R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Yeni Bir Fitbit Bileklik Mi Çıkaracak?

  Fitbit, giyilebilir cihaz sektöründeki etkisini artırmak üzere ürün gamını genişletmek istiyor. Şirketin yakında tanıtmayı planladığı yeni akıllı bileklik, FCC belgelerinde gün yüzüne çıktı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  24.08.2023 15:38 1388 1 dk okuma süresi
  Google Yeni Bir Fitbit Bileklik Mi Çıkaracak?
  Son Düzenleme:

  Amerikan Federal İletişim Kurulu (FCC) belgelerinde Google'ın yeni bir Fitbit bileklik modeli üzerinde çalıştığına dair izler ortaya çıktı. Bu belgeler, G3MP5 model numarasıyla listelenmiş bir ürünü işaret ediyor. Peki, bu ürün Luxe 2 mi yoksa Ace 4 mü olacak?

  Bütçe Dostu Bir Fitbit Modeli Mi?

  Son dönemlerde internete sızan bilgiler, yeni cihazın bütçe dostu bir Fitbit bileklik modeli olabileceğine işaret ediyor. Bu durum, cihazın NFC üzerinden temassız ödeme özelliğinin olmamasından anlaşılıyor. Cihazın sadece Bluetooth bağlantı seçeneğini sunduğunu biliyoruz.

  Olası Fitbit Modelleri: Ace 4 ve Luxe 2

  İnternetten sızan bilgilere göre, geçen yıl piyasaya sürülen Inspire 3'ün kısa süre içinde güncellenme olasılığı düşük görünüyor. Bu nedenle gözler, Ace 4 ve Luxe 2 modellerine çevrildi. Ancak, Fitbit Luxe modelinde ödeme desteğinin olmaması kullanıcılar tarafından eleştirilmişti. Acaba yeni modelde bu özellik olacak mı?

  Yeni Fitbit Bilekliği Ne Zaman Tanıtılacak?

  FCC belgelerinin yayınlanma zamanını göz önünde bulundurduğumuzda, bu yeni Fitbit bileklik modelinin yıl içerisinde tanıtılmasını ve piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Tüm gözler, Google'ın sahip olduğu bu şirketin nasıl bir ürünle karşımıza çıkacağı üzerinde.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Superman Filminin Logosu Resmen Tanıtıldı!

  James Gunn, yeni Superman filminin logosunu paylaştı. David Corenswet'in başrolde olduğu film, 11 Temmuz 2025'te vizyona girecek.

  WhatsApp'ın Sesli Mesajları Yazıya Döken Yeni Özelliği Android'e Geliyor!

  WhatsApp, sesli mesajları yazıya çevirme özelliğini Android'e getiriyor. İşitme engelliler ve gürültülü ortamlarda kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

  Microsoft, Xbox 360 Sunucularını Kapatıyor: Bir Devir Kapanıyor!

  Microsoft, Xbox 360 sunucularını ve dijital mağazasını 29 Temmuz 2024'te kapatıyor. Kullanıcılar, eski oyunlarına yeni konsollardan erişebilecekler.

  Minyonlar 3'ün Çıkış Tarihi Kesinleşti!

  Universal ve Illumination, "Minyonlar 3"ün 30 Haziran 2027'de vizyona gireceğini duyurdu. Pierre Coffin yönetmen koltuğuna geri dönerken Bryan Lynch senaryoyu yazacak.

  Google Yeni Bir Fitbit Bileklik Mi Çıkaracak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et