R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp’tan Yeni Özellik: Kaybolan Fotoğraf Gönderme Kolaylaşacak!

  WhatsApp'ta, tek seferlik görüntülenen fotoğrafları göndermek artık daha pratik. Kullanıcılar, sadece bir tıklamayla geçici mesajlarını paylaşabilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.08.2023 12:47 1221 1 dk okuma süresi
  WhatsApp’tan Yeni Özellik: Kaybolan Fotoğraf Gönderme Kolaylaşacak!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, kullanıcılarına sürekli olarak yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Bu yenilikler arasında kullanıcılara tek seferlik fotoğraf ve video gönderme olanağı tanıyan bir özellik de bulunuyor. Bu özellik, WhatsApp Android kullanıcıları için 2.23.18.3 sürümünde beta programıyla denemeye sunuldu.

  Mesaj Menüsü Nasıl Yenilenecek?

  WhatsApp, kullanıcı deneyimini artırmak adına gönder butonunu daha işlevsel hale getirmeyi planlıyor. Yeni özellikle beraber ‘gönder’ butonuna uzun süre basıldığında bir menü karşımıza çıkacak. Bu menü sayesinde kullanıcılar, fotoğraf veya video arasında seçim yaparak mesajlarını sadece bir kez görüntülenebilecek şekilde hızla gönderebilecekler.

  Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Bu tek seferlik görüntüleme modunda GIF türündeki dosyaların gönderimi mümkün olmayacak. Beta sürümünde bu özelliğin olmadığını da görüyoruz.

  Gelecekteki Güncellemelerde Neler Bekleniyor?

  WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı bu yeni mesaj menüsü, kullanıcılara fotoğraf ve videolarını gönderdikten hemen sonra kaybolacak şekilde atma imkanı tanıyacak. Bu özellik, şu an geliştirme aşamasında olup yakın zamanda bir güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulması planlanıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Facebook Logosunu Değiştirdi: İşte Yeni Logo!

  Milyarlarca kullanıcısı olan Facebook, yakın zamanda logosunda değişikliğe gitti. Yeni tasarımda logo, öncekine kıyasla daha mavi bir ton kazandı.

  Türkiye, Yeni Alan Adı Sistemine Geçiyor: İşte Detaylar!

  Türkiye, yeni bir alan adı sistemine geçiyor. Yeni sistemde ".tr" uzantısı daha özgün ve tanınır bir dijital kimlik oluşturmayı hedefliyor.

  iOS 17’ye Değiştirilemeyen Yeni Özellik Geldi: İşte İlk Tepkiler!

  iOS 17'nin getirdiği yeni zil ve uyarı sesleri, kullanıcılar arasında tartışmalara neden oldu. Özellikle rebound adlı yeni ses tonu için şikayet çok fazla!

  Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yeni Renault Clio, Türkiye'de satışa çıkıyor. İlginç bir şekilde bu yeni versiyonlar, bir önceki Clio jenerasyonuyla aynı fiyat etiketine sahip olacak!

  WhatsApp’tan Yeni Özellik: Kaybolan Fotoğraf Gönderme Kolaylaşacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et