R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!

  Twitter’ı 44 Milyar Dolar gibi rekor bir fiyatla satın alan Elon Musk’ın nakit fakiri olduğu belirtiliyordu. Musk, o şirketteki hisselerinden bir bölümünü de elden çıkartarak, 4 Milyar Dolarlık nakit elde etti.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  30.04.2022 16:40 947 1 dk okuma süresi
  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!
  Son Düzenleme:

  Çalkantılı bir sürecin ardından çok istediği Twitter’ın tamamını satın alan Elon Musk, bunun için tam 44 Milyar Dolar gibi devasa bir rakam teklif etmişti. Elon Musk şimdi ise farklı bir şekilde gündemde. Yapılan satın alımların ardından Elon Musk’ın nakit konusunda fakirleştiği ve bunun için alternatif arayışlarında olduğu belirtiliyordu. Elon Musk nakit çözümü için son zamanlarda Tesla hisselerinde satış gerçekleştiriyor.

  Geçtiğimiz gün 4 farklı yeni “SEC” başvurusu için rapor yayınlandı. Bu raporda Elon Musk’ın 26-27 Nisan tarihlerinde 4.4 Milyon adet “TSLA” hissesini satışa çıkarttı. Hatta raporda bu satışların tamamlandığı ve Elon Musk’un bu satıştan 4 Milyar Dolar kazandığı da belirtiliyor.

  Daha Fazla Tesla Hissesi Satmayacak!

  Elon Musk, 29 Nisan’da attığı tweet ile artık Tesla hisselerinin satışını planlamadığını belirtti. Sahip olduğu servetinin önemli kısmının Tesla hisselerinde bulunuyor. Ayrıca SpaceX ve The Boring Company gibi şirketlerdeki hisselere sahip olması Elon Musk’ın “nakit fakiri” olarak değerlendirilmesine neden oluyor. 

  Musk’tan Coca Cola tweeti atmıştı

  Twitter’ın satın alımından sonra Elon Musk, 28 Nisan’da Twitter hesabından çarpıcı bir tweet atmıştı. Attığı tweette “Kokaini geri koymak için Coca Cola’yı satın alacağım” demişti. 

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram Reels Videolarına Artık Birden Fazla Şarkı Eklenebiliyor!

  Instagram Reels videolarına artık birden fazla şarkı eklenebiliyor. Kullanıcılar, farklı müzik parçalarını birleştirerek yaratıcı içerikler oluşturabilecek.

  OnePlus'ın En Güçlü Tableti, OnePlus Pad 2 Tanıtıldı!

  OnePlus, yeni amiral gemisi tableti OnePlus Pad 2'yi tanıttı. Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi, 3K ekranı ve rekabetçi fiyatıyla dikkat çekiyor.

  Android 15, Bazı Modellerin Son Büyük Güncellemeleri Olacak: İşte Güncelleme Alacak Xiaomi Telefonlar!

  Android 15 güncellemesi ile birçok Xiaomi, Redmi ve Poco modeli son büyük güncellemelerini alacak. İşte son büyük güncellemesini alacak modeller!

  Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta Tarihleri Belli Oldu!

  Call of Duty: Black Ops 6'nın beta tarihleri açıklandı. İşte tüm platformlarda aynı anda erişime açılacak bu heyecan verici beta süreci hakkında detaylar!

  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et