R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Snapdragon 8 Gen 2 Hakkında Büyük Yanlışlık: Tanıtım Tarihi Açıklandı!

  Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi özellikleri ile şimdiden heyecanla beklenmeye başladı. Bu süreç içerisinde Qualcomm resmi internet sayfasında paylaştığı bir etkinlikte işlemcinin tanıtım tarihini de yanlışlıkla yayınladı.

  Elif Elif 29.06.2022 21:30 1087 2 dk okuma süresi
  Snapdragon 8 Gen 2 Hakkında Büyük Yanlışlık: Tanıtım Tarihi Açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Qualcomm tarafından bir süredir yeni amiral gemileri olarak tanımlanan işlemcilerinin ne zaman tanıtılacağı merak konusu olmuştu. Şirket tarafından işlemcilerin tanıtımı genellikle Aralık ayında yapılıyordu. Bunun ardından bu yıl gelen sızıntılara göre işlemcilerin tanıtımının daha erken bir tarihe çekileceği konuşulmuştu. 

  Aralık ayından iki hafta önce tanıtılması beklenen işlemciler için pek çok teknoloji meraklısının son derece heyecanlı olduğu belirlendi. Şirket internet sitesi üzerinden konu hakkında bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşım sonrasında etkinlik için detay verilirken uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Snapdragon 8 Gen 2 tanıtım tarihi de ortaya çıkmış oldu. Bu tarih ise şirket tarafından yanlışlıkla açıklandı. 

  Qualcomm Yeni İşlemcisi için Yanlışlıkla Tarih Açıkladı

  Snapdragon Zirvesi adı altında yeni bir etkinlik düzenlenmesi bekleniyordu. Etkinlik için detaylara Qualcomm internet sitesinden yanıt verdi. Bu süreçte etkinlik tarihinin 14 ile 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşmesi bekleniyor. 

  Düzenlenecek olan yeni etkinlikte uzun zamandır beklenen Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinin de tanıtılması bekleniyor. Etkinlik şirketin resmi internet sayfasında yayınlandı ancak kısa bir süre sonra durumun fark edilmesi ile birlikte tarih kaldırıldı. Bu durum pek çok teknoloji meraklısının gözünden kaçmadı. Etkinlik tarihinin hemen internet sitesinden kaldırılmasının ardından açıklanan tarihin gerçek olduğu düşünülmeye başlandı. 

  Snapdragon 8 Gen 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

  Şirketin etkinliği Hawaii’de gerçekleştirmesi bekleniyor. Şirketin ekibi tarafından tarihin yanlışlıkla paylaşıldığı düşünülüyor. Yeni işlemci ilk olarak gelen bilgilere göre Xiaomi ve Motorola için kullanılabilir olacak. Çekirdek diziliminde birtakım değişikliklerin olması bekleniyor. Yeni çekirdek dizilimi 1+2+2+4 olarak belirlendi. İşlemcide yer alacak çekirdek türleri merak ediliyordu. Bu durumda isimler Cortex-X3, Cortex-A720, Cortex-A710 ve Cortex-A510 olarak açıklandı. Yeni işlemci özellikleri ile birlikte büyük heyecana neden oldu çünkü son derece iddialı olacağı düşünülüyor. Yeni tanıtım tarihi Kasım ayını işaret ederken bu süreç içerisinde şirket tarafından konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

  Genshin Impact, açık dünya tarzı fantastik bir evrende geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Genshin Impact sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Samsung’tan Galaxy J7 Kullananlara Büyük Sürpriz!

  Samsung, 7 yıl önce piyasaya sürdüğü Galaxy J7 modeli için beklenmeyen bir güncellemeyi duyurdu. Güncelleme çoğu kullanıcıya şimdiden geldi. İşte Galaxy J7 güncellemesi ve detayları!

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1042
  Snapdragon 8 Gen 2 Hakkında Büyük Yanlışlık: Tanıtım Tarihi Açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et