R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!

  Twitter’ı 44 Milyar Dolar gibi rekor bir fiyatla satın alan Elon Musk’ın nakit fakiri olduğu belirtiliyordu. Musk, o şirketteki hisselerinden bir bölümünü de elden çıkartarak, 4 Milyar Dolarlık nakit elde etti.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 30.04.2022 16:40 378 1 dk okuma süresi
  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!
  Son Düzenleme:

  Çalkantılı bir sürecin ardından çok istediği Twitter’ın tamamını satın alan Elon Musk, bunun için tam 44 Milyar Dolar gibi devasa bir rakam teklif etmişti. Elon Musk şimdi ise farklı bir şekilde gündemde. Yapılan satın alımların ardından Elon Musk’ın nakit konusunda fakirleştiği ve bunun için alternatif arayışlarında olduğu belirtiliyordu. Elon Musk nakit çözümü için son zamanlarda Tesla hisselerinde satış gerçekleştiriyor.

  Geçtiğimiz gün 4 farklı yeni “SEC” başvurusu için rapor yayınlandı. Bu raporda Elon Musk’ın 26-27 Nisan tarihlerinde 4.4 Milyon adet “TSLA” hissesini satışa çıkarttı. Hatta raporda bu satışların tamamlandığı ve Elon Musk’un bu satıştan 4 Milyar Dolar kazandığı da belirtiliyor.

  Daha Fazla Tesla Hissesi Satmayacak!

  Elon Musk, 29 Nisan’da attığı tweet ile artık Tesla hisselerinin satışını planlamadığını belirtti. Sahip olduğu servetinin önemli kısmının Tesla hisselerinde bulunuyor. Ayrıca SpaceX ve The Boring Company gibi şirketlerdeki hisselere sahip olması Elon Musk’ın “nakit fakiri” olarak değerlendirilmesine neden oluyor. 

  Musk’tan Coca Cola tweeti atmıştı

  Twitter’ın satın alımından sonra Elon Musk, 28 Nisan’da Twitter hesabından çarpıcı bir tweet atmıştı. Attığı tweette “Kokaini geri koymak için Coca Cola’yı satın alacağım” demişti. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  OS (Operating System)

  OS veya Operating System, klavye, fare, yazıcı gibi donanımlar ile belleği, diski, depolama ve farklı çevre birimlerini yönetmeyi sağlayan bir dizi programdır.

  Bir Erteleme Haberi de Hogwarts Legacy’den Geldi!

  Warner Bros, bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Hogwarts Legacy'i erteledi. Alınan erteleme kararıyla birlikte hayranlarını üzen Hogwarts Legacy'in yeni çıkış tarihi de belli oldu. İşte yeni Hogwarts Legacy çıkış tarihi!

  Optimize

  Optimize, herhangi bir şeyi, en iyi hale getirmektir. Ayrıca optimize etmek, herhangi bir formun en uygun halidir.

  Dijital Ticaret Odası

  Dijital Ticaret Odası, dijital varlıklar ile beraber blockhain endüstrisini temsil eden geniş çaplı bir ticaret birliğidir.

  Twitter’ı Satın Alan Elon Musk Nakit İçin O Şirketteki Hisselerinin Bir Kısmını Sattı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et