R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!

  Twitter’ı 44 Milyar Dolar gibi rekor bir fiyatla satın alan Elon Musk’ın nakit fakiri olduğu belirtiliyordu. Musk, o şirketteki hisselerinden bir bölümünü de elden çıkartarak, 4 Milyar Dolarlık nakit elde etti.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 30.04.2022 16:40 505 1 dk okuma süresi
  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!
  Son Düzenleme:

  Çalkantılı bir sürecin ardından çok istediği Twitter’ın tamamını satın alan Elon Musk, bunun için tam 44 Milyar Dolar gibi devasa bir rakam teklif etmişti. Elon Musk şimdi ise farklı bir şekilde gündemde. Yapılan satın alımların ardından Elon Musk’ın nakit konusunda fakirleştiği ve bunun için alternatif arayışlarında olduğu belirtiliyordu. Elon Musk nakit çözümü için son zamanlarda Tesla hisselerinde satış gerçekleştiriyor.

  Geçtiğimiz gün 4 farklı yeni “SEC” başvurusu için rapor yayınlandı. Bu raporda Elon Musk’ın 26-27 Nisan tarihlerinde 4.4 Milyon adet “TSLA” hissesini satışa çıkarttı. Hatta raporda bu satışların tamamlandığı ve Elon Musk’un bu satıştan 4 Milyar Dolar kazandığı da belirtiliyor.

  Daha Fazla Tesla Hissesi Satmayacak!

  Elon Musk, 29 Nisan’da attığı tweet ile artık Tesla hisselerinin satışını planlamadığını belirtti. Sahip olduğu servetinin önemli kısmının Tesla hisselerinde bulunuyor. Ayrıca SpaceX ve The Boring Company gibi şirketlerdeki hisselere sahip olması Elon Musk’ın “nakit fakiri” olarak değerlendirilmesine neden oluyor. 

  Musk’tan Coca Cola tweeti atmıştı

  Twitter’ın satın alımından sonra Elon Musk, 28 Nisan’da Twitter hesabından çarpıcı bir tweet atmıştı. Attığı tweette “Kokaini geri koymak için Coca Cola’yı satın alacağım” demişti. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi 13 Serisinin Fiyatı Belli Oldu! İşte Xiaomi 13 ve 13 Pro!

  Xiaomi, 1 Aralık'ta gerçekleştireceği Xiaomi 13 serisi tanıtımını ertelemişti. Erteleme kararı eski Çin devlet başkanının hayatını kaybetmesi nedeniyle alınmıştı. Yeni lansmanın tarihi ne zaman açıklanmasa da Xiaomi 13 ve 13 Pro fiyatı sızdırıldı.

  iOS 16.2 Güncellemesiyle Bildirimlerdeki O Sorun Çözülecek!

  Apple, iOS 16.2 güncellemesiyle, iPhone'lardaki eski bildirimlere erişimeme sorununu çözüme kavuşturacak. iPhone kullanıcılarının eski bildirimleri gözden kaçırma sorunu, yeni güncellemeyle tarihe karışıyor.

  Redmi Note 12 Pro 4G Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Redmi, 2022 Ekim ayında piyasaya sürdüğü 5G varyantlı Redmi Note 12 Pro modeline 4G varyantını da getiriyor. İşte piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmayan Redmi Note 12 Pro 4G özellikleri ve fiyatı!

  Epic Games’ten Bu Hafta 2 Oyun Hediye

  Epic Games, geleneksel haftalık ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta 2 oyun ücretsiz alınabiliyor. Epic Games Kütüphanesi'ne ücretsiz kalıcı olarak eklenebilecek o oyunlar ve sistem gereksinimleri!

  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et