R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yenilenmiş iPhone 12 Pro Fiyatları Alıcıları Üzdü

  Apple yenilenmiş iPhone 12 Pro fiyatlarını açıklamasının ardından yeni tartışmalara neden oldu. Sıfır ile yenilenmiş modeller arasındaki küçük fark teknoloji meraklılarını üzdü.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  25.07.2022 12:39 1941 2 dk okuma süresi
  Yenilenmiş iPhone 12 Pro Fiyatları Alıcıları Üzdü
  Son Düzenleme:

  Teknolojinin piyasalarında yaşanan fiyat artışlarının ardından yenilenmiş cihazlar kullanıcılar için daha uygun bir alternatif olarak değerlendirilebiliyor. Yenilenmiş cihazlar hem ömrü uzatılarak hem de fiyatı düşürülerek kullanıcıların kullanımına sunuluyor. Apple bu konuda öncü şirketlerden birisi olarak ifade ediliyor. Teknoloji meraklılarının istedikleri ancak fiyattan dolayı ulaşamadıkları telefonlara daha rahat biçimde ulaşabilmeleri sağlanıyor. 

  Apple, yenilenmiş cihazlarının ABD’de bulunan stoklarını yenilediğini duyurdu. Özellikle “iPhone 12 Pro” bekleyen kullanıcılar fiyatların açıklanmasını bekliyordu. Ancak ABD’de dahi açıklanan fiyatların yüksek olması hayal kırıklığına neden oldu. Henüz Türkiye fiyatlarının nasıl belirleneceği ise bilinmiyor. 

  Yenilenmiş iPhone 12 Pro Fiyatları Açıklandı!

  Apple tarafından zaman zaman yenilenmiş cihaz stokları açıklanıyor. Daha önce “iPhone 12 Pro” modellerinin yoğun ilgi karşısında hemen bittiği görülmüştü. Uzun zamandır stok yenilenmesini bekleyen kullanıcılara müjdeli haber sonunda verildi. ABD’de “iPhone 12 Proyeniden satışa sunuldu. Fiyat etiketi ise 759 Dolar olarak açıklandı. Kur karşılığı Türk lirası ile yaklaşık 13 bin TL oluyor. 

  Sıfır Fiyatına Yakın Olması Üzdü!

  Yenilenmiş iPhone fiyatlarının açıklanmasının ardından gözler sıfır fiyatlarına çevrildi. ABD’de sıfır “iPhone 12 Pro başlangıç fiyatı 900 Dolardan satışa sunuluyor. Vergiler eklenmeden kur karşılığı ülkemizde “28 bin TL” olarak açıklanmıştı.

  Yenilenmiş modellerle sıfır modeller arasında ortaya çıkan fiyat farkının çok az olması yeni tartışmaların fitilini ateşledi. Türkiye'de yenilenmiş "iPhone 12 Pro" modellerinin ne kadara satışa çıkarılacağı konusunda henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Artan fiyatlar teknoloji meraklılarını hayal kırıklığına sürüklemeye devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Messenger ve Instagram Arasındaki Sohbet Bağlantısı Kaldırılıyor: Yeni Dönem Başlıyor

  Meta, Messenger ve Instagram arasındaki sohbet bağlantısını sona erdiriyor. Şirket, nedeni açıklamasa da Dijital Piyasalar Yasası'nın etkili olabileceği düşünülüyor.

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft Copilot'un GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesiyle kullanıcı deneyimi, özellikle metin ve görsel işleme alanlarında önemli ölçüde geliştirildi.

  GTA 6’nın İlk Fragmanı, YouTube’da Rekorları Alt Üst Etti!

  GTA 6'nın ilk fragmanı, yayınlandığı ilk 22 saatte 85 milyon izlenme ile YouTube rekorlarını alt üst etti, oyun dünyasında yeni bir dönemi başlattı.

  Yenilenmiş iPhone 12 Pro Fiyatları Alıcıları Üzdü

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et