R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yenilenmiş iPhone 12 Pro Fiyatları Alıcıları Üzdü

  Apple yenilenmiş iPhone 12 Pro fiyatlarını açıklamasının ardından yeni tartışmalara neden oldu. Sıfır ile yenilenmiş modeller arasındaki küçük fark teknoloji meraklılarını üzdü.

  Elif Elif 25.07.2022 12:39 1062 2 dk okuma süresi
  Yenilenmiş iPhone 12 Pro Fiyatları Alıcıları Üzdü
  Son Düzenleme:

  Teknolojinin piyasalarında yaşanan fiyat artışlarının ardından yenilenmiş cihazlar kullanıcılar için daha uygun bir alternatif olarak değerlendirilebiliyor. Yenilenmiş cihazlar hem ömrü uzatılarak hem de fiyatı düşürülerek kullanıcıların kullanımına sunuluyor. Apple bu konuda öncü şirketlerden birisi olarak ifade ediliyor. Teknoloji meraklılarının istedikleri ancak fiyattan dolayı ulaşamadıkları telefonlara daha rahat biçimde ulaşabilmeleri sağlanıyor. 

  Apple, yenilenmiş cihazlarının ABD’de bulunan stoklarını yenilediğini duyurdu. Özellikle “iPhone 12 Pro” bekleyen kullanıcılar fiyatların açıklanmasını bekliyordu. Ancak ABD’de dahi açıklanan fiyatların yüksek olması hayal kırıklığına neden oldu. Henüz Türkiye fiyatlarının nasıl belirleneceği ise bilinmiyor. 

  Yenilenmiş iPhone 12 Pro Fiyatları Açıklandı!

  Apple tarafından zaman zaman yenilenmiş cihaz stokları açıklanıyor. Daha önce “iPhone 12 Pro” modellerinin yoğun ilgi karşısında hemen bittiği görülmüştü. Uzun zamandır stok yenilenmesini bekleyen kullanıcılara müjdeli haber sonunda verildi. ABD’de “iPhone 12 Proyeniden satışa sunuldu. Fiyat etiketi ise 759 Dolar olarak açıklandı. Kur karşılığı Türk lirası ile yaklaşık 13 bin TL oluyor. 

  Sıfır Fiyatına Yakın Olması Üzdü!

  Yenilenmiş iPhone fiyatlarının açıklanmasının ardından gözler sıfır fiyatlarına çevrildi. ABD’de sıfır “iPhone 12 Pro başlangıç fiyatı 900 Dolardan satışa sunuluyor. Vergiler eklenmeden kur karşılığı ülkemizde “28 bin TL” olarak açıklanmıştı.

  Yenilenmiş modellerle sıfır modeller arasında ortaya çıkan fiyat farkının çok az olması yeni tartışmaların fitilini ateşledi. Türkiye'de yenilenmiş "iPhone 12 Pro" modellerinin ne kadara satışa çıkarılacağı konusunda henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Artan fiyatlar teknoloji meraklılarını hayal kırıklığına sürüklemeye devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Doom Eternal Sistem Gereksinimleri

  Doom Eternal, Doom Slayer olarak maceraya katılabileceğiniz bir FPS oyunudur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Doom Eternal sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Twitter Anlaşmazlığı Elon Musk’a Pahalıya Patladı! Yine Tesla Hisselerini Sattı!

  Twitter ile anlaşmazlık sürecindeki Elon Musk, Tesla hissesi sattı. Yayınlanan raporlara göre 7.92 Milyon hisse satışı gerçekleştirdi. İşte 6.9 Milyar Dolar değerdeki satış ve nedeni!

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  Samsung’tan Galaxy J7 Kullananlara Büyük Sürpriz!

  Samsung, 7 yıl önce piyasaya sürdüğü Galaxy J7 modeli için beklenmeyen bir güncellemeyi duyurdu. Güncelleme çoğu kullanıcıya şimdiden geldi. İşte Galaxy J7 güncellemesi ve detayları!

  Yenilenmiş iPhone 12 Pro Fiyatları Alıcıları Üzdü

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et