R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Shazam’a Bomba Özellik Geliyor: Şehirdeki Konserler Takip Edilebilecek!

  Shazam, yeni güncellemesi ile kullanıcılara yakınlarındaki konser etkinliklerini sunuyor. Müzik tanıma özelliğinin yanı sıra, artık canlı performanslar da uygulama üzerinden keşfedilebilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  27.10.2023 14:45 1381 1 dk okuma süresi
  Shazam’a Bomba Özellik Geliyor: Şehirdeki Konserler Takip Edilebilecek!
  Son Düzenleme:

  Shazam, müzikseverler için vazgeçilmez bir uygulama haline gelmişti. Artık bu uygulama, sadece bilinmeyen şarkıları tanımlamakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcılara yakınlarındaki konser etkinliklerini de sunuyor.

  Kullanıcılar, artık sadece bilmedikleri şarkıları değil, aynı zamanda yakınlarındaki konser etkinliklerini de Shazam üzerinden keşfedebilecekler. Bu sayede müzikseverler, en sevdikleri sanatçıların canlı performanslarından haberdar olacaklar.

  Kişiselleştirilebilir Konser Takibi

  Shazam’ın bu yeni özelliği sayesinde kullanıcılar, konumlarına göre yakındaki konserleri kolaylıkla görebilecekler. Ayrıca kullanıcılar, bu özelliği kişiselleştirerek belirli sanatçılar üzerinden filtreleme yapabilecekler. Bu, onların sadece ilgilendikleri sanatçıların konser bilgilerini alabilmelerini sağlıyor.

  Shazam, kullanıcılara sunduğu yeniliklerle dikkat çekiyor. Önceki güncellemede popüler sosyal medya platformları Tiktok, Instagram ve Youtube'daki şarkıları tanımlama özelliği eklenmişti. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, bu platformlarda çalan şarkıları Shazam üzerinden hemen tanımlayabiliyorlardı.

  Shazam'ın bu son güncellemesi, Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlar için aktif durumda. Kullanıcılar, uygulamalarını güncelleyerek bu yeni özelliği deneyimleyebilirler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yapay Zeka Destekli XNote Akıllı Defter Geliyor: İşte Detaylar!

  XNote, ChatGPT entegreli akıllı defter, Nisan'da $250'a satışta. Notlarınızı dijitalleştirin, randevu oluşturun ve daha fazlasını yapın.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Samsung Galaxy Fit 3 Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Samsung Galaxy Fit 3, geniş ekranı ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle Mart ayında piyasaya sürülüyor.

  Shazam’a Bomba Özellik Geliyor: Şehirdeki Konserler Takip Edilebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et