R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Play Store Güncelleniyor: Youtube Shorts Tarzı Videolar Geliyor!

  Google Play Store, Youtube Shorts videolarını kullanarak uygulama ve oyun tanıtımlarına yeni bir soluk getiriyor. Bu değişiklik ilk olarak Amerika'da kullanıcılara sunuldu ve yakın zamanda global olarak herkesin erişimine açılacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.09.2023 14:38 2279 1 dk okuma süresi
  Google Play Store Güncelleniyor: Youtube Shorts Tarzı Videolar Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Google Play Store, kullanıcılara daha iyi hizmet verme amacıyla sürekli olarak yenilikler sunuyor. Son olarak “The Play Report” bölümü ile en iyi ve en yeni uygulamaların yanı sıra oyunları da videolar aracılığıyla öne çıkartacak bir yenilik yaptı. Google Play Store Shorts videoları, kullanıcılara gizli kalmış uygulamaları da keşfetme olanağı sunacak.

  YouTuber'lardan da Destek Geliyor

  Google, Play Store'da sunulan bu yeni içeriği daha interaktif ve bilgilendirici kılmak için YouTube içerik üreticileri ile iş birliği yapıyor. 

  Shorts videoları üzerinde uzman seslerden oluşan bir ekip ile beraber Google çalışanları da yer alacak. Videolar, Play Store’un en üst kısmında kaydırılabilir bir menü ile kullanıcılara sunulacak. Videoların altında uygulamaların veya oyunların adları belirtilecek ve videonun hemen altında da "yükle" bağlantısı bulunacak.

  Google’ın bu yeni özelliği, Shorts videolarının Play Store listelerine eklenmesiyle başladı. Bu özellik ilk olarak Amerika'daki kullanıcılara tanıtıldı ve kısa süre içerisinde diğer bölgelerde de kullanıma sunulması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Haftaya A101 Marketlere Android TV Box ve Tabletler Geliyor!

  18 Nisan A101 kataloğu, Android TV Box, tabletler ve çok daha fazlasını uygun fiyatlarla sunuyor. Yeni teknolojilere göz atın!

  Haftaya BİM Marketlerde Teknoloji Rüzgarı Esecek: LG ve TCL Markalı Akıllı Televizyonlar Geliyor!

  19 Nisan BİM aktüel kataloğu, TCL ve LG akıllı TV'lerden elektrikli bisikletlere kadar çeşitli teknoloji ürünleri sunuyor.

  Google Chrome Premium Resmen Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Google, gizlilik konularına öncelik veren işletmeleri hedefleyerek Chrome Enterprise Premium adında yeni bir Chrome tarayıcı sürümünü piyasaya sürdü.

  EA Play Abonelik Fiyatlarına Zam Geldi: İşte Yeni EA Play Üyelik Ücretleri!

  Electronic Arts, EA Play ve EA Play Pro abonelik servislerinin ücretlerine zam yaptı! İşte Türkiye için güncellenen aylık ve yıllık EA Play ücretleri!

  Google Play Store Güncelleniyor: Youtube Shorts Tarzı Videolar Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et