R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Meta’dan Yeni Akıllı Gözlük Geliyor: İşte Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

  Meta'nın son teknoloji akıllı gözlüğü hakkında ayrıntılar belli oldu. "Ray-Ban Stories" adlı bu ürün, kullanıcılarına Instagram üzerinden canlı yayın olanağı sunuyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  26.08.2023 14:25 1524 1 dk okuma süresi
  Meta’dan Yeni Akıllı Gözlük Geliyor: İşte Özellikleri ve Çıkış Tarihi!
  Son Düzenleme:

  Meta, Ray-Ban gözlük serisinin ilk modeliyle istediği başarıyı elde edememişti. Ancak şirket, yeni sürümde bu durumu değiştirmek adına takipçilere direkt olarak etkileşim imkanı sunacak yenilikçi özellikler eklemiş. Peki, Meta Ray-Ban Stories 2.0 neler sunuyor? İşte detaylar!

  Instagram'da Canlı Yayın İmkanı

  Meta Ray-Ban Stories 2.0, kullanıcılarına doğrudan gözlük üzerinden Instagram'da canlı yayın yapma şansı sunuyor. Bu esnada gözlük, yerleşik LED ışığıyla kayıt veya canlı yayın yapılıp yapılmadığını gösteriyor.

   

  Böylelikle, kullanıcılar deneyimlerini anında takipçileriyle paylaşırken, gelen yorum ve tepkilere de gerçek zamanlı olarak erişim sağlayabilecek.

  Gelişmiş Ses Özellikleri ve Gürültü Engelleme

  Yeni modelde, gürültü engelleme özelliği öne çıkıyor. Bu sayede, Meta Ray-Ban Stories 2.0, çevresel sesler karşısında daha baskın ve net bir ses deneyimi sunmayı vaat ediyor. 

  Ayrıca, sesli geri bildirimle kullanıcılarına bilgilendirme yapıyor. Ortam gürültüsüne duyarlı bir şekilde ses düzeyini otomatik olarak ayarlamasıyla, kaliteli bir ses deneyimi sunmayı hedefliyor.

  İkinci nesil Ray-Ban Stories, kullanıcılarına daha kaliteli görsel deneyimler sunmak adına geliştirilmiş bir kamera ile geliyor. Bunun yanı sıra daha uzun kullanım süresiyle de dikkat çekiyor.

  Akıllı Gözlük Ne Zaman Çıkacak?

  İlk model, Eylül 2021'de 300 dolar fiyatla piyasaya sürülmüştü. Yenilenen bu modelin ise bu sonbaharda tüketicilerle buluşması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 0 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi’nin İlk Elektrikli SUV Aracı MX11 Görüntülendi: İşte Tasarımı!

  Xiaomi, yeni elektrikli SUV modeli MX11'in kamuflajlı görüntülerini yayınladı. 2025'te tanıtılacak olan araç, 2026'da 21 bin dolar fiyatla piyasaya sürülecek.

  Instagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, kullanıcılarının sadece yakın arkadaşlarıyla canlı yayın yapmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik sundu. Bu yenilik, samimi bir yayın deneyimi sunacak.

  Bugatti, Yeni Hibrit Süper Otomobili Tourbillon'u Tanıttı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Bugatti, 1800 beygir gücündeki yeni hibrit süper otomobili Tourbillon'u tanıttı. Bu araç, inanılmaz performans ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çekiyor.

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  Meta’dan Yeni Akıllı Gözlük Geliyor: İşte Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et