R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  HBO Max

  WarnerMedia tarafından kurulan HBO Max, abonelik sistemine dayanan bir video yayın servisidir. Sadece Amerika’da 43 milyon üzeri abonesi bulunan bu sistem henüz Türkiye dahil birçok ülkede kullanılmamaktadır. 

  Eski adı HBO Go olarak bilinen HBO Max, içeriğinde Warner’a ait geniş bir film kitaplığı bulunduruyor. 1982’de kurulan ve içerisinde orjinal HBO yapımlarını barındıran “HBOriginal” hizmeti de HBO Max içerisinde yer alıyor. 

  HBO Max Tarihçesi

  İlk olarak 10 Ekim 2018 tarihinde WarnerMedia, eğlence sektöründe devasa bir içeriğe sahip olacak HBO Max’ı duyurdu. Temmuz 2019’da WarnerMedia bu sefer Mayıs 2020’de HBO Max’ın başlatılacağını açıkladı. 

  8 Ocak 2020’de AT&T şirketi orjinal içerikler üreten ve ABD’de geniş izleyici kitlesi bulunan Audience isimli kanallarının HBO Max’a aktarılacağını duyurdu. Bir ay sonra Warner Bros ve HBO Max’ın ortak projesi olan ve içerisinde düşük bütçeli orjinal filmlerin yer alacağı Warner Max duyuruldu. 

  7 Ağustos 2020 tarihinde WarnerMedia’nın yeni yöneticisi olan Jason Kilar, şirkette yeni yapılandırmalara gideceğini açıkladı ve çok sürmeden HBO Max’da eski yöneticilerden olan Robert Greenblatt ve Kevin Reilly’nin şirketten ayrıldığı duyuruldu. 

  HBO Max Özellikleri Nelerdir?

  HBO Max ücretli abone olan kullanıcılarına üç farklı cihazdan eşzamanlı olarak yayın izlemeye olanak sağlıyor. Netflix’de olduğu gibi farklı cihazlardan aynı anda izlemek için ek ücret ödemeye gerek yok.

  Aile üyelerinin kullanımı için beş farklı profil oluşturmaya da olanak sağlayan HBO Max, çocukların yetişkinler için oluşturulan profillere erişim sağlayamaması için profillere PIN oluşturma imkanı da veriyor. Ayrıca yine çocuklar için 14 yaş üstü filmleri ve televizyon programlarını gizle seçeneği de HBO Max içerisinde yer alıyor. 

   

  Yazıyı Paylaş
  İçeriği Faydalı Buldunuz mu?
  HBO Max
  Hbo max Logo Hbo max Logo
  URL
  Site türü

  Video on Demand

  Kapsama

  Amerika Birleşik Devletleri

  Sahip

  WarnerMedia Direct

  İlk piyasaya sunulma tarihi

  27 Mayıs 2020

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et