R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus Abonelik Ücretlerine İndirim!

  Türkiye pazarına 2022 Haziran ayında giren Disney Plus, Eylül ayı itibariyle yepyeni içerikleri eklemeye başladı. Dijital yayın platformu ayrıca “Disney+ Day” etkinliği çerçevesinde kısa süreliğine abonelik ücretlerinde indirime gitti. İşte indirimli Disney Plus abonelik ücretleri!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  08.09.2022 17:38 1932 2 dk okuma süresi
  Disney Plus Abonelik Ücretlerine İndirim!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından Disney Plus, Eylül ayında içerik çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Daha önce duyurulduğu gibi “Disney+ Day” etkinliğiyle birlikte pek çok yeni yapım platforma eklendi.

  Disney Plus Day Etkinliği Başladı

  Disney Day Plus

  Geçen yıldan beri uluslararası pazara açılmaya başlayan Disney Plus, kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Özellikle piyasadaki en büyük rakibi Netflix cephesinde 10 yıl sonra ilk defa abone düşüşüne neden olmuştu. Dünya pazarında Netflix’in tahtını sallandıran Disney+, 2022 Haziran ayı itibariyle Türkiye pazarına da girmişti.

  Aradan geçen kısa sürede ciddi kullanıcı sayısına ulaşan Disney Plus, şimdi de dev etkinliğiyle gündemde. Platform daha önce açıkladığı “Disney+ Day” etkinliğini 08.09.2022 tarihi itibariyle başlattı. 8 Eylül’de başlayan Disney Plus Day etkinliği kapsamında yeni yapımlar prömiyer yapıyor.

  Disney ayrıca etkinlik kapsamında Disney Plus Türkiye abonelik ücretleri için indirim kampanyası başlattı.

  Disney Plus Day Abonelik Ücretlerinde İndirim

  Disney Plus, “Disney+ Day” etkinliği kapsamında yeni yapımlara yer vermenin yanı sıra indirimde yaptı. Disney Plus içeriklerine erişmek isteyenler kampanya döneminde indirimli fiyattan abone olabilecek.

  Kısa süreliğine geçerli olan Disney Plus indirimi 19.09.2022 tarihinde sona erecek. 19 Eylül’e kadar ilk defa Disney Plus aboneliği oluşturanlar, indirimden yararlanabilecek. Yeni abonelere özel olan kampanyada ilk ay için 34.99 TL yerine 23.99 TL ödenecek.

  Disney Plus Abonelik Ücretleri

  Disney Plus, tüm dünyada kullanıcılara “aylık” ve “yıllık” abonelik paketleri sunuyor. Disney+ yıllık abonelik, doğal olarak aylık aboneliklere göre daha avantajlı fiyata sahip. Ancak Disney+ Day etkinliğiyle birlikte aylık abonelik ücretlerine indirim geldi. Etkinlik kapsamında yıllık abonelik ücretlerine ise indirim yapılmadı.

  Abonelik ModeliNormal Fiyatİndirimli Fiyat
  Disney Plus aylık abonelik34.99 TL23.99 TL
  Disney Plus yıllık abonelik349.90 TL-

  Disney Plus Day Etkinliğinde Yayınlanan Yapımlar

  Pinokyo

  Disney Plus Day etkinliğinde merakla beklenen çok sayıda yapımda prömiyer yaptı. Etkinlikle birlikte platformda yerini alan yapımlar arasında “Şimşek MqQueen’in” son macerası “Arabalar Yollarda” yer aldı. Ayrıca Oscar’lı yıldız oyuncu Tom Hanks’in başrolde olduğu “Pinokyo” yapımı da Disney Plus’ta yayınlandı.

  PinokyoFilm
  Arabalar YollardaDizi
  Mike(Mike Tyson)Mini Dizi
  Wedding SeasonFilm
  National Geographic: Bertie Gregory Epik MaceralarSeri
  Star Wars: Obi Wan KenobiDizi Kamera Arkası

  Disney Plus içeriklerini beğeniyor musunuz? Sizin favori dizi veya filminiz hangisi? Yanıtlarınızı yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  GAİN de Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı: İşte Yeni Fiyatlar!

  GAİN, abonelik ücretlerine yüzde 450 zam yaparak fiyatını 149 TL'ye çıkardı. Yerli platform, sektördeki rekabete ayak uyduruyor.

  Exxen ve ExxenSpor Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Exxen ve ExxenSpor, içerik kalitesini artırmak için üyelik ücretlerine zam yaptı. İşte güncel abonelik fiyatları!

  Disney+ Türkiye Fiyatlarına Rekor Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Disney+ Türkiye, abonelik fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam sonucunda platformun aylık kullanım bedeli, en düşük 134,99 TL olarak belirlendi.

  Disney Plus Abonelik Ücretlerine İndirim!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et