R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steve Jobs’un Kızı Eve Job' dan Şaşırtan iPhone 14 Paylaşımı

  Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Apple’nin “Far Out” etkinliği büyük yankı uyandırdı. Önemli isimlerden tanıtılan ürünler için sosyal medya paylaşımları geldi. Bu paylaşımlardan birisi de Apple’nin kurucusu Steve Jobs’un kızı Eve Jobs’dan geldi. Eve Jobs, yeni tanıtılan iPhone 14 serisiyle dalga geçti.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  08.09.2022 23:10 1813 2 dk okuma süresi
  Steve Jobs’un Kızı Eve Job' dan Şaşırtan iPhone 14 Paylaşımı
  Son Düzenleme:

  Milyarlarca kullanıcının canlı olarak takip ettiği Far Out etkinliği, beklenen ürünlerin tanıtılmasıyla geçti. Merakla beklenen iPhone 14 serisinin tanıtıldığı etkinlikle ilgili sosyal medyada paylaşımlar yapıldı. Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerin paylaşımları dikkat çekti. Ancak en dikkat çekici paylaşım Eve Jobs’dan geldi.

  Steve Jobs’un Kızı iPhone 14 ile Dalga Geçti

  Apple’nin yeni iPhone serisi “iPhone 14” dünya gündeminin önemli maddelerinden birisi haline geldi. Dolayısıyla hakkında özellikle sosyal medyada çok fazla paylaşım yapılıyor. Bu paylaşımlardan birisi de iPhone’u sunan Apple şirketinin kurucusu Steve Jobs’un kızından geldi. Steve Jobs’un kızı Eve Jobs’un etkinlik devam ederken yaptığı sosyal medya paylaşımı gündeme taşındı.

  Eve Jobs

  Eve Jobs resmi Instagram hesabından yaptığı “Story(Hikaye)” paylaşımında iPhone 14 tasarımını tiye aldığı görüldü. Zira Eve Jobs, Instagram hikayesinde “Apple’ın tanıtımıyla iPhone 13’ü iPhone 14 ile değiştirdiği” notunu düştü. Ancak notun düşüldüğü hikayede kullandığı görselde bir adamın üzerindeki gömleğin aynısından aldığı için sevindiği görülüyor.

  Samsung’dan Apple’a Gönderme

  Apple için dikkat çeken bir paylaşımda en büyük rakibi Samsung’dan geldi. Kore teknoloji devi Samsung, rakibinin etkinliğinin ardından “katlanabilir telefon” geliştirememesine dikkat çekti.

  Samsung resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Apple’a göndermede bulundu. Söz konusu paylaşımda;

  Let us know it when it folds(Katlandığında bize haber verin)

  İfadesi yer aldı.

  Apple’nin yeni iPhone 14 serisinin özelliklerini ve tasarımını siz nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Daha Kutusundan Çıkmamış iPhone 1 Açık Arttırmaya Çıktı!

  Teknoloji devi Apple, tüm dünyaya iPhone serisini ilk kez 2007 yılında kazandırmıştı. O dönem teknolojik devrim yaratan 1.Nesil iPhone(iPhone 1) piyasaya sürülmüştü. O dönem alınmış ancak kutusu dahi hiç açılmamış iPhone 1 açık arttırmaya çıktı!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  iPhone 16 Pro Max Periskop Kameraya Sahip Olacak!

  İddialara göre iPhone 16 Pro Max, periskop kameraya sahip olacak. Ayrıca iPhone 16 serisinde ekran altı kamera teknolojisinin olacağı da ifade ediliyor!

  Steve Jobs’un Kızı Eve Job' dan Şaşırtan iPhone 14 Paylaşımı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et