R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!

  Çoklu evrenlerle Miles Morales karakterlerini vizyonda ilk gösteren Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam serisi tekrar ertelendi. Erteleme kararı bekleyenleri çok fazla üzerken Sony, erteleme kararı hakkında net bir açıklama yapmadı.

  Tubaunl Tubaunl 21.04.2022 18:10 364 1 dk okuma süresi
  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filmi Sony’nin çok büyük başarı elde etmesini sağlamıştı. Özellikle Miles Morales evreni ve bütün Spiderman sevenlerinin heyecanla beklemiş olduğu yeni devam filminin yakın zamanda gelmesi bekleniyordu. İlk çıkış tarihi olarak 8 Nisan 2022 olarak duyurulan Spider-Man: Into the Spider-Verse, hayranlarını bir kez daha üzerek bu tarihte ne yazık ki gelmedi.

  Twitter hesabı üzerinden kısa süre önce devam filmine yönelik kötü bir haber daha geldi. Spider-Man: Across the Spider-Verse ile üçüncü film Spider-Man: Across the Spider-Verse Part II’nın ertelendiği açıklandı. Ancak bu ertelemenin süresi olarak birkaç ay işaret ediliyor. 

  Yeni çıkış tarihleri ne zaman?

  Erteleme kararı alınan ve bu yıl ekim ayında gösterime girecek olan ilk devam filmi Spider-Man: Across the Spider-Verse’ün çıkış tarihi güncellenerek 2 Haziran 2023 olarak duyuruldu. Ailenin üçüncü filmi olan Spider-Man: Across the Spider-Verse Part II’nin çıkış tarihi ise 29 Mart 2024 olarak güncellendi.

  Sony, bu erteleme kararlarını paylaşırken ertelemenin altında yatan sebeplerden bahsetmedi. Yeni erteleme kararları doğrultusunda, ilk film ile devam filmi arasındaki süre 5 yıla kadar uzatılmış oldu. Elbette alınan kararın ile hayranları çok büyük bir hayal kırıklığı duydu. Bir yandan bu ertelemelerin filme olumlu olarak yansıyacağı düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Mazda CX-5 Türkiye'de Satışa Sunuldu! Tasarımı Yenilenen Model Hayran Bıraktı!

  Mazda CX-5 modeli, makyajlı versiyonu ile Türkiye'de satışa sunuldu. Mazda CX-5 fiyatı, özelliğine göre 1.429.070 ile 1.461.250 TL aralığında olacak.

  WhatsApp Yeni Özellik Mesajı Atacak!

  WhatsApp’ın masaüstü sürümünde ortaya çıkan yeni bir özellik dikkatleri üzerine çekti. Buna göre WhatsApp, artık yeni bir özellik geldiğinde kullanıcılara mesaj gönderecek.

  Spider-Man: Across the Spider-Verse ertelendi: Yeni çıkış tarihi açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et