R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Chrome Mobil Sürümü Yenileniyor: Modern Bir Deneyim Sunacak!

  Google, Chrome mobil için baştan sona yenilenen bir ana sayfa tasarımını geliştiriyor. Başlangıç ekranında yer alan arama çubuğundan sekme düzenlemelerine kadar her detay yeniden ele alınıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.10.2023 15:21 2044 1 dk okuma süresi
  Google Chrome Mobil Sürümü Yenileniyor: Modern Bir Deneyim Sunacak!
  Son Düzenleme:

  Google'ın popüler web tarayıcısı Google Chrome, mobil platformda yenilikçi bir ana sayfa tasarımı ile kullanıcılarını şaşırtmaya hazırlanıyor. Bu yeni değişiklikler, kullanıcı deneyimini daha etkileşimli ve görsel olarak daha tatmin edici hale getirmeyi hedefliyor.

  Daha Büyük ve Fonksiyonel Arama Çubuğu

  Google Chrome'un son Canary güncellemesiyle beraber Android kullanıcıları için sunulacak olan yeni sekme sayfasındaki büyük değişikliklerden biri, daha büyük bir arama çubuğu olacak. Bu arama çubuğu, Google'ın ana uygulamasındaki arama çubuğuna benzer bir estetikle gelecek. Kullanıcıların daha hızlı ve kolay bir şekilde aramalarını yapabilmeleri için tasarlandı.

  Yeni güncelleme ile en çok ziyaret edilen sayfalar artık daha estetik kutucuklarla sunulacak. Bu kutucuklar, sayfanın arka planındaki dinamik renklerle birlikte kullanıcının gözüne hoş gelen ve etkileşimli bir görünüm kazandırıyor.

  Yeni Tasarımı Deneyimleyin

  Bu yenilikler, resmi olarak Chrome 118 sürümünde kullanıcılarla buluşacak. Ancak sabırsız kullanıcılar için iyi bir haberimiz var; Chrome Canary sürümünde, adres çubuğuna chrome://flags/#enable-surface-polish yazarak bu yeni tasarıma şimdiden göz atabilirsiniz. Yeniden tasarlanan bu yeni sekme sayfasının tam sürümü için ne zaman güncelleme alacağımız şu an için belirsiz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google, Drive'da Dosya Kaybolma Sorunu İçin Düzeltme Yayınladı!

  Google Drive'da bir süre önce meydana gelen ve kullanıcıların veri kaybı yaşamalarına sebep olan sorun için Google tarafından bir düzeltme yayınlandı!

  Google’dan Dev Adım: Yeni Yapay Zeka Hızlandırıcısını Tanıttı!

  Google, yeni yapay zeka hızlandırıcısı ve AI hiper bilgisayarı ile devrimsel bir adım attı. Yenilikçi TPU v5p, hız ve verimlilikte sınırları zorluyor.

  Google Bard ve Gemini AI Modeli Geldi: Yapay Zekada Devrim Yaratan İnovasyon!

  Google Bard ve yeni Gemini AI modeli ile yapay zeka alanında devrimsel adımlar atılıyor. Google Bard, artık daha zeki ve yetenekli.

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Google Chrome Mobil Sürümü Yenileniyor: Modern Bir Deneyim Sunacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et