R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Reality Pro Çıkış Tarihi Gecikecek!

  Apple Reality Pro çıkış tarihi hakkında çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Bu yıl tanıtılması beklenen yeni ürünlerin ertelenme ihtimalinin bulunduğu söyleniyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  27.02.2023 14:51 1570 2 dk okuma süresi
  Apple Reality Pro Çıkış Tarihi Gecikecek!
  Son Düzenleme:

  Apple, gizemli bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Bilgi vermemesi ile bilinen firma, gelecek planlarını da açıklamamakla ısrarcı olmakta. Örneğin firmanın Apple Car projesi üzerinde durduğu söyleniyor. Henüz bununla ilgili bir duyuru yapılmadı. Bununla beraber Apple Reality Pro ile ilgili çalışmaların da yapıldığı belirtiliyor. Apple Reality Pro’nun lanse edileceği tarih yaklaşmış olabilir. Yine de ünlü bir analistin yaptığı açıklamalar, biraz rötar olacağını doğrular nitelikte.

  Apple Reality Pro çıkış tarihinde bir miktar gecikme olacak

  Apple Reality Pro hakkında daha önce ortaya atılan bir iddia gündeme oturmuştu. Buna göre cihaz, Haziran ayında düzenlenecek etkinlikte yer bulacaktı. Güncel bilgilere göre ürün, biraz daha geç çıkacak gibi duruyor. Ünlü analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın yaşadığı bazı problemler sebebiyle ertelenme olacağını belirtti. Ürün, her ne kadar geliştirici konferansında duyurulacak olsa da beklenenden daha geç çıkabilir.

  Aslına bakarsak cihazın 2023’ün sonuna doğru yani iPhone 15’le birlikte çıkması bekleniyordu. Bu ihtimalin gerçekleşme oranı düşmüş durumda. Ünlü analist, bazı donanımsal ve yazılımsal sorunların olduğunu söylüyor. Yani ürün, çıkmak için tam olarak hazır değil. Apple, yaptığı işi kaliteli bir şekilde sunarak müşterilerini memnun etmeye çalışan bir firma. Bundan dolayı elinden gelen en iyi çabayı göstermek için acele etmiyor. Teknik ekip, sanal gerçeklik gözlüğü üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

  Ming-Chi Kuo, yaptığı bir diğer açıklamada üretilecek ürün sayısından da bahsetti. Yıl sonuna kadar 500.000’in üzerinde başlık üretilmesi beklenmekte. Hedef ise bu sayının daha üzerinde. Tedarik sorunlarının yaşanmaması için şirket, biraz daha bekleme kararı aldı.

  Kullanıcıların beklemesine değecek

  3.000 dolar civarında fiyat ile satılması beklenen ürünün bazı özellikleri muazzam. 96 watt adaptöre sahip olacak cihaz, 5 ve 4 nm transistörlere yer verecek. Ürünün işlemcisi ise TSMC tarafından üretilecek.

  Apple’ın sanal gerçeklik gözlüğü hakkında öne çıkan asıl özellik gelişmiş FaceTime. FaceTime, Apple uygulamalarından birisi. Görüşme yapmak için kullanılıyor. Bu uygulama, Apple Reality Pro ile bir uyum içerisinde çalışacak. Buna göre uygulama, kullanıcının yüzünü ve vücudunu tarayacak. Ardından sanal gerçeklik ortamına aktaracak. Karşı taraf için de aynı işlem uygulanacak. Bu sayede 2 kişi, gerçekçi bir görünüm ile aynı mekanda bulunacak. Bu teknoloji, uzakta olan insanları bir araya getirecek.

  Ürün ile ilgili dikkat çeken özelliklerden birisi harici pil paketine sahip olacağı. Henüz kesinleşmeyen bu bilgiye göre ürünün pil paketi, cebe sığacak boyutta bulunacak. Ürünün 2 saat kadar pil ömrü vaat edeceği de belirtilen diğer bilgi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni iPad Pro ve iPad Air Geliyor: İşte Çıkış Tarihi ve Fiyatları!

  Apple, yeni iPad Pro ve iPad Air serilerinin çıkış tarihini açıkladı. Güvenilir kaynaklar, her iki serinin de yaz öncesi güncelleneceğini belirtiyor.

  Samsung Galaxy Watch 7 Pro Geliyor: Batarya Kapasitesi Sizi Şaşırtacak!

  Samsung Galaxy Watch 7 Pro, büyük batarya kapasitesiyle akıllı saat pazarında yeni bir dönem başlatıyor. Temmuz'da tanıtılacak.

  Huawei FreeLace Pro 2 Tanıtıldı: Kesintisiz Müzik Deneyimiyle Geliyor!

  Huawei FreeLace Pro 2, akıllı gürültü engelleme özelliği ve uzun pil ömrü ile müzikseverlere kesintisiz bir deneyim vaat ediyor.

  Apple, iPad’lere Pil Sağlığı Özelliğini Getiriyor: İşte Detaylar!

  Apple, iPadOS 17.5 ile iPad'lere pil sağlığı özelliği getiriyor. Pil kapasitesi ve döngü sayısı artık görülebilecek!

  Apple Reality Pro Çıkış Tarihi Gecikecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et