R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Play Store Güncelleniyor: Youtube Shorts Tarzı Videolar Geliyor!

  Google Play Store, Youtube Shorts videolarını kullanarak uygulama ve oyun tanıtımlarına yeni bir soluk getiriyor. Bu değişiklik ilk olarak Amerika'da kullanıcılara sunuldu ve yakın zamanda global olarak herkesin erişimine açılacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.09.2023 14:38 2385 1 dk okuma süresi
  Google Play Store Güncelleniyor: Youtube Shorts Tarzı Videolar Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Google Play Store, kullanıcılara daha iyi hizmet verme amacıyla sürekli olarak yenilikler sunuyor. Son olarak “The Play Report” bölümü ile en iyi ve en yeni uygulamaların yanı sıra oyunları da videolar aracılığıyla öne çıkartacak bir yenilik yaptı. Google Play Store Shorts videoları, kullanıcılara gizli kalmış uygulamaları da keşfetme olanağı sunacak.

  YouTuber'lardan da Destek Geliyor

  Google, Play Store'da sunulan bu yeni içeriği daha interaktif ve bilgilendirici kılmak için YouTube içerik üreticileri ile iş birliği yapıyor. 

  Shorts videoları üzerinde uzman seslerden oluşan bir ekip ile beraber Google çalışanları da yer alacak. Videolar, Play Store’un en üst kısmında kaydırılabilir bir menü ile kullanıcılara sunulacak. Videoların altında uygulamaların veya oyunların adları belirtilecek ve videonun hemen altında da "yükle" bağlantısı bulunacak.

  Google’ın bu yeni özelliği, Shorts videolarının Play Store listelerine eklenmesiyle başladı. Bu özellik ilk olarak Amerika'daki kullanıcılara tanıtıldı ve kısa süre içerisinde diğer bölgelerde de kullanıma sunulması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram Reels Videolarına Artık Birden Fazla Şarkı Eklenebiliyor!

  Instagram Reels videolarına artık birden fazla şarkı eklenebiliyor. Kullanıcılar, farklı müzik parçalarını birleştirerek yaratıcı içerikler oluşturabilecek.

  WhatsApp'ın Sesli Mesajları Yazıya Döken Yeni Özelliği Android'e Geliyor!

  WhatsApp, sesli mesajları yazıya çevirme özelliğini Android'e getiriyor. İşitme engelliler ve gürültülü ortamlarda kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

  WhatsApp'a Canlı Çeviri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kullanıcıların farklı dillerdeki mesajları anında çevirmesini sağlayan Canlı Çeviri özelliğini tanıttı. Dil engelleri artık sorun olmayacak.

  Microsoft, Xbox Game Pass Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geliyor!

  Microsoft, Xbox Game Pass abonelik ücretlerine zam yapıyor. Game Pass Ultimate, PC Game Pass ve Core için yeni fiyatlar 10 Temmuz 2024'te yürürlüğe girecek.

  Google Play Store Güncelleniyor: Youtube Shorts Tarzı Videolar Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et