R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Futbol Severlere FIFA 23 için Kötü Haber: Inter Yer Almayacak!

  Futbol severler için kötü bir haber geldi. Inter'in KONAMİ ile bir anlaşma imzalamasının ardından FIFA 23 bekleyenlere üzücü haber geldi. Inter FIFA 23'te olmayacak.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  03.07.2022 13:11 3289 2 dk okuma süresi
  Futbol Severlere FIFA 23 için Kötü Haber: Inter Yer Almayacak!
  Son Düzenleme:

  Futbol severler için yeni bir dönem başlıyor. Son zamanlarda dev futbol takımı Inter hakkında çeşitli iddialar gündeme geliyordu. Bu iddialar çerçevesinde FIFA takvimine bakıldığı zaman detaylar ortaya çıkmaya başladı. FIFA için bu süreç içerisinde yeni bir gelişme yaşandı ancak bu gelişmenin futbol severleri oldukça üzdüğü öğrenildi. 

  Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden birisi olan Inter yeni bir anlaşmaya imza attı. KONAMI ile olan anlaşmasını uzun bir aradan sonra yenilediği belirlendi. Bu anlaşmanın gerçekleşmesi ile birlikte Inter ögelerinin ardından FIFA’da kullanılmamasına karar verildi. Bu durumda FIFA 23 için kulübe ait olan orijinal görüntüler, amblemler ve hatta stadyumu dahi yer almayacak. 

  KONAMİ Varlığını Bir Kez Daha Gösterdi

  Dev futbol kulübü Inter konu hakkında detaylı bir açıklamada bulundu. Bu açıklamaya göre anlaşmanın detaylarına yer verdi. Ancak anlaşmanın ne kadar süreyle gerçekleştirileceği konusunda taraflardan bir açıklama gelmedi. 

  Anlaşmanın imzalanmasının ardından KONAMİ bir adım öne çıkacak. Bu süreçte eFootball logosu hem kadın hem de erkekler için ayrı olarak antrenman setlerinde kullanılabilecek. Inter eğitim alanı da KONAMİ ismi ile bütünleşecek ve bununla birlikte ismini taşımaya başlayacak. Her iki tarafın da bu süreçte ulusal ve uluslararası alanda isimlerinin devamlılığı ve gelişimi için son derece etkili bir anlaşma olduğu düşünülüyor. 

  KONAMİ Daha Önce İstediğini Alamamıştı

  KONAMİ daha önce istediği bir takım olan Juventus’u açıklamıştı. Bunun üzerine görüşmeler devam etmiş ancak bir türlü anlaşma imzalanamamıştı. Bu süreçte şirketin istediğini alamadığı belirlendi. Juventus ile olan anlaşmasının sona ermesinin ardından yolların ayrıldığı belirlendi. Juventus ise şimdilerde resmi olarak eFototball 2022 sürümünde kalmaya devam ediyor ancak bununla birlikte bundan sonraki dönemlerde gelecek olan bazı güncellemeler sonrasında oyundan tamamen kalkacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone için Alternatif Uygulama Mağazaları: AltStore, SetApp ve Epic Games

  Avrupa Birliği’nde (AB) iPhone kullanıcıları için yeni bir dönem başlıyor. Dijital Piyasalar Yasası (DMA) ile artık Apple, iPhone’larda alternatif uygulama mağazalarına izin vermek zorunda. Bu gelişme, teknoloji devlerinin platformlarında rekabeti artırma

  GTA 6 Bekleyenlere Kötü Haber: Çıkış Tarihi Ertelenmiş Olabilir!

  GTA 6'nın merakla beklenen lansmanı, beklenenden daha geç gerçekleşebilir. Kotaku'nun aktardığı bilgilere göre oyunun çıkış tarihi, 2026 yılına sarkabilir.

  Google, Play Store için Yeni Yapay Zeka Özelliğini Tanıttı: İşte Detaylar!

  Google Play Store'a eklenen yapay zeka özelliği, uygulama özelliklerini özetleyerek Android kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

  Galaxy S23 Serisine Galaxy AI Özellikleri Geliyor: Yakında Kullanımda!

  Samsung, Mart sonunda Galaxy S23 serisi için AI özelliklerini sunuyor. Yenilikçi güncelleme, kullanıcı deneyimini zenginleştirecek.

  Futbol Severlere FIFA 23 için Kötü Haber: Inter Yer Almayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et