R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus’ın Reklam Detayları Belli Oldu! Reklamlı Disney Plus Paketi Reklam Süreleri Açıklandı!

  Haziran ayıyla birlikte açılacak Disney Plus’a dair detaylar bir bir netleşmeye başladı. Daha önce Disney Plus Türkiye fiyatları açıklanmıştı. Şimdi de Disney Plus reklamlı paketteki reklam sürelerinin ne kadar olacağı açıklandı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  18.05.2022 15:59 3452 2 dk okuma süresi
  Disney Plus’ın Reklam Detayları Belli Oldu! Reklamlı Disney Plus Paketi Reklam Süreleri Açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Disney’in dijital yayın platformu Disney Plus, son dönemde büyümeye devam ediyor. Dijital medya platformlarının açıklanan son aktif abone sayısı verilerinde Disney Plus, en güçlü rakibi Netflix karşısında büyümeye devam ediyor. 

  Disney Plus, 2022 yılında arasında Türkiye’nin de bulunduğu pek çok Avrupa ve Asya ülkesinde de hizmet vermeye başlayacağı açıklanmıştı. Bu gelişmeye ilişkin detaylarda belli olmaya başlamış ve kısa bir süre önce Disney Plus Türkiye fiyatları resmi olarak açıklanmıştı.

  Disney Plus Reklamlı Abonelik Geliyor!

  Disney Plus, daha ekonomik kullanım için reklamlı abonelik paketi getireceğini açıklamıştı. Disney Plus reklamlı abonelik paketi seçeneği ilk olarak 2022’inin sonuna doğru ABD’de uygulamaya alınacak. Daha sonra 2023 yılı içerisinde faaliyet gösterilen diğer ülkelerde de reklamlı abonelik paketinin getirileceği açıklanmıştı. Platform kullanıcıların hem daha uygun fiyatlı hem de reklamlarla boğulmayacağı bir abonelik paketi modeli üzerinde çalışıyor.

  Disney Plus Türkiye

  Disney Plus’un reklamlı abonelik paketinin nasıl olacağı, reklamların ne kadar süreceği gibi bilgileri ise yeni yeni netleşmeye başladı. The Wall Street Journal tarafından Disney Plus reklamlı abonelik paketine dair önemli iddialar paylaşıldı. İddialara göre Disney Plus reklamlı abonelik paketinde reklam yayınlarının 1 saat ve daha kısa süreli olan içerikler için maksimum 4 dakika olacak.

  Disney Plus’un güçlü rakiplerinin reklamlı abonelik modelinde Hulu platformunda 1 saate 10 dakika, HBO Max platformunda 1 saate 4 dakika ve Peacock platformunda ise 1 saate 5 dakika olacak şekilde reklam süreleri açıklanmıştı. 

  Disney Plus Reklamlarda Seçici Olacak!

  Disney Plus, uygun fiyata sahip olacak reklamlı abonelik paketinde gösterilecek reklamlarda çok seçici hareket edecek. Platformda her şeyin reklamı yayınlanamayacak ve yetkililer yayınlanacak reklamları özenle seçecek. Şirket özellikle çocuklara karşı büyük bir hassasiyetle reklamlın seçileceği ve yetişkin içerikli reklamların Disney Plus’ta asla yayınlanmayacağı belirtiliyor.

  Disney Plus Çocuk Profili özelliğinde reklam gösterilmeyecek.

  Disney Plus’ın daha ekonomik bir paket seçeneği sunma hedefiyle getireceği reklamlı abonelik paketiyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Daha uygun fiyat için 1 saate 4 dakika reklam izlemeye katlanmak mantıklı mı? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi’nin Kulaklığı Redmi Buds 5 Pro’nun Tasarımı Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Redmi Buds 5 Pro üstün ses kalitesi, gelişmiş gürültü engelleme ve şık tasarımı ile Xiaomi'nin yeni nesil kulaklığı olarak dikkat çekiyor.

  YouTube’dan Reklam Engelleyici Kullananlara Yeni Önlem: Hız Sınırlaması Geliyor!

  YouTube, reklam engelleyicilere karşı aldığı önlemlerle kullanıcı deneyimini etkiliyor. Firefox kullanıcıları özellikle bu yavaşlamadan etkileniyor.

  Arama Motoru Bing, Disney Kelimesini Yasakladı!

  Bing, Disney kelimesini yasakladı. Bing'in 'Disney' kelimesini yasaklama kararı, telif hakları ve ifade özgürlüğü arasındaki dengeyi sorgulatıyor.

  OpenAI'da Kriz Devam Ederken Yeni CEO Belli Oldu: Emmett Shear Göreve Başlıyor!

  OpenAI, Sam Altman'ın ayrılışının ardından Emmett Shear'ı geçici CEO olarak atadı. Bu değişiklik, yapay zeka sektöründe yeni bir dönemi başlatıyor.

  Disney Plus’ın Reklam Detayları Belli Oldu! Reklamlı Disney Plus Paketi Reklam Süreleri Açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et