R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  YouTube Music, Beklenen Şarkı Sözleri Özelliğini Türkiye'de Kullanıcılara Sundu!

  YouTube Music, entegre şarkı sözleri takip deneyimi sunan yeni özelliğini Türkiye'de de aktif hale getirdi. Bu yeni özellik, dinlediğiniz şarkının sözlerini gerçek zamanlı olarak ekranda gösteriyor. İşte bu yeni fonksiyonla ilgili ayrıntılar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  27.08.2023 14:58 1162 1 dk okuma süresi
  YouTube Music, Beklenen Şarkı Sözleri Özelliğini Türkiye'de Kullanıcılara Sundu!
  Son Düzenleme:

  Bu yılın başında popüler müzik dinleme platformu olan YouTube Music, karaoke tarzında bir özelliğin test sürecini gerçekleştiriyordu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, şarkının akışı sırasında şarkı sözlerini takip edebilme fırsatı yakalayacaktı. Ve nihayet, uzun bir bekleyişin ardından bu özellik, kullanıcılarla buluştu.

  Entegre Şarkı Sözleri Deneyimi

  Artık YouTube Music kullanıcıları, entegre bir şekilde şarkı sözlerini takip edebilme imkanına sahip. "Şu An Çalınan" sekmesi altında yer alan Şarkı Sözleri bölümü, çok daha kullanışlı bir arayüzle ve daha büyük metin boyutuyla güncellendi. Şarkı sözlerinin gösterildiği kısım beyaz renkle öne çıkarılırken, diğer kısımlar daha soft bir renk paletiyle dikkat dağıtmıyor.

  Şarkı sözlerinin arka planında YouTube Music, bulanıklaştırılmış kapak resimleri kullanıyor. Bu, kullanıcılara estetik bir deneyim sunma amacını taşıyor. Ayrıca, Android ve iOS sürümlerinde kullanıma sunulan bu canlı şarkı sözleri özelliği, geniş bir şarkı repertuarını destekliyor.

  Özellik, bugün itibariyle Türkiye'deki kullanıcılara da sunuldu. Eğer YouTube Music uygulamanızda bu özelliği henüz göremiyorsanız, Google Play Store'dan uygulamanızı güncelleyerek bu yeni deneyime hemen erişebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Türkiye'de Üretimi Yapılan 9500 TL Altı Telefon ve Bilgisayar Modelleri

  Vergisiz telefonların alt limiti belli oldu! İşte Vergisiz telefon alabileceğiniz modeller

  YouTube, Premium Lite’ı Sonlandırıyor: Reklamsız Video İzlemenin Uygun Fiyatlı Seçeneği Artık Yok!

  YouTube, kullanıcıların daha uygun bir fiyatla reklamsız video izlemek için tercih ettiği YouTube Premium Lite planını sonlandırma kararı aldı.

  YouTube’a Dream Screen (Yeşil Perde) Teknolojisi Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube'a dream screen (yeşil perde) teknolojisi geliyor. Kullanıcılar, video oluştururken yapay zeka desteğiyle videolarını zenginleştirebilecekler.

  Yeni Renault Clio Türkiye'de: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Yeni Renault Clio, Türkiye'de satışa çıkıyor. İlginç bir şekilde bu yeni versiyonlar, bir önceki Clio jenerasyonuyla aynı fiyat etiketine sahip olacak!

  YouTube Music, Beklenen Şarkı Sözleri Özelliğini Türkiye'de Kullanıcılara Sundu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et