R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  HBO Max'ta Harry Potter Dizisi Geliyor: İşte İlk Bilgiler

  Hogwarts Legacy'nin başarısıyla güçlenen Harry Potter markası, epik serinin bir dizi uyarlamasıyla gündeme geliyor. Görünüşe göre Harry Potter dizisi, HBO Max platformuna geliyor.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  05.04.2023 16:31 2560 2 dk okuma süresi
  HBO Max'ta Harry Potter Dizisi Geliyor: İşte İlk Bilgiler
  Son Düzenleme:

  Hogwarts Legacy'nin başarısının ardından, Harry Potter dünyasına dair söylentiler gerçeklik kazanıyor. Uzun süredir konuşulan Harry Potter dizisi için HBO Max, adım adım gerçekleşmeye doğru ilerliyor. Yayınlanan bilgilere göre, Harry Potter kitaplarının yazarı JK Rowling ile anlaşma sağlamaya çalışılıyor.

  7 Sezonluk Harry Potter Dizisi Planı

  Deadline'ın haberine göre, Warner Bros projeye yapımcı olarak katılması için Rowling ile görüşüyor. Rowling'in projeye dahil olmasının ardından, henüz başlangıç aşamasında olan projenin yazar arayışına girmesi bekleniyor. İlk olarak Bloomberg tarafından bildirildiği üzere, genel fikir potansiyel TV dizisinin her sezonunun yedi romandan oluşan Harry Potter kitap serisinin bir kitabına odaklanması yönünde. Bu durumda, Harry Potter dizisinin 7 sezon olacağını söyleyebiliriz.

  Warner Bros. Discovery ve JK Rowling Görüşmeleri

  Şimdilik kesin bir gelişme olmamakla birlikte, Warner Bros. Discovery (WBD) CEO'su David Zaslav ve HBO şefi Casey Bloys, görünüşe göre yazar JK Rowling'i diziyi onaylaması için ikna etmeye çalışıyorlar. Rowling eğer onay verirse, dizinin yapımcılarından birisi de olacak. Harry Potter, 600 milyondan fazla kopya satarak genel olarak en çok satan kitap serisi olduğundan, dünyanın her yerindeki Potterhead'ler muhtemelen gelecekteki bir dizi için heyecanlanacaktır. Toplamda 8 filmden oluşan film serisi, 7,7 milyar dolar hasılat elde etmişti.

  Yeni Projeler ve Heyecan Verici Planlar

  Warner Bros Discovery CEO'su David Zaslav, Harry Potter için birçok kez yeni içeriklerin çıkması hakkında açıklamalar yapmıştı. Zaslav, Rowling ile birçok kez bir araya da gelmişti. Muhtemelen ilerleyen dönemlerde bu konuda daha çok bilgi ortaya çıkacaktır. Öte yandan, Warner Bros Discovery'nin daha farklı planları da bulunuyor. Yüzüklerin Efendisi serisine dayanan yeni filmler, Stephen King'in “It” serisi için bir prequel dizi, daha fazla “Game of Thrones” projesi ve yeniden başlatılan DC Evreni, WBD'nin öncelelikli projeleri arasında yer alıyor. WBD aynı zamanda önümüzdeki hafta HBO Max ve Discovery+ içeriğini birleştiren yeni bir akış hizmeti de duyuracak.

   

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple Vision Pro'ya Devrim Niteliğinde Güvenlik Özelliği Geliyor: İşte Optic ID!

  Apple, 5 Haziran'da yenilikçi bir adım atarak Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünü tanıttı. Üründe, Optic ID adı ile yepyeni bir teknoloji de kullanılacak!

  Akıllı Telefon İşlemci Piyasasının Yeni Krallığı: İşte MediaTek ve Qualcomm'un Sırrı!

  Akıllı telefon işlemci piyasasındaki liderin kim olduğu merak konusu olmuştur. Araştırma firması Counterpoint Research, merakları gidermek için en son verileri açıkladı. İşte, işlemci sektörünün kralı!

  Apple'dan İkinci Bir Fiyat Artışı: İşte Yeni iPhone, iPad ve MacBook Fiyatları!

  WWDC 2023 etkinliği sonrasında kapılarını yeniden açan Apple Store, Türkiye'deki kullanıcıları bir fiyat artışı sürprizi ile karşıladı.

  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor

  Infinix, Note 30 serisi için ChatGPT robotunu Folax dijital asistanına entegre etmeyi planlıyor. Bu adım, Infinix'in öncü bir hamle yapacağı anlamına geliyor.

  HBO Max'ta Harry Potter Dizisi Geliyor: İşte İlk Bilgiler

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et