R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple, iOS Gmail Uygulamasına 'Abonelikten Çık' Butonu Ekliyor!

  Gmail uygulaması, artık iOS kullanıcıları için, katıldıkları ancak ayrılmak istedikleri e-posta aboneliklerinden kolayca çıkabilmelerini sağlayan bir 'abonelikten çık' butonu sunuyor. Bu özelliğin Android platformuna ne zaman ekleneceği ise şu anda netlik kazanmış değil.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.12.2023 15:16 1311 1 dk okuma süresi
  Apple, iOS Gmail Uygulamasına 'Abonelikten Çık' Butonu Ekliyor!
  Son Düzenleme:

  Google'ın popüler e-posta servisi Gmail, iOS kullanıcıları için önemli bir güncelleme aldı. Artık iOS Gmail uygulamasında, istenmeyen e-postalardan hızlıca çıkmak için dikkat çeken bir ‘abonelikten çık2 düğmesi bulunuyor. Bu özellik, şu an yalnızca iOS cihazlar için aktif durumda.

  E-posta Listelerinden Kolay Çıkış

  Yeni güncelleme ile iOS için Gmail'de kullanıcılar, artık istemedikleri e-posta listelerinden daha rahat bir şekilde çıkabilecek. E-postanın konu satırının hemen altında yer alan bu yeni buton, kullanıcıların e-posta içeriğine dalmadan hızlı bir şekilde abonelikten çıkmalarını sağlıyor. Daha önce kullanıcılar, bu işlemi yapmak için üç noktalı menüden ‘abonelikten çık’ seçeneğini aramak zorundaydılar ya da e-postanın altında yer alan gönderenin kendi abonelikten çık butonunu kullanmak zorundaydılar.

  Bu yeni yaklaşım, kullanıcıların tek bir dokunuşla abonelikten çıkmasına imkan tanıyor ve bu süreci çok daha kullanıcı dostu hale getiriyor. Ayrıca bu buton, web versiyonundaki konu satırının altında ve gönderen bilgilerinin yanında bulunan abonelikten çık butonuna benzerliğiyle dikkat çekiyor.

  İlginç bir şekilde, bu yeni özellik şu anda Android cihazlar için kullanıma sunulmamış durumda. Google'ın kendi platformu olan Android'de bu özelliğin henüz aktif olmaması, teknoloji dünyasında dikkat çeken bir durum.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile Mesajlar Uygulaması Yenileniyor: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  iOS 18 ile Mesajlar uygulamasına gelen yenilikler arasında mesaj planlama, uydu üzerinden mesajlaşma ve RCS desteği gibi dikkat çeken özellikler bulunuyor.

  iOS 18 ile Eski iPhone'lara Yeni Nefes! İşte Kullanabileceğiniz Özellikler

  Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 18, iPhone XR ve XS gibi eski modellere de güncelleme imkanı sunuyor. Peki, bu eski cihazlarda hangi yeni özellikleri kullanabileceksiniz? İşte detaylar...

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  Apple, iOS Gmail Uygulamasına 'Abonelikten Çık' Butonu Ekliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et