R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steve Jobs’un Kızı Eve Job' dan Şaşırtan iPhone 14 Paylaşımı

  Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Apple’nin “Far Out” etkinliği büyük yankı uyandırdı. Önemli isimlerden tanıtılan ürünler için sosyal medya paylaşımları geldi. Bu paylaşımlardan birisi de Apple’nin kurucusu Steve Jobs’un kızı Eve Jobs’dan geldi. Eve Jobs, yeni tanıtılan iPhone 14 serisiyle dalga geçti.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 08.09.2022 23:10 1454 2 dk okuma süresi
  Steve Jobs’un Kızı Eve Job' dan Şaşırtan iPhone 14 Paylaşımı
  Son Düzenleme:

  Milyarlarca kullanıcının canlı olarak takip ettiği Far Out etkinliği, beklenen ürünlerin tanıtılmasıyla geçti. Merakla beklenen iPhone 14 serisinin tanıtıldığı etkinlikle ilgili sosyal medyada paylaşımlar yapıldı. Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerin paylaşımları dikkat çekti. Ancak en dikkat çekici paylaşım Eve Jobs’dan geldi.

  Steve Jobs’un Kızı iPhone 14 ile Dalga Geçti

  Apple’nin yeni iPhone serisi “iPhone 14” dünya gündeminin önemli maddelerinden birisi haline geldi. Dolayısıyla hakkında özellikle sosyal medyada çok fazla paylaşım yapılıyor. Bu paylaşımlardan birisi de iPhone’u sunan Apple şirketinin kurucusu Steve Jobs’un kızından geldi. Steve Jobs’un kızı Eve Jobs’un etkinlik devam ederken yaptığı sosyal medya paylaşımı gündeme taşındı.

  Eve Jobs

  Eve Jobs resmi Instagram hesabından yaptığı “Story(Hikaye)” paylaşımında iPhone 14 tasarımını tiye aldığı görüldü. Zira Eve Jobs, Instagram hikayesinde “Apple’ın tanıtımıyla iPhone 13’ü iPhone 14 ile değiştirdiği” notunu düştü. Ancak notun düşüldüğü hikayede kullandığı görselde bir adamın üzerindeki gömleğin aynısından aldığı için sevindiği görülüyor.

  Samsung’dan Apple’a Gönderme

  Apple için dikkat çeken bir paylaşımda en büyük rakibi Samsung’dan geldi. Kore teknoloji devi Samsung, rakibinin etkinliğinin ardından “katlanabilir telefon” geliştirememesine dikkat çekti.

  Samsung resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Apple’a göndermede bulundu. Söz konusu paylaşımda;

  Let us know it when it folds(Katlandığında bize haber verin)

  İfadesi yer aldı.

  Apple’nin yeni iPhone 14 serisinin özelliklerini ve tasarımını siz nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Almayacak 3 Xiaomi Modeli Açıklandı! İşte Güncelleme Desteği Sonlanan Modeller!

  Xiaomi, 3 modelin daha Android 13 tabanlı MIUI 14 güncellemesi almayacağını açıkladı. İşte şimdiye kadar belli olan MIUI 14 güncellemesi alacak Xiaomi modelleri!

  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!

  Apple, AirPods Pro 2 için ilk güncellemeyi yayınladı. Güncellemenin en büyük nedeninin, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri olduğu duyuruldu.

  Amazon’dan İkinci Prime Day Etkinliği: Ekim Ayında %80’e Varan İndirimler!

  Amazon, yaptığı açıklamayla beraber 11-12 Ekim'de ikinci defa Prime Day etkinliği düzenleyecek. Buna göre Amazon, 100 farklı ürün listeleyecek.

  WhatsApp Bundan Sonra Android Tablet ve iPad'lerde Kullanılabilecek!

  Meta yeni güncelleme yaparak WhatsApp'ı Android tablet ve iPad'lere uygun hale getiriyor. Kullanıcılar artık kolaylıkla WhatsApp'ı SIM kartsız kullanacaklar.

  Steve Jobs’un Kızı Eve Job' dan Şaşırtan iPhone 14 Paylaşımı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et