R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Avatar ve Yeni Need for Speed Oyunu Bekleyenlere Müjde: Bu Yıl Çıkabilir!

  Oyun kulislerinde dolaşan iki yeni iddia heyecana neden oldu. Bu süreçte Avatar ve Need for Speed oyunları için geri sayım başladığı konuşuluyor. İşte detaylar...

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  04.07.2022 23:56 1854 2 dk okuma süresi
  Avatar ve Yeni Need for Speed Oyunu Bekleyenlere Müjde: Bu Yıl Çıkabilir!
  Son Düzenleme:

  Oyun dünyası için 2022 yılı son derece bereketli ve hareketli bir şekilde geçti. Ancak sürekli gelen erteleme haberleri oyun severler arasında bazı hayal kırıklıklarının yaşanmasına neden oldu. Erteleme haberleri sonrasında beklenen pek çok oyunun çıkış tarihi başka tarihe kaldı. Ancak oyun severlerin büyük kısmını heyecanlandıracak yeni bir haber geldi. İki büyük oyun 2022 yılı içinde çıkabilir. 

  Avatar ve Need For Speed Yakında Gelebilir!

  Oyun dünyasının en önemli haberlerini henüz gerçekleşmeden aktaran ve söyledikleri doğru çıkan Tom Henderson şimdilerde heyecanlandıracak yeni bir iddiayı ortaya attı. Tüm zamanların en popüler oyun serisi Need for Speed’in yeni tasarımı hakkında çalışmalar devam ediyordu. Bu çalışmaların sonuç verdiği ve 2022 yılı bitmeden oyunun oyun severler ile buluşturulacağı iddia edildi. Hatta oyunun çıkış tarihini de açıkladı. Güçlü iddialara göre oyunun 4 Kasım tarihinde oyun severlerle tanıştırılması bekleniyor. Bu ay içerisinde de oyunun tüm detaylarının oyun severlerle paylaşılması ve müjdeli haberin verilmesi bekleniyor. 

  Müjdeli haberler bununla da bitmedi. Tom Henderson ikinci müjdeyi Avatar hayranları için verdi. Yıllardır hayranları tarafından Avatar: Frontiers of Pandora oyununun çıkması bekleniyordu. Oyun üzerinde çalışmalar uzun yıllardır devam ettiği için beklenti sürekli olarak artıyordu. Sonunda ortaya atılan iddia ile birlikte oyunun 18 Kasım tarihinde oyun severlerle buluşturulacağı konuşulmaya başlandı. Henüz oyun cephesinden resmi bir açıklama gelmesi ancak duyurunun Temmuz ayında Gamescom tarafından yapılması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  macOS Sequoia Güncellemesi: İşte Safari'ye Gelecek Yenilikler!

  Apple'ın macOS Sequoia güncellemesi, Safari'ye yeni özellikler ekleyerek deneyimi geliştiriyor. Yenilikler arasında Öne Çıkanlar ve Video Görüntüleyici modları var.

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Avatar ve Yeni Need for Speed Oyunu Bekleyenlere Müjde: Bu Yıl Çıkabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et