R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda

  e-Devlet çatısı altında artık kişiler internet ve telefon hizmetlerini satın almadan önce kuruluşlardan fiyat teklifi alabilecekler.

  Tubaunl Tubaunl 29.04.2022 01:23 257 2 dk okuma süresi
  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda
  Son Düzenleme:

  Kısa süre önce bir yeni güncellemeyle beraber e-Devlet üzerinden kişilerin çıkartmış oldukları belgelerin doğruluğunun kontrolü ve uluslararası kullanılması adına “e-apostil” uygulaması başlamıştı. Yeni program kapsamında kurumların birbirleriyle gerçekleşen belge transferlerinde bir azalış olması öngörülürken, e-Devlet bir yeni güncellemeyi daha duyurdu.

  Son gelen güncelleme ile beraber hem internet hem de telefon kullanıcılarının platform üzerinde deneyimi artacak. 200 bin kullanıcı ve üzerindeki şirketlerin tamamını bünyesine dâhil edecek güncelleme internet ve telefon kullanıcılarının işlerini çok fazla basitleştiriyor.

  e-Devlet üzerinden telefon ve internet paketlerinde kıyaslama yapılacak!

  Açıklanan proje kapsamında e-Devlet üzerinden kişiler sabit internet, telefon ve mobil internet paketlerini ve kampanya tekliflerini görebilecek. Teklif detaylarıyla beraber tek ekran üzerinde firmalardan birçok paket detaylarını aynı pencereden görerek kıyaslama yapabilecek.

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından gerçekleştirilen çalışma kapsamında, internet, TV ve telefon paketlerinde kullanıcılar karşılaştırma yapabilecek. Tüm hizmetlerin detayları ve fiyat kıyaslamalarını gösterecek uygulama ile kişilerin kafa karışıklığı büyük oranda azalacak.

  Piyasada fiyatların daha dengeli ve uygun bir şekilde seyretmesi beklenirken TV hizmetleri tek başına satılamayacak. TV hizmeti sadece telefon ve internet paket alımlarında beraber alınabilecek. Filtreleme özelliği ile müşteriler çok rahat bir şekilde aradığı paketleri bulabilecekler.

  e-Devlet üzerinden yapılacak sorgulamadan sonra kişilerin karşısına açılan pencerede birçok kampanya ve tarifeler görülecek. Aylık paket fiyatları olarak listeleme yer alıyor. Adrese göre internet fiyatları ve mobil internet ile telefon paketleri seçildikten sonra müşterinin talebi sağlayıcıya gönderilecektir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Dev bataryalı Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

  Çin üretimindeki yeni tablet Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı. Xiaomi Pad 5 Pro, 10.000 mAh batarya ve 12.4 inç ekrana sahip. Bu yeni modelde birçok özellik üzerinde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası!

  Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 için ön sipariş kampanyası başlattı. Samsung kullanıcılara bu müjdeli haberi Unpacked 2022 adlı tanıtım etkinliğinde verdi.

  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et