R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Futbol Severlere FIFA 23 için Kötü Haber: Inter Yer Almayacak!

  Futbol severler için kötü bir haber geldi. Inter'in KONAMİ ile bir anlaşma imzalamasının ardından FIFA 23 bekleyenlere üzücü haber geldi. Inter FIFA 23'te olmayacak.

  Ecem Ecem 03.07.2022 13:11 1685 2 dk okuma süresi
  Futbol Severlere FIFA 23 için Kötü Haber: Inter Yer Almayacak!
  Son Düzenleme:

  Futbol severler için yeni bir dönem başlıyor. Son zamanlarda dev futbol takımı Inter hakkında çeşitli iddialar gündeme geliyordu. Bu iddialar çerçevesinde FIFA takvimine bakıldığı zaman detaylar ortaya çıkmaya başladı. FIFA için bu süreç içerisinde yeni bir gelişme yaşandı ancak bu gelişmenin futbol severleri oldukça üzdüğü öğrenildi. 

  Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden birisi olan Inter yeni bir anlaşmaya imza attı. KONAMI ile olan anlaşmasını uzun bir aradan sonra yenilediği belirlendi. Bu anlaşmanın gerçekleşmesi ile birlikte Inter ögelerinin ardından FIFA’da kullanılmamasına karar verildi. Bu durumda FIFA 23 için kulübe ait olan orijinal görüntüler, amblemler ve hatta stadyumu dahi yer almayacak. 

  KONAMİ Varlığını Bir Kez Daha Gösterdi

  Dev futbol kulübü Inter konu hakkında detaylı bir açıklamada bulundu. Bu açıklamaya göre anlaşmanın detaylarına yer verdi. Ancak anlaşmanın ne kadar süreyle gerçekleştirileceği konusunda taraflardan bir açıklama gelmedi. 

  Anlaşmanın imzalanmasının ardından KONAMİ bir adım öne çıkacak. Bu süreçte eFootball logosu hem kadın hem de erkekler için ayrı olarak antrenman setlerinde kullanılabilecek. Inter eğitim alanı da KONAMİ ismi ile bütünleşecek ve bununla birlikte ismini taşımaya başlayacak. Her iki tarafın da bu süreçte ulusal ve uluslararası alanda isimlerinin devamlılığı ve gelişimi için son derece etkili bir anlaşma olduğu düşünülüyor. 

  KONAMİ Daha Önce İstediğini Alamamıştı

  KONAMİ daha önce istediği bir takım olan Juventus’u açıklamıştı. Bunun üzerine görüşmeler devam etmiş ancak bir türlü anlaşma imzalanamamıştı. Bu süreçte şirketin istediğini alamadığı belirlendi. Juventus ile olan anlaşmasının sona ermesinin ardından yolların ayrıldığı belirlendi. Juventus ise şimdilerde resmi olarak eFototball 2022 sürümünde kalmaya devam ediyor ancak bununla birlikte bundan sonraki dönemlerde gelecek olan bazı güncellemeler sonrasında oyundan tamamen kalkacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım

  League of Legends oyuncuları, bazen oyun için ne kadar para yatırdıklarını merak edebilir. Bunun için destek menüsü kullanılabileceği gibi giriş yaparak da harcama detayı öğrenilir.

  2023 Toyota Prius Duyuruldu!

  Toyota, 2023 yılında çıkaracağı Prius ve Prime modellerinin tanıtımını yaptı. Eşsiz özellikleri olan elektrikli araçların Türkiye fiyatı ise henüz belli değil!

  2023 Model Yamaha Motorları Duyuruldu!

  Yamaha, 2023 yılı itibariyle birçok farklı modele ağırlık veriyor olacak. Bunlar arasında XMAX 250, XMAX 250 Tech MAX ve MT-07 Pure gibi modeller bulunuyor.

  Futbol Severlere FIFA 23 için Kötü Haber: Inter Yer Almayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et