R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda

  e-Devlet çatısı altında artık kişiler internet ve telefon hizmetlerini satın almadan önce kuruluşlardan fiyat teklifi alabilecekler.

  Tubaunl Tubaunl 29.04.2022 01:23 365 2 dk okuma süresi
  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda
  Son Düzenleme:

  Kısa süre önce bir yeni güncellemeyle beraber e-Devlet üzerinden kişilerin çıkartmış oldukları belgelerin doğruluğunun kontrolü ve uluslararası kullanılması adına “e-apostil” uygulaması başlamıştı. Yeni program kapsamında kurumların birbirleriyle gerçekleşen belge transferlerinde bir azalış olması öngörülürken, e-Devlet bir yeni güncellemeyi daha duyurdu.

  Son gelen güncelleme ile beraber hem internet hem de telefon kullanıcılarının platform üzerinde deneyimi artacak. 200 bin kullanıcı ve üzerindeki şirketlerin tamamını bünyesine dâhil edecek güncelleme internet ve telefon kullanıcılarının işlerini çok fazla basitleştiriyor.

  e-Devlet üzerinden telefon ve internet paketlerinde kıyaslama yapılacak!

  Açıklanan proje kapsamında e-Devlet üzerinden kişiler sabit internet, telefon ve mobil internet paketlerini ve kampanya tekliflerini görebilecek. Teklif detaylarıyla beraber tek ekran üzerinde firmalardan birçok paket detaylarını aynı pencereden görerek kıyaslama yapabilecek.

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından gerçekleştirilen çalışma kapsamında, internet, TV ve telefon paketlerinde kullanıcılar karşılaştırma yapabilecek. Tüm hizmetlerin detayları ve fiyat kıyaslamalarını gösterecek uygulama ile kişilerin kafa karışıklığı büyük oranda azalacak.

  Piyasada fiyatların daha dengeli ve uygun bir şekilde seyretmesi beklenirken TV hizmetleri tek başına satılamayacak. TV hizmeti sadece telefon ve internet paket alımlarında beraber alınabilecek. Filtreleme özelliği ile müşteriler çok rahat bir şekilde aradığı paketleri bulabilecekler.

  e-Devlet üzerinden yapılacak sorgulamadan sonra kişilerin karşısına açılan pencerede birçok kampanya ve tarifeler görülecek. Aylık paket fiyatları olarak listeleme yer alıyor. Adrese göre internet fiyatları ve mobil internet ile telefon paketleri seçildikten sonra müşterinin talebi sağlayıcıya gönderilecektir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Samsung Bir İlke Daha İmza Atıyor! Metaverse Evreninde Futbol Turnuvası Oynanacak!

  Samsung, Metaverse futbol turnuvası düzenliyor. 19 Kasım-16 Aralık 2022 tarihinde düzenlenecek turnuvada 8 farklı ünlü oyuncu takımlara kaptanlık edecek.

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  e-Devlet'e yeni hizmet geliyor: İnternet ve Telefon paketleri tek ekranda

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et