R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!

  Çoklu evrenlerle Miles Morales karakterlerini vizyonda ilk gösteren Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam serisi tekrar ertelendi. Erteleme kararı bekleyenleri çok fazla üzerken Sony, erteleme kararı hakkında net bir açıklama yapmadı.

  Tubaunl
  Tubaunl R10 Editörü
  21.04.2022 18:10 1811 1 dk okuma süresi
  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filmi Sony’nin çok büyük başarı elde etmesini sağlamıştı. Özellikle Miles Morales evreni ve bütün Spiderman sevenlerinin heyecanla beklemiş olduğu yeni devam filminin yakın zamanda gelmesi bekleniyordu. İlk çıkış tarihi olarak 8 Nisan 2022 olarak duyurulan Spider-Man: Into the Spider-Verse, hayranlarını bir kez daha üzerek bu tarihte ne yazık ki gelmedi.

  Twitter hesabı üzerinden kısa süre önce devam filmine yönelik kötü bir haber daha geldi. Spider-Man: Across the Spider-Verse ile üçüncü film Spider-Man: Across the Spider-Verse Part II’nın ertelendiği açıklandı. Ancak bu ertelemenin süresi olarak birkaç ay işaret ediliyor. 

  Yeni çıkış tarihleri ne zaman?

  Erteleme kararı alınan ve bu yıl ekim ayında gösterime girecek olan ilk devam filmi Spider-Man: Across the Spider-Verse’ün çıkış tarihi güncellenerek 2 Haziran 2023 olarak duyuruldu. Ailenin üçüncü filmi olan Spider-Man: Across the Spider-Verse Part II’nin çıkış tarihi ise 29 Mart 2024 olarak güncellendi.

  Sony, bu erteleme kararlarını paylaşırken ertelemenin altında yatan sebeplerden bahsetmedi. Yeni erteleme kararları doğrultusunda, ilk film ile devam filmi arasındaki süre 5 yıla kadar uzatılmış oldu. Elbette alınan kararın ile hayranları çok büyük bir hayal kırıklığı duydu. Bir yandan bu ertelemelerin filme olumlu olarak yansıyacağı düşünülüyor.

  2010'dan bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  AMD Anti-Lag 2 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler!

  AMD, oyunlarda gecikmeyi %37 azaltan Anti-Lag 2 teknolojisini tanıttı. Radeon RX 5000/6000 serisi ve Ryzen 600 GPU'larla uyumlu, CS2'de kullanıma hazır.

  iOS 18 ile iPhone'lara Yeni Emojiler Geliyor: İşte Gelecek Emojiler!

  iOS 18'in yeni emojileri duyuruldu! Göz altı torbaları olan yüz, parmak izi ve daha fazlasıyla mesajlaşmalarınızı renklendirecek yeni emojiler geliyor.

  Microsoft’un Yeni Yapay Zekası Phi-3-Vision: Beklentilerin Üzerinde Performans Gösteriyor!

  Microsoft'un yeni yapay zekası Phi-3-Vision, dil ve görme yeteneklerini birleştirerek rakiplerinden üstün performans sergiliyor. İşte modelin detayları ve yenilikleri!

  iPhone 16 Pro ve Pro Max: İki Yeni Kamera ile Geliyor!

  iPhone 16 Pro ve Pro Max, iki yeni kamera sensörü ile geliyor. 48MP Sony IMX903 sensörlü bu yeni modeller, gelişmiş fotoğraf özellikleriyle piyasaya sürülecek.

  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et