R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp’tan Yeni Özellik: Kaybolan Fotoğraf Gönderme Kolaylaşacak!

  WhatsApp'ta, tek seferlik görüntülenen fotoğrafları göndermek artık daha pratik. Kullanıcılar, sadece bir tıklamayla geçici mesajlarını paylaşabilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.08.2023 12:47 1999 1 dk okuma süresi
  WhatsApp’tan Yeni Özellik: Kaybolan Fotoğraf Gönderme Kolaylaşacak!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, kullanıcılarına sürekli olarak yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Bu yenilikler arasında kullanıcılara tek seferlik fotoğraf ve video gönderme olanağı tanıyan bir özellik de bulunuyor. Bu özellik, WhatsApp Android kullanıcıları için 2.23.18.3 sürümünde beta programıyla denemeye sunuldu.

  Mesaj Menüsü Nasıl Yenilenecek?

  WhatsApp, kullanıcı deneyimini artırmak adına gönder butonunu daha işlevsel hale getirmeyi planlıyor. Yeni özellikle beraber ‘gönder’ butonuna uzun süre basıldığında bir menü karşımıza çıkacak. Bu menü sayesinde kullanıcılar, fotoğraf veya video arasında seçim yaparak mesajlarını sadece bir kez görüntülenebilecek şekilde hızla gönderebilecekler.

  Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Bu tek seferlik görüntüleme modunda GIF türündeki dosyaların gönderimi mümkün olmayacak. Beta sürümünde bu özelliğin olmadığını da görüyoruz.

  Gelecekteki Güncellemelerde Neler Bekleniyor?

  WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı bu yeni mesaj menüsü, kullanıcılara fotoğraf ve videolarını gönderdikten hemen sonra kaybolacak şekilde atma imkanı tanıyacak. Bu özellik, şu an geliştirme aşamasında olup yakın zamanda bir güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulması planlanıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  Yetişkinlere Özel Yeni Ninja Kaplumbağalar Filmi Geliyor: ‘The Last Ronin’

  Ninja Kaplumbağalar geri dönüyor! Yetişkinlere özel çekilecek film olan "The Last Ronin" ile karanlık ve gerçekçi bir hikâye sizleri bekliyor.

  WhatsApp'ın Çizim Düzenleyici Aracı Güncellendi: İşte Yeni Tasarımı ve Özellikleri!

  WhatsApp çizim düzenleyici aracı yenilendi! Yeni tasarım daha kullanışlı, 24 renk seçeneği sunuyor ve Android beta kullanıcıları için hazır!

  WhatsApp’tan Yeni Özellik: Kaybolan Fotoğraf Gönderme Kolaylaşacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et