R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! Yeni Disney+ Abonelik Fiyatları!

  Dünyanın en büyük medya şirketlerinden “Disney” tarafından hizmete sunulan “Disney+” servisinde fiyatlara zam geldi. Türkiye pazarına 2022 Haziran’da giren Disney+ abonelik ücretleri %85’i bulan oranda zamlandı. Dijital yayın platformu Disney Plus aylık ve yıllık paketlere gelen zamdan sonra oluşturan Disney+ fiyatları!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  10.12.2022 22:35 2978 3 dk okuma süresi
  Disney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! Yeni Disney+ Abonelik Fiyatları!
  Son Düzenleme:

  Dijital yayın hizmetleri sektörünün uluslararası pazardaki güçlü platformu “Disney+” zam açıkladı. Dünya genelinde faaliyet gösteren “Disney Plus”, 2022 Haziran ayında Türkiye pazarına girmişti. Dev projelerle Türkiye pazarına hızlı giren Disney+, kısa sürede önemli bir pazar payı elde etmişti. Platform, Türkiye’de “Netflix”, “BluTv” ve “Exxen” gibi rakiplerle mücadele ediyor.

  Disney+, zengin film ve dizi içeriği kadar fiyatları nedeniyle de sıkça tercih ediliyor. Bünyesinde “Marvel”, “Disney”, “Star Wars”, “Pixar” ve “National Geographic” gibi şirketlerin içerikleri yer alıyor. Böylelikle son döneme damga vuran film ve dizi projelerini Disney Plus’tan izlemek mümkün oluyor. Ancak Türkiye pazarı için Disney Plus’tan kötü haber geldi. Şirketten yapılan açıklamayla paket ücretlerinin arttırıldığı belirtildi. Böylelikle son dönemde internet ve teknoloji sektöründeki zam haberlerine bir yenisi daha eklenmiş oldu.

  Disney Plus Aylık ve Yıllık Abonelik Ücretlerine Zam

  Disney+

  Yeni zam haberi “Disney Plus Türkiye” tarafından duyuruldu. Şirketten yapılan açıklamada 2022 Haziran ayından beri yer aldığı Türkiye’deki ücretlerin arttırıldığı belirtildi. Disney+, Türkiye’ye piyasaya göre nispeten uygun fiyatla giriş yapmıştı. Zira Disney+ aylık abonelik “34.99 TL” olarak ücretlendiriliyordu. Disney+ yıllık ücreti ise “349 TL” olarak uygulanıyordu.

  Şirketten yapılan açıklamayla söz konusu aylık ve yılık abonelik paketlerine büyük zam geldi. Hatta gelen zammın aylık abonelik paketinde “%85.74” seviyesinde olduğu belirtildi. Yıllık abonelik paketinde ise zam oranı “%86.22” oldu. Söz konusu zam ile birlikte Disney+ aylık ve yıllık abonelik fiyatları açıklandı.

  PaketEski FiyatYeni FiyatZam Oranı
  Disney+ Aylık Abonelik34.99 TL64.99 TL%85.74
  Disney+ Yıllık Abonelik349 TL649.90 TL%86.22

  Disney+ Türkiye’den Açıklama Geldi!

  Disney+

  Disney Türkiye tarafından platforma gelen abonelik ücretlerindeki zam hakkında açıklama yapıldı. Açıklamada kullanıcıların Disney+ üyelik ücretlerinin kayıt yapıldığında “üyelik türü” çerçevesinde değişiklik gösterebileceği belirtildi. Kullanıcıların aylık abonelikte “64.99 TL”, yıllık abonelikte “649.90 TL” ödeme yapılması gerekiyor.

  Disney+ abonelik ücreti zammı 8.12.2022 tarihi itibariyle geçerli oldu. Bu tarihten önce aylık veya yıllık Disney Plus abonelik planı alan kullanıcılar, zamdan şimdilik etkilenmeyecek. Bu kullanıcılar mevcut ödeme planını iptal edene kadar eski tarifeden yararlanabilecek.

  Disney+ 2022 En Popüler Dizi ve Filmler

  Disney Plus

  Dünya genelinde hizmet veren çevrimiçi yayın platformu Disney Plus’ın bu yılki enleri de belli oldu. İşte tüm dünyada 2022 yılının en popüler Disney+ film ve dizileri!

  SıraFilmDizi
  1EncantoThe Simpsons
  2Turning RedGrey’s Anatomy
  3MoanaFamily Guy
  4Avengers: EndgameBluey
  5Doctor Strane in the Multiverse of MadnessModern Family
  6LightyearMalcolm in the Middle
  7EternalsShe-Hulk: Attorney at Law
  8Thor: Love and ThunderMoon Knight
  9Hocus Pocus 2Star Wars: Andor
  10PinocchioHow I Met Your Mother

  Disney+ Türkiye’nin aylık ve yıllık abonelik ücretlerine yaptığı zam hakkında sizin düşünceleriniz neler? Sizce güncel fiyatlarını hak ediyor mu? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro'nun Yeni Renk Seçenekleri Belli Oldu: İşte O Renkler!

  iPhone 16 Pro'nun yeni renkleri Titanium Gray ve Desert Titanium, şıklığı ve inovasyonu bir arada sunuyor.

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  Apple, Yenilenmiş M3 MacBook Pro Satmaya Başladı: İşte Detaylar!

  Apple, M3 Pro ve M3 Max çipli yenilenmiş MacBook Pro modellerini, uygun fiyatlarla ve tam işlevsellik garantisiyle satışa çıkarıyor.

  WhatsApp, Durum Güncelleme Arayüzünü Değiştiriyor: İşte Yeni Görünümü!

  WhatsApp, durum güncellemeleri için yeni bir arayüz sunuyor. Kullanıcılar, artık önizlemelerle daha hızlı etkileşimde bulunabilecek.

  Disney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! Yeni Disney+ Abonelik Fiyatları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et