R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sony Açıkladı: Venom 3 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

  Spider-Man serisinin yapımcısı Amy Pascal, verdiği röportajda Venom 3'ün yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Venom 3 konusu ve çıkış tarihi ne?

  Omer Dursun Omer Dursun 26.04.2022 12:01 334 2 dk okuma süresi
  Sony Açıkladı: Venom 3 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?
  Son Düzenleme:

  Sony Pictures, Venom 3'ün geleceğini resmen duyurdu. Ortak bir Spider-Man evreni başlatmak için başka bir girişimde bulunma zamanı geldiği için Sony anlaşılır bir şekilde Venom'u öncülük edecek karakter olarak seçti. 

  Tom Hardy, karışık eleştirilere rağmen büyük bir gişe rekoru kıran 2018 Venom filminde Eddie Brock olarak rol aldı. 

  Filmin finansal başarısı, Sony'nin bir devam filmi duyurmasına neden oldu ve Venom: Let There Be Carnage, COVID-19 nedeniyle birden fazla gecikmeden sonra 2021'in sonlarında sinemalara çıktı. Devam filmi, dünya çapında 500 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek Sony tarafındaki yüzleri bir kez daha güldürdü.

  Venom 3 konusu ve çıkış tarihi

  Venom: Let There Be Carnage'ın olayları, üçüncü bir bölüm için kapıyı ardına kadar açık bıraktı. Tom Hardy'nin canlandırdığı Eddie Brock, Örümcek Adam: No Way Home için Marvel Sinematik Evreninde kısa bir süre geçirdikten sonra, Sony'nin Spider-Man Evrenine geri döndü. Ancak Sony, izleyicilerin Venom'u tekrar görüp göremeyecekleri veya ne zaman izleyeceği konusunda resmi bir açıklama yapmadı.

  CinemaCon panelinde açıklamalarda bulunan stüdyo, yaklaşık projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Sunumun bir bölümünde Sony, Venom 3'ün yolda olduğunu resmen duyurdu. Hardy solo seriye liderlik etmek için geri dönecek olsa da, devam filmine resmi olarak hangi yazar, yönetmen veya yıldızlara sahip belli değil.

  Venom 3 konusu ve çıkış tarihi

  Venom 3'ün onaylanması, Sony'nin Spider-Man Evrenini oluşturma planlarını sürdürüyor. Stüdyonun 2022'nin geri kalanında çıkacak herhangi bir Marvel filmi yok, ancak 2023, Sony'nin Marvel içeriği için büyük bir yıl olacak. 

  Aaron Taylor-Johnson'ın Kraven the Hunter ve Dakota Johnson'ın Madame Web'i gelecek yıl, Spider-Man: Across the Spider-Verse ise 2023'te vizyona girecek. Sony, CinemaCon'da Ocak 2024'te vizyona girecek Bad Bunny'nin başrolde olduğu bir El Muerto filminin planlarını da duyurdu. 

  Venom 3'ün 2024'te çıkması oldukça muhtemel. Şu anda Venom 3 hakkında bilinen çok az ayrıntı olmasına rağmen Sony, filmi olumlu eleştiriler aldıktan sonra devam filmini yönetmek isteyip istemediğini görmek için Andy Serkis'e başvuracak. Ancak proje için çalışmak istemezse stüdyonun başka seçeneklere de bakabileceğini göz ardı etmemek lazım. 

  Hardy'nin etrafındaki destekleyici kadro, önceki bölümlerde önemli bir oyuncu olduğu için Michelle Williams'ın canlandırdığı Anne Weying'i de içermeli. Ayrıca, Venom'un Örümcek Adam ile etkileşime girdiği filmin Venom 3 olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. Bu yüzden filmde Spider-Man olarak Tom Holland, Andrew Garfield veya tamamen başka birini görmek de ilginç olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  3D (3 Boyutlu Nesneler)

  3D, herhangi bir fotoğraf ya da çizimin, genişlik ve yükseklik ile beraber derinliğinin de olması halidir.

  POP3

  POP3 veya e-posta iletişim protokolü, e-postayı Microsoft Outlook gibi bir e-posta programından almanın bir yoludur.

  iPhone 14 Bekleyenleri Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor?

  iPhone 14 Pro ve Pro Max için bilinen tüm sızıntı haberleri, söylentiler ve iphone 14 ne zaman çıkacağına dair tüm bilgiler haberimizin detayında.

  Sony Açıkladı: Venom 3 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et