R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda

  e-Devlet çatısı altında artık kişiler internet ve telefon hizmetlerini satın almadan önce kuruluşlardan fiyat teklifi alabilecekler.

  Tubaunl
  Tubaunl R10 Editörü
  29.04.2022 01:23 980 2 dk okuma süresi
  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda
  Son Düzenleme:

  Kısa süre önce bir yeni güncellemeyle beraber e-Devlet üzerinden kişilerin çıkartmış oldukları belgelerin doğruluğunun kontrolü ve uluslararası kullanılması adına “e-apostil” uygulaması başlamıştı. Yeni program kapsamında kurumların birbirleriyle gerçekleşen belge transferlerinde bir azalış olması öngörülürken, e-Devlet bir yeni güncellemeyi daha duyurdu.

  Son gelen güncelleme ile beraber hem internet hem de telefon kullanıcılarının platform üzerinde deneyimi artacak. 200 bin kullanıcı ve üzerindeki şirketlerin tamamını bünyesine dâhil edecek güncelleme internet ve telefon kullanıcılarının işlerini çok fazla basitleştiriyor.

  e-Devlet üzerinden telefon ve internet paketlerinde kıyaslama yapılacak!

  Açıklanan proje kapsamında e-Devlet üzerinden kişiler sabit internet, telefon ve mobil internet paketlerini ve kampanya tekliflerini görebilecek. Teklif detaylarıyla beraber tek ekran üzerinde firmalardan birçok paket detaylarını aynı pencereden görerek kıyaslama yapabilecek.

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından gerçekleştirilen çalışma kapsamında, internet, TV ve telefon paketlerinde kullanıcılar karşılaştırma yapabilecek. Tüm hizmetlerin detayları ve fiyat kıyaslamalarını gösterecek uygulama ile kişilerin kafa karışıklığı büyük oranda azalacak.

  Piyasada fiyatların daha dengeli ve uygun bir şekilde seyretmesi beklenirken TV hizmetleri tek başına satılamayacak. TV hizmeti sadece telefon ve internet paket alımlarında beraber alınabilecek. Filtreleme özelliği ile müşteriler çok rahat bir şekilde aradığı paketleri bulabilecekler.

  e-Devlet üzerinden yapılacak sorgulamadan sonra kişilerin karşısına açılan pencerede birçok kampanya ve tarifeler görülecek. Aylık paket fiyatları olarak listeleme yer alıyor. Adrese göre internet fiyatları ve mobil internet ile telefon paketleri seçildikten sonra müşterinin talebi sağlayıcıya gönderilecektir.

  2010'dan bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bugatti, Yeni Hibrit Süper Otomobili Tourbillon'u Tanıttı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Bugatti, 1800 beygir gücündeki yeni hibrit süper otomobili Tourbillon'u tanıttı. Bu araç, inanılmaz performans ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çekiyor.

  Google Açıkladı: Arda Güler, Google Aramalarında Zirveye Ulaştı!

  EURO 2024'te Gürcistan'a karşı muhteşem performans sergileyen Arda Güler, Google aramalarında zirveye çıktı. Genç yetenek dünya gündeminde büyük ilgi gördü.

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  Deadpool ve Wolverine: Gişede Avengers ile Yarışacak

  Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Deadpool & Wolverine, Marvel'ın sevilen iki karakterini bir araya getirerek sinemaseverlerle buluşacak. İlk öngörüler, filmin gişe rakamlarının Avengers filmleriyle yarışabileceğini ve hatta bazılarını geçeb

  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et