R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hepsiburada Premium Abonelik Hizmetini Kullanıma Açtı!

  Hepsiburada kullanıcılarına özel Premium Abonelik sistemini açıkladı. Bu yeni sisteme göre aylık belirli bir ücret karşılığında kullanıcılara büyük fırsatlar sunulacak. İşte detaylar...

  Elif Elif 04.07.2022 17:27 1337 2 dk okuma süresi
  Hepsiburada Premium Abonelik Hizmetini Kullanıma Açtı!
  Son Düzenleme:

  Türkiye’de e-ticaret platformu denildiği zaman akla gelen isimlerden Hepsiburada rekabet ortamına uyum sağlamak için yeni çalışmalar yapmaya devam ediyor. E-ticaret platformları arasında yer alan bu rekabet ortamı yeni kampanyaların ve abonelik sistemlerinin ortaya çıkmasına neden oluyor. En son Amazon, kullanıcıları için Prime servisini açıklamıştı. Bu yeni sistem sayesinde kullanıcılar ücretsiz kargo hizmetlerinden yararlanırken aynı zamanda dizi ve film izleyerek farklı hizmetlerden faydalanabiliyorlar. 

  Hepsiburada bir süredir yeni bir abonelik sistemi üzerinde çalışıyordu. Bu sisteme göre Hepsiburada Premium Abonelik açıklandı. 

  Hepsiburada Premium Abonelik Sisteminin Detayları Belli Oldu

  Temmuz ayı itibari ile kullanıcılar 9.90 lira karşılığında Premium hizmetlerden yararlanabilecekler. Bu ücret kullanıcılar tarafından her ay düzenli olarak ödenecek. Karşılığında e ticaret sitesinin sunduğu bazı avantajlar olacak. 

  • Premium abonelik sistemi ile birlikte kullanıcılar harcamaları karşılığında her seferinde yüzde 3 oranında Hepsipapel kazanabilecekler ve bu puanları bir sonraki harcamalarında kullanabilecekler. 
  • Premium aboneleri 25 lira ve üzerindeki tüm alışverişlerinden ücretsiz kargo seçeneği ile faydalanabilecekler.
  • E-ticaret sitesinden mobilya alışverişi yapan kullanıcılar, normalde yüksek ücretlere alınan montaj ve kurulum hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler. 
  • Herhangi bir soru ya da şikayet kapsamında Hepsiburada Çağrı Merkezi’ne bağlanmak isteyen Premium abonelerine süreç içerisinde öncelik verilecek. 
  • Aylık 34,90 liraya sunulan BluTV aboneliği, Premium abonelik hizmetleri ile birlikte ücretsiz olarak sunulabilecek. 
  • Kapıda ücretsiz iade ve herhangi bir soruna karşı randevulu teslimat hizmetleri aboneler için kolaylıklar sunularak gerçekleştirilecek. 
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Getir Büyümeye Devam Ediyor: İlk Fiziksel Marketini Açtı!

  Dünya genelinde 8 ülkede hizmet veren Getir, depolarını fiziksel süpermarkete dönüştürme kararı aldı.

  Elif 1099

  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor

  Amazon tarafından alınan kararla birlikte Avrupa pazarı için zam gelmesi kesinleşti. Peki Amazon Prime aboneliğine gelecek zam Türkiye'ye yansıyacak mı?

  Netflix ile Microsoft Ortaklık Kurdu: Ucuz ve Reklamlı Abonelik Sistemi Geliyor!

  Disney Plus ve HBO Max gibi rakiplerinin dünya pazarına açılmasıyla birlikte zor dönem geçiren Netflix'ten yeni hamle geldi. Netflix, Microsoft ile reklamlı abonelik anlaşması yaptı. İşte anlaşmanın detayları!

  Elif 1145

  BMW için Abonelik Dönemi Başlıyor: Bazı Özellikler Paralı Sunulacak!

  BMW uzun süredir üzerinde çalıştığı abonelik sistemini hayata geçirdi. Yeni hizmetler artık abonelik sistemi ile satın alınabilecek. Ekstra özellikler abonelik sistemine dahil edilecek.

  Elif 1522
  Hepsiburada Premium Abonelik Hizmetini Kullanıma Açtı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et