R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus’ın Reklam Detayları Belli Oldu! Reklamlı Disney Plus Paketi Reklam Süreleri Açıklandı!

  Haziran ayıyla birlikte açılacak Disney Plus’a dair detaylar bir bir netleşmeye başladı. Daha önce Disney Plus Türkiye fiyatları açıklanmıştı. Şimdi de Disney Plus reklamlı paketteki reklam sürelerinin ne kadar olacağı açıklandı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 18.05.2022 15:59 2614 2 dk okuma süresi
  Disney Plus’ın Reklam Detayları Belli Oldu! Reklamlı Disney Plus Paketi Reklam Süreleri Açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Disney’in dijital yayın platformu Disney Plus, son dönemde büyümeye devam ediyor. Dijital medya platformlarının açıklanan son aktif abone sayısı verilerinde Disney Plus, en güçlü rakibi Netflix karşısında büyümeye devam ediyor. 

  Disney Plus, 2022 yılında arasında Türkiye’nin de bulunduğu pek çok Avrupa ve Asya ülkesinde de hizmet vermeye başlayacağı açıklanmıştı. Bu gelişmeye ilişkin detaylarda belli olmaya başlamış ve kısa bir süre önce Disney Plus Türkiye fiyatları resmi olarak açıklanmıştı.

  Disney Plus Reklamlı Abonelik Geliyor!

  Disney Plus, daha ekonomik kullanım için reklamlı abonelik paketi getireceğini açıklamıştı. Disney Plus reklamlı abonelik paketi seçeneği ilk olarak 2022’inin sonuna doğru ABD’de uygulamaya alınacak. Daha sonra 2023 yılı içerisinde faaliyet gösterilen diğer ülkelerde de reklamlı abonelik paketinin getirileceği açıklanmıştı. Platform kullanıcıların hem daha uygun fiyatlı hem de reklamlarla boğulmayacağı bir abonelik paketi modeli üzerinde çalışıyor.

  Disney Plus Türkiye

  Disney Plus’un reklamlı abonelik paketinin nasıl olacağı, reklamların ne kadar süreceği gibi bilgileri ise yeni yeni netleşmeye başladı. The Wall Street Journal tarafından Disney Plus reklamlı abonelik paketine dair önemli iddialar paylaşıldı. İddialara göre Disney Plus reklamlı abonelik paketinde reklam yayınlarının 1 saat ve daha kısa süreli olan içerikler için maksimum 4 dakika olacak.

  Disney Plus’un güçlü rakiplerinin reklamlı abonelik modelinde Hulu platformunda 1 saate 10 dakika, HBO Max platformunda 1 saate 4 dakika ve Peacock platformunda ise 1 saate 5 dakika olacak şekilde reklam süreleri açıklanmıştı. 

  Disney Plus Reklamlarda Seçici Olacak!

  Disney Plus, uygun fiyata sahip olacak reklamlı abonelik paketinde gösterilecek reklamlarda çok seçici hareket edecek. Platformda her şeyin reklamı yayınlanamayacak ve yetkililer yayınlanacak reklamları özenle seçecek. Şirket özellikle çocuklara karşı büyük bir hassasiyetle reklamlın seçileceği ve yetişkin içerikli reklamların Disney Plus’ta asla yayınlanmayacağı belirtiliyor.

  Disney Plus Çocuk Profili özelliğinde reklam gösterilmeyecek.

  Disney Plus’ın daha ekonomik bir paket seçeneği sunma hedefiyle getireceği reklamlı abonelik paketiyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Daha uygun fiyat için 1 saate 4 dakika reklam izlemeye katlanmak mantıklı mı? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  Disney Plus’ın Reklam Detayları Belli Oldu! Reklamlı Disney Plus Paketi Reklam Süreleri Açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et