R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda

  e-Devlet çatısı altında artık kişiler internet ve telefon hizmetlerini satın almadan önce kuruluşlardan fiyat teklifi alabilecekler.

  Tubaunl
  Tubaunl R10 Editörü
  29.04.2022 01:23 956 2 dk okuma süresi
  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda
  Son Düzenleme:

  Kısa süre önce bir yeni güncellemeyle beraber e-Devlet üzerinden kişilerin çıkartmış oldukları belgelerin doğruluğunun kontrolü ve uluslararası kullanılması adına “e-apostil” uygulaması başlamıştı. Yeni program kapsamında kurumların birbirleriyle gerçekleşen belge transferlerinde bir azalış olması öngörülürken, e-Devlet bir yeni güncellemeyi daha duyurdu.

  Son gelen güncelleme ile beraber hem internet hem de telefon kullanıcılarının platform üzerinde deneyimi artacak. 200 bin kullanıcı ve üzerindeki şirketlerin tamamını bünyesine dâhil edecek güncelleme internet ve telefon kullanıcılarının işlerini çok fazla basitleştiriyor.

  e-Devlet üzerinden telefon ve internet paketlerinde kıyaslama yapılacak!

  Açıklanan proje kapsamında e-Devlet üzerinden kişiler sabit internet, telefon ve mobil internet paketlerini ve kampanya tekliflerini görebilecek. Teklif detaylarıyla beraber tek ekran üzerinde firmalardan birçok paket detaylarını aynı pencereden görerek kıyaslama yapabilecek.

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından gerçekleştirilen çalışma kapsamında, internet, TV ve telefon paketlerinde kullanıcılar karşılaştırma yapabilecek. Tüm hizmetlerin detayları ve fiyat kıyaslamalarını gösterecek uygulama ile kişilerin kafa karışıklığı büyük oranda azalacak.

  Piyasada fiyatların daha dengeli ve uygun bir şekilde seyretmesi beklenirken TV hizmetleri tek başına satılamayacak. TV hizmeti sadece telefon ve internet paket alımlarında beraber alınabilecek. Filtreleme özelliği ile müşteriler çok rahat bir şekilde aradığı paketleri bulabilecekler.

  e-Devlet üzerinden yapılacak sorgulamadan sonra kişilerin karşısına açılan pencerede birçok kampanya ve tarifeler görülecek. Aylık paket fiyatları olarak listeleme yer alıyor. Adrese göre internet fiyatları ve mobil internet ile telefon paketleri seçildikten sonra müşterinin talebi sağlayıcıya gönderilecektir.

  2010'dan bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  PlayStation Portal Türkiye’de: Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Sony Türkiye garantisi altında ve Bilkom güvencesiyle piyasaya sürülecek olan PS Portal'ın Türkiye'deki satış fiyatı ve lansman tarihi duyuruldu.

  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et