruldu. Ailenin üçüncü filmi olan Spider-Man: Across the Spider-Verse Part II’nin çıkış tarihi ise 29 Mart 2024 olarak güncellendi.

  Sony, bu erteleme kararlarını paylaşırken ertelemenin altında yatan sebeplerden bahsetmedi. Yeni erteleme kararları doğrultusunda, ilk film ile devam filmi arasındaki süre 5 yıla kadar uzatılmış oldu. Elbette alınan kararın ile hayranları çok büyük bir hayal kırıklığı duydu. Bir yandan bu ertelemelerin filme olumlu olarak yansıyacağı düşünülüyor.

  2010'dan bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 17’de Yeni Bir Hata: iPhone’lar Donuyor!

  iOS 17.1.1 güncellemesiyle yeni bir sorun ortaya çıktı. Uygulama Kütüphanesi'nde belirli işlemler gerçekleştirildiğinde iPhone ekranları donuyor!

  Sony'den Yeni Bir İlk: İmza Teknolojisini Akıllı Telefonlarda Kullanacak!

  Sony, sahte görsel içeriklere karşı etkili bir çözüm geliştiriyor. Şirket fotoğrafların ve videoların orijinalliğini doğrulamak için imza teknolojisi kullanacak!

  Exxen Üyelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Exxen, yeni sezona giriş yapmasıyla birlikte abonelik ücretlerinde artışa gitti. Aynı zamanda ExxenSpor paketinin fiyatlarında da yükselme yaşandı.

  Google Mesajlar'a Animasyonlu Emoji Tepkileri Geliyor: Mesajlaşma Deneyimi Yenileniyor!

  Google Mesajlar, animasyonlu emoji tepkileriyle mesajlaşma deneyimini yeniliyor. Yenilikçi özelliklerle zenginleşen uygulama, iletişimi eğlenceli hale getiriyor!

  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et