R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  HBO Max'ta Harry Potter Dizisi Geliyor: İşte İlk Bilgiler

  Hogwarts Legacy'nin başarısıyla güçlenen Harry Potter markası, epik serinin bir dizi uyarlamasıyla gündeme geliyor. Görünüşe göre Harry Potter dizisi, HBO Max platformuna geliyor.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  05.04.2023 16:31 3335 2 dk okuma süresi
  HBO Max'ta Harry Potter Dizisi Geliyor: İşte İlk Bilgiler
  Son Düzenleme:

  Hogwarts Legacy'nin başarısının ardından, Harry Potter dünyasına dair söylentiler gerçeklik kazanıyor. Uzun süredir konuşulan Harry Potter dizisi için HBO Max, adım adım gerçekleşmeye doğru ilerliyor. Yayınlanan bilgilere göre, Harry Potter kitaplarının yazarı JK Rowling ile anlaşma sağlamaya çalışılıyor.

  7 Sezonluk Harry Potter Dizisi Planı

  Deadline'ın haberine göre, Warner Bros projeye yapımcı olarak katılması için Rowling ile görüşüyor. Rowling'in projeye dahil olmasının ardından, henüz başlangıç aşamasında olan projenin yazar arayışına girmesi bekleniyor. İlk olarak Bloomberg tarafından bildirildiği üzere, genel fikir potansiyel TV dizisinin her sezonunun yedi romandan oluşan Harry Potter kitap serisinin bir kitabına odaklanması yönünde. Bu durumda, Harry Potter dizisinin 7 sezon olacağını söyleyebiliriz.

  Warner Bros. Discovery ve JK Rowling Görüşmeleri

  Şimdilik kesin bir gelişme olmamakla birlikte, Warner Bros. Discovery (WBD) CEO'su David Zaslav ve HBO şefi Casey Bloys, görünüşe göre yazar JK Rowling'i diziyi onaylaması için ikna etmeye çalışıyorlar. Rowling eğer onay verirse, dizinin yapımcılarından birisi de olacak. Harry Potter, 600 milyondan fazla kopya satarak genel olarak en çok satan kitap serisi olduğundan, dünyanın her yerindeki Potterhead'ler muhtemelen gelecekteki bir dizi için heyecanlanacaktır. Toplamda 8 filmden oluşan film serisi, 7,7 milyar dolar hasılat elde etmişti.

  Yeni Projeler ve Heyecan Verici Planlar

  Warner Bros Discovery CEO'su David Zaslav, Harry Potter için birçok kez yeni içeriklerin çıkması hakkında açıklamalar yapmıştı. Zaslav, Rowling ile birçok kez bir araya da gelmişti. Muhtemelen ilerleyen dönemlerde bu konuda daha çok bilgi ortaya çıkacaktır. Öte yandan, Warner Bros Discovery'nin daha farklı planları da bulunuyor. Yüzüklerin Efendisi serisine dayanan yeni filmler, Stephen King'in “It” serisi için bir prequel dizi, daha fazla “Game of Thrones” projesi ve yeniden başlatılan DC Evreni, WBD'nin öncelelikli projeleri arasında yer alıyor. WBD aynı zamanda önümüzdeki hafta HBO Max ve Discovery+ içeriğini birleştiren yeni bir akış hizmeti de duyuracak.

   

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Nvidia GeForce Now, Reklam Gösterecek: İşte Detaylar!

  Nvidia GeForce Now, ücretsiz planında reklam gösterecek. Yeni düzenleme ile kullanıcı deneyimi nasıl etkilenecek?

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  HBO Max'ta Harry Potter Dizisi Geliyor: İşte İlk Bilgiler

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et