R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hepsiburada Premium Abonelik Hizmetini Kullanıma Açtı!

  Hepsiburada kullanıcılarına özel Premium Abonelik sistemini açıkladı. Bu yeni sisteme göre aylık belirli bir ücret karşılığında kullanıcılara büyük fırsatlar sunulacak. İşte detaylar...

  Ecem Ecem 04.07.2022 17:27 1386 2 dk okuma süresi
  Hepsiburada Premium Abonelik Hizmetini Kullanıma Açtı!
  Son Düzenleme:

  Türkiye’de e-ticaret platformu denildiği zaman akla gelen isimlerden Hepsiburada rekabet ortamına uyum sağlamak için yeni çalışmalar yapmaya devam ediyor. E-ticaret platformları arasında yer alan bu rekabet ortamı yeni kampanyaların ve abonelik sistemlerinin ortaya çıkmasına neden oluyor. En son Amazon, kullanıcıları için Prime servisini açıklamıştı. Bu yeni sistem sayesinde kullanıcılar ücretsiz kargo hizmetlerinden yararlanırken aynı zamanda dizi ve film izleyerek farklı hizmetlerden faydalanabiliyorlar. 

  Hepsiburada bir süredir yeni bir abonelik sistemi üzerinde çalışıyordu. Bu sisteme göre Hepsiburada Premium Abonelik açıklandı. 

  Hepsiburada Premium Abonelik Sisteminin Detayları Belli Oldu

  Temmuz ayı itibari ile kullanıcılar 9.90 lira karşılığında Premium hizmetlerden yararlanabilecekler. Bu ücret kullanıcılar tarafından her ay düzenli olarak ödenecek. Karşılığında e ticaret sitesinin sunduğu bazı avantajlar olacak. 

  • Premium abonelik sistemi ile birlikte kullanıcılar harcamaları karşılığında her seferinde yüzde 3 oranında Hepsipapel kazanabilecekler ve bu puanları bir sonraki harcamalarında kullanabilecekler. 
  • Premium aboneleri 25 lira ve üzerindeki tüm alışverişlerinden ücretsiz kargo seçeneği ile faydalanabilecekler.
  • E-ticaret sitesinden mobilya alışverişi yapan kullanıcılar, normalde yüksek ücretlere alınan montaj ve kurulum hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler. 
  • Herhangi bir soru ya da şikayet kapsamında Hepsiburada Çağrı Merkezi’ne bağlanmak isteyen Premium abonelerine süreç içerisinde öncelik verilecek. 
  • Aylık 34,90 liraya sunulan BluTV aboneliği, Premium abonelik hizmetleri ile birlikte ücretsiz olarak sunulabilecek. 
  • Kapıda ücretsiz iade ve herhangi bir soruna karşı randevulu teslimat hizmetleri aboneler için kolaylıklar sunularak gerçekleştirilecek. 
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Ahrefs Web Sitesi Denetleme Aracını Kullanıma Sundu, Üstelik Ücretsiz!

  Ahrefs, ücretsiz web site trafik denetleme aracını kullanıma açtı. Geliştirilen bu ücretsiz araç, web site trafiği hakkında özet analizler sunacak!

  Netflix’in Uygun Fiyatlı Reklamlı Abonelik Paketi Kullanıcılara Sunuldu!

  Dijital yayın platformu Netflix, önemli bir yeniliğe gitti. Bu yeniliğe göre reklamlı abonelik sayesinde daha uygun fiyat ile platforma erişim imkanı sunuldu.

  Netflix Reklamlı Abonelik Fiyatı İle İlgili Resmi Açıklama Yaptı! Reklamlı Abonelik Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Netflix reklamlı abonelik ile ilgili resmi açıklama yaptı. Buna Netflix reklamlı abonelik servisini 3 Kasım'da kullanıcılara sunacak. Fiyat 6.99 dolar olacak!

  WhatsApp Artık Ücretli Mi Olacak? WhatsApp Premium Paketi İçin Testler Başladı!

  2023 yılında WhatsApp uygulamasının ücretli bir versiyonu geliyor. WhatsApp Premium ismine sahip bu versiyon, işletmeler ve şirketler için düşünülüyor.

  Hepsiburada Premium Abonelik Hizmetini Kullanıma Açtı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et