R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple'ın 3 Metrelik Thunderbolt Kablosu Dudak Uçuklatan Fiyata Satışta

  Apple, Thunderbolt 4 Pro kablosunun 3 metrelik versiyonunu satışa sundu. Ancak kablonun fiyatı santimetre başına yaklaşık 9 TL.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 07.05.2022 12:03 1335 2 dk okuma süresi
  Apple'ın 3 Metrelik Thunderbolt Kablosu Dudak Uçuklatan Fiyata Satışta
  Son Düzenleme:

  Apple, Mart ayında duyurduğu Thunderbolt 4 Pro kablosunu nihayet satışa çıkardı: 3 metre uzunluğunda ve örgülü Thunderbolt 4 Pro kablosu artık satın alabilir. Türkiye fiyatı 2.699,00 TL olan yeni kablo, yani santimetre başına yaklaşık 9 TL. 

  Apple, nispeten pahalı ürünler satmasıyla ünlü bir marka. Ancak şirket, mükemmel nitelikleri ve uzun ömürleri nedeniyle aslında oldukça uygun fiyatlı oldukları iddia ediyor. Bununla birlikte bazı ürünler neredeyse saçma fiyat etiketlerine sahipti, örneğin 309,00 TL'lik Parlatma Bezi gibi.

  Thunderbolt 4 Pro kablo özellikleri

  Buna rağmen bazı ürünleriyle kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor ve buna, Mart ayında duyurduğu en son Thunderbolt 4 Pro kablosu da dahil. Premium pazarda 3 metre uzunluğa sahip ilk kablo olmasına rağmen, şirket 2.699,00 TL'lik fiyat etiketiyle merak uyandırdı. 

   Thunderbolt 4 Pro kablo özellikleri

  Yeni 3 metrelik Thunderbolt 4 Pro kablosu; OWC, Belkin ve CalDigit gibi şirketlerin hala benzer ürünler sunmadığı düşünüldüğünde, mantıklı görünüyor. Thunderbolt 4 Pro kablo özellikleri ise şu şekilde:

  • 40 Gb/sn'ye kadar veri aktarımı
  • 10 Gb/sn'ye kadar USB 3.1 Gen 2 veri aktarımı
  • DisplayPort video çıkışı (HBR3)
  • Thunderbolt (USB-C) ve USB aygıtlarına ve ekranlarına bağlanma
  • 100 watt'a kadar güç dağıtımı
  • Kablonun dolaşmasını önleyen örgülü kaplama

  Kablo, Studio Display ve Mac Studio'yu bağlamak için tasarlanmıştır ve elbette diğer cihazlarla da kullanılabilir. Uzunluğu, Mac Studio'nun daha uzağa yerleştirilmesine olanak tanıyor ve bu, sürekli çalışan fanın neden olduğu gürültü kirliliğini de engelleyebilir. 

  Yeni 3 metrelik kabloya ek olarak, Mac Pro'nun masa altına yerleştirilmesini sağlayan 1,8 metrelik Thunderbolt 4 Pro kablosu da bulunuyor. . 3 metre uzunluğa ihtiyacınız yoksa, şirket 1.8 metrelik bir versiyonu 2.219,00 TL gibi bir fiyatla sunuyor.

  Studio Display'in kutusunda bir Thunderbolt kablosu bulunmakta, ancak yalnızca 1 metre uzunluğundadır. 

  Sizin Thunderbolt 4 Pro kablo hakkındaki düşünceleriniz neler? Fikirlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DJI’dan Yeni Drone Geliyor! İşte DJI Mini 3 Özellikleri ve Fiyatı!

  DJI, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü DJI Mini 3 Pro modelinin standart versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni drone modeli DJI Mini özellikleri ve fiyatı da ortaya çıktı.

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  AMD Ryzen 7 7730U Özellikleri ile Ortaya Çıktı

  AMD Ryzen 7 7730U özellikleri ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. Buna göre işlemcinin, orta segment bilgisayarlarda yüksek performans göstermesi bekleniyor.

  2023 Opel Astra Electric Duyuruldu! İşte Özellikleri

  2023 Opel Astra Electric tanıtıldı. 2023 yılında piyasada yer alacak olan model, oldukça güçlü özelliklere sahip ve araç, tek şarj ile 416 km mesafeye ulaşıyor.

  Apple'ın 3 Metrelik Thunderbolt Kablosu Dudak Uçuklatan Fiyata Satışta

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et