R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google’dan Güncelleme Geldi: Uygunsuz Görseller Otomatik Olarak Bulanıklaşacak!

  Google, kullanıcı deneyimini daha güvenli hale getirmek için Güvenli Arama özelliğini genişletiyor. Uygunsuz içerikleri otomatik olarak bulanıklaştıran bu özellik, artık varsayılan olarak herkese sunuluyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.09.2023 13:53 2527 1 dk okuma süresi
  Google’dan Güncelleme Geldi: Uygunsuz Görseller Otomatik Olarak Bulanıklaşacak!
  Son Düzenleme:

  Google, kullanıcı deneyimini daha güvenli hale getirmek için Güvenli Arama özelliğini belli bölgelerde herkes için varsayılan hale getirdiğini açıkladı. Bu, artık tüm Google hesaplarının, müstehcen veya şiddet içerikli uygunsuz görselleri ve siteleri otomatik olarak bulanıklaştırarak göstereceği anlamına geliyor.

  Kapalı Oturumda ve Gizli Modda Aramalar da Dahil Olacak!

  Kullanıcının Google'a giriş yapmış olması veya oturumda olmaması, bu yeni Güvenli Arama ayarının çalışma şeklini değiştirmecek. 

  Hatta gizli modda bile arama yapılırsa bu ayar, varsayılan olarak aktif olacak. Bu, Google’da gezinirken daha koruyucu bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

  Uygunsuz Görüntüler Nasıl Gösterilecek?

  Bu ayar sayesinde, kullanıcılara sunulan arama sonuçları daha temiz ve güvenli olacak. Özellikle yetişkinlere yönelik ya da sansürsüz şiddet içeren görseller, arama sonuçlarında bulanıklaştırılarak gösterilecek. Böylece kullanıcılar, istemedikleri içerikleri görme riski olmadan rahatlıkla arama yapabilecekler.

  Google, kullanıcılara bu özelliği değiştirme veya kapatma opsiyonunu da sunuyor. Giriş yapmayan veya gözetimli Google hesabı olmayan kullanıcılar da dahil olmak üzere, isteyen herkes bu ayarı kendi tercihine göre düzenleyebilir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Whatsapp'a Dört Yeni Biçimlendirme Seçeneği Geldi: İşte Detaylar!

  WhatsApp, madde işaretleri, numaralı listeler, blok alıntılar ve satır içi kod gibi dört yeni biçimlendirme seçeneği ekledi.

  Discord Nitro Türkiye Fiyatına Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  2024 yılında, Discord Nitro'nun sunduğu ekstra özelliklere ulaşım sağlayan üyelik bedelleri yüzde 40'lık bir artış gösterdi. İşte yeni fiyatlar!

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  WhatsApp, Durum Güncelleme Arayüzünü Değiştiriyor: İşte Yeni Görünümü!

  WhatsApp, durum güncellemeleri için yeni bir arayüz sunuyor. Kullanıcılar, artık önizlemelerle daha hızlı etkileşimde bulunabilecek.

  Google’dan Güncelleme Geldi: Uygunsuz Görseller Otomatik Olarak Bulanıklaşacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et