R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp iPad Uygulaması Geliyor!

  Meta, WhatsApp'ın tablet için yeni sürümünü denemeye başladı. WhatsApp'ın iPad versiyonu, şu an beta sürecinde olan seçili kullanıcılar tarafından denetleniyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.09.2023 15:22 1603 1 dk okuma süresi
  WhatsApp iPad Uygulaması Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Son zamanlarda bilgisayar versiyonundan sonra WhatsApp iPad uygulaması, kullanıcıların beklentileri arasında yer alıyordu. Meta, bu beklentilere yanıt verdi ve iPad için WhatsApp'ın testlerine başladığını duyurdu.

  WhatsApp iPad Sürümünün Özellikleri Neler?

  WABetaInfo’nun raporlarına göre bu uygulama, iPadOS ile tam uyumluluk gösteriyor. Önceki sürümlerde iPadOS için özel bir WhatsApp versiyonu olmadığı için iPad kullanıcıları uygulamanın web sürümünü kullanmak zorunda kalıyordu. Ancak bu yeni sürüm ile QR kod okutularak kullanıcılar, kolaylıkla WhatsApp iPad uygulaması üzerinden sohbetlerine erişim sağlayabilecek. Böylece iPhone, iPad ve Mac üzerinden rahatlıkla mesaj alışverişi yapılabilecek.

  Önemli bir özellik olarak WhatsApp iPad uygulaması iPhone'un yanında ya da aynı WiFi ağına bağlı olmadan da çalışabilecek. Fakat şunu belirtmek gerekir ki; iPad sürümü, masaüstü versiyonu gibi bir yardımcı uygulama olacak. Bu da demek oluyor ki doğrudan bir tabletten yeni bir WhatsApp hesabı oluşturmak mümkün olmayacak.

  WhatsApp iPad Uygulaması Ne Zaman Yayınlanacak?

  iPad için WhatsApp'ın tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağına dair bir bilgi şu an için mevcut değil. Şu anki beta sürümüne yalnızca TestFlight üzerinden erişim sağlanabiliyor. Ne yazık ki, şu anda beta programına yeni kullanıcı alımı yapılmıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ta Devrim: Orijinal Kalitede Resim ve Video Paylaşımı Yapılabilecek!

  WhatsApp, iOS kullanıcıları için orijinal kalitede fotoğraf ve video paylaşım özelliğini getirdi. Artık medya dosyalarını yüksek kalitede paylaşabilirsiniz.

  WhatsApp Yeni Özelliği ile Sosyal Medyayı Birleştiriyor: Instagram Paylaşımları, Artık Mümkün Olacak!

  WhatsApp'ın yeni özelliği, durum güncellemelerini doğrudan Instagram Hikayeleri'nde paylaşma imkanı sunarak sosyal medya entegrasyonunu güçlendiriyor

  Microsoft'un Yeni Hamlesi: Xbox Mobil Oyun Mağazası Resmen Geliyor!

  Microsoft, Xbox mobil oyun mağazası ile Apple ve Google'a meydan okuyacak gibi görünüyor. Yeni mağaza, mobil oyun dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor!

  Firefox'un Android Sürümü Güncelleniyor: 400'den Fazla Yeni Uzantı Geliyor!

  Firefox'un Android sürümü için 400'den fazla yeni uzantının eklenmesi, mobil internet deneyimini nasıl değiştirecek?

  WhatsApp iPad Uygulaması Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et