R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sony Açıkladı: Venom 3 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

  Spider-Man serisinin yapımcısı Amy Pascal, verdiği röportajda Venom 3'ün yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Venom 3 konusu ve çıkış tarihi ne?

  Omer Dursun Omer Dursun 26.04.2022 12:01 589 2 dk okuma süresi
  Sony Açıkladı: Venom 3 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?
  Son Düzenleme:

  Sony Pictures, Venom 3'ün geleceğini resmen duyurdu. Ortak bir Spider-Man evreni başlatmak için başka bir girişimde bulunma zamanı geldiği için Sony anlaşılır bir şekilde Venom'u öncülük edecek karakter olarak seçti. 

  Tom Hardy, karışık eleştirilere rağmen büyük bir gişe rekoru kıran 2018 Venom filminde Eddie Brock olarak rol aldı. 

  Filmin finansal başarısı, Sony'nin bir devam filmi duyurmasına neden oldu ve Venom: Let There Be Carnage, COVID-19 nedeniyle birden fazla gecikmeden sonra 2021'in sonlarında sinemalara çıktı. Devam filmi, dünya çapında 500 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek Sony tarafındaki yüzleri bir kez daha güldürdü.

  Venom 3 konusu ve çıkış tarihi

  Venom: Let There Be Carnage'ın olayları, üçüncü bir bölüm için kapıyı ardına kadar açık bıraktı. Tom Hardy'nin canlandırdığı Eddie Brock, Örümcek Adam: No Way Home için Marvel Sinematik Evreninde kısa bir süre geçirdikten sonra, Sony'nin Spider-Man Evrenine geri döndü. Ancak Sony, izleyicilerin Venom'u tekrar görüp göremeyecekleri veya ne zaman izleyeceği konusunda resmi bir açıklama yapmadı.

  CinemaCon panelinde açıklamalarda bulunan stüdyo, yaklaşık projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Sunumun bir bölümünde Sony, Venom 3'ün yolda olduğunu resmen duyurdu. Hardy solo seriye liderlik etmek için geri dönecek olsa da, devam filmine resmi olarak hangi yazar, yönetmen veya yıldızlara sahip belli değil.

  Venom 3 konusu ve çıkış tarihi

  Venom 3'ün onaylanması, Sony'nin Spider-Man Evrenini oluşturma planlarını sürdürüyor. Stüdyonun 2022'nin geri kalanında çıkacak herhangi bir Marvel filmi yok, ancak 2023, Sony'nin Marvel içeriği için büyük bir yıl olacak. 

  Aaron Taylor-Johnson'ın Kraven the Hunter ve Dakota Johnson'ın Madame Web'i gelecek yıl, Spider-Man: Across the Spider-Verse ise 2023'te vizyona girecek. Sony, CinemaCon'da Ocak 2024'te vizyona girecek Bad Bunny'nin başrolde olduğu bir El Muerto filminin planlarını da duyurdu. 

  Venom 3'ün 2024'te çıkması oldukça muhtemel. Şu anda Venom 3 hakkında bilinen çok az ayrıntı olmasına rağmen Sony, filmi olumlu eleştiriler aldıktan sonra devam filmini yönetmek isteyip istemediğini görmek için Andy Serkis'e başvuracak. Ancak proje için çalışmak istemezse stüdyonun başka seçeneklere de bakabileceğini göz ardı etmemek lazım. 

  Hardy'nin etrafındaki destekleyici kadro, önceki bölümlerde önemli bir oyuncu olduğu için Michelle Williams'ın canlandırdığı Anne Weying'i de içermeli. Ayrıca, Venom'un Örümcek Adam ile etkileşime girdiği filmin Venom 3 olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. Bu yüzden filmde Spider-Man olarak Tom Holland, Andrew Garfield veya tamamen başka birini görmek de ilginç olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Hive Social Nedir?

  Hive Social, yakın dönemde popülerlik kazanan ve Instagram, Twitter, hatta MySpace'in bazı tanıdık öğelerini birleştiren bir sosyal medya platformudur.

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  CPO (Chief Philosophy Officer) Nedir?

  CPO, Silikon Vadisi'ndeki firmaların kullandığı yeni bir pozisyonun kısaltmasıdır. Açılımı, Chief Philosophy Officer veya Baş Felsefe Sorumlusu'dur.

  Xbox 360 Kontrolcüsü Duyuruldu, Üstelik Yeni Nesil Destekliyor!

  Otoritelere göre en iyi kontrolcü olduğu düşünülen Xbox 360 kontrolcüsü, yeniden piyasaya çıkıyor. USB-C bağlantısı ile gelecek olan cihaz, Microsoft lisansını da sahip olacak!

  Sony Açıkladı: Venom 3 Geliyor! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et