R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk vs. Mark Zuckerberg: Kafes Dövüşü İçin Tarih Belli Oldu!

  Küresel çapta tanınan milyarderler Mark Zuckerberg ve Elon Musk, resmi olarak kafes dövüşü rotasında ilerliyorlar. En son gelişme olarak, Zuckerberg bu çarpıcı müsabaka için bir tarih bile belirledi.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.08.2023 19:02 2360 2 dk okuma süresi
  Elon Musk vs. Mark Zuckerberg: Kafes Dövüşü İçin Tarih Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Elon Musk'ın kısa süre önce yaptığı bir Twitter paylaşımında Zuckerberg vs Musk kafes dövüşünün X platformunda yayınlanacağını duyurması büyük yankı uyandırmıştı. Zuckerberg cephesinden de bu açıklamalara pek geçmeden yanıt geldi ve dövüş için bir tarih önerisi yapıldı.

  Elon Musk vs. Mark Zuckerberg: Dövüş Tarihi ve Hazırlıklar

  Mark Zuckerberg, Musk ile yapılacak olan dövüş için "bugün hazır" olduğunu belirtti ve 26 Ağustos'u önerdi. Ancak Musk bu teklifi kabul etmedi ve kesin tarih hakkında belirsizliğin devam ettiğini söyledi. 

  Ayrıca, dövüş öncesi boyun ve üst sırt için MR çekileceğini de ifade etti. Musk, hafta içerisinde sonucun açıklanacağını bildirdi.

  Dövüşün Amacı Hayır Kurumlarına Destek Olacak!

  Musk'ın dövüşün "X platformunda canlı yayınlanacağı" ve elde edilen gelirinin hayır kurumlarına aktarılacağına dair bir açıklaması daha oldu. 

  Bu açıklamaya karşılık olarak Zuckerberg, daha güvenilir bir platformda para toplanması gerektiğini belirtti. Facebook ve Instagram, yerleşik bağış toplama özelliğine sahipken Twitter'da bu özellik bulunmuyor.

  Dövüşün Sonucu ve Beklentiler

  Haziran ayında, Musk'ın dövüş teklifini kabul eden Zuckerberg, Temmuz sonunda Meta çalışanlarına dövüşün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinden emin olmadığını söyledi. 

  Musk ise, ağırlık kaldırdığı bir videoyu paylaştıktan sonra bu hafta sonu dövüş hakkında tekrar paylaşımda bulundu. “Eğer dövüş kısa sürerse, muhtemelen ben kazanırım. Eğer uzun sürerse dayanıklılık konusunda o kazanabilir.” şeklinde bir yorumda bulundu.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  GTA 5, 200 Milyondan Fazla Sattı: Tarihin En Çok Satan Oyunları Arasına Girdi!

  Rockstar Games'in GTA 5'i, dünya çapında 200 milyondan fazla satış yaparak tarihin en çok satan üçüncü oyunu oldu ve yeni rekorlar kırmaya devam ediyor.

  Philips’ten Yeni Bomba: Oyuncular İçin Yeni Monitörünü Tanıttı!

  Philips'in yeni Evnia 49M2C8900L monitörü, 49 inç QD-OLED paneli, 144Hz yenileme hızı ve geniş bağlantı seçenekleriyle oyunculara üstün performans sunuyor.

  Türkiye'de Satışa Çıkacak Poco F6 Pro'nun Tüm Özellikleri Belli Oldu!

  Poco F6 Pro'nun resmi olmayan kutu açılış videosu ortaya çıktı. 23 Mayıs'ta tanıtılacak olan cihazın tasarımı ve teknik özellikleri şimdiden belli oldu.

  Elon Musk vs. Mark Zuckerberg: Kafes Dövüşü İçin Tarih Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et