R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mimestream: macOS için Devrim Niteliğinde Yeni Bir Gmail Uygulaması

  Eski bir Apple Mail mühendisi tarafından geliştirilen Mimestream, macOS işletim sistemi için özelleştirilmiş bir Gmail uygulaması olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.05.2023 15:08 1458 2 dk okuma süresi
  Mimestream: macOS için Devrim Niteliğinde Yeni Bir Gmail Uygulaması
  Son Düzenleme:

  macOS'un yeni Gmail uygulaması, Mimestream, beta sürecini resmi olarak tamamladı ve kullanıcıların hizmetine sunuldu. Mimestream, bir Apple Mail mühendisi tarafından tasarlanmış bir uygulamadır ve Gmail uygulamaları arasında macOS için bugüne kadar geliştirilmiş en ileri düzey seçenek olabilir.

  Bunun nedeni, Mimestream'in Gmail'in en çok tercih edilen özelliklerini bir araya getirerek, bunları en yeni Apple teknolojileriyle oluşturulmuş benzersiz bir Mac uygulamasına dönüştürmesidir.

  Mimestream'in Öne Çıkan Özellikleri

  Mimestream'in diğer e-posta uygulamalarından ayrılmasını sağlayan bir özellik, artık kullanımdan kalkan IMAP protokolünün aksine resmi Gmail API'sini kullanmasıdır. Bu da uygulamanın, genellikle sadece web tabanlı Gmail veya özel iPhone Gmail uygulaması üzerinden erişilebilen özelliklere erişim imkanı sağlar. Ancak, bunun bir yan etkisi olarak Mimestream yalnızca Gmail hesaplarıyla uyumlu hale geldi.

  Etiketleme, gelen kutusu kategorileri, sunucu tarafından gerçekleştirilen filtrelemeler, takvim davetlerine yanıtlar, erteleme, gelişmiş Gmail arama özelliği, liste filtreleme, izleme koruması ve otomatik tatil yanıtları gibi özellikler Mimestream'ı öne çıkaran özellikler arasındadır. Ek olarak, birden fazla hesabı yönetme ve bu hesapları Birleşik Gelen Kutusu sekmesinde toplama gibi seçenekler de mevcut.

  Mimestream, 14 günlük bir deneme süresiyle kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu deneme süresinin bitiminden sonra uygulamanın aylık ücreti 4,99 Dolar (yaklaşık 81,71 TL) olarak karşımıza çıkıyor. Mimestream, MacOS için özel olarak geliştirilmiş, Gmail'in en popüler özelliklerini içeren ve kullanıcı deneyimini zenginleştiren bir uygulama olarak öne çıkıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy S24 FE Geliyor: Teknoloji Tutkunlarını Heyecanlandıran Yeni Üye!

  Samsung Galaxy S24 FE, yenilikçi özellikleri ve güçlü performansıyla yakında teknolojiseverlerle buluşuyor.

  Nintendo Switch 2 Geliyor: Yeni Nesil Konsol Piyasayı Nasıl Değiştirecek?

  2025'te çıkacak Nintendo Switch 2, üstün performansı ve rekabetçi fiyatıyla oyun dünyasını yeniden şekillendiriyor.

  Windows 11 Moment 5 Güncellemesi Geldi: İşte Yeni Özellikler!

  Windows 11 Moment 5 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile firma, işletim sistemine ileri düzeyde iyileştirmeler yaptı ve daha kapsamlı bir Copilot geldi!

  YouTube Create Türkiye Sahnelerinde: Yenilikçi Video Oluşturma Deneyimi Başlıyor!

  YouTube Create artık Türkiye'de! İçerik üreticileri, ücretsiz araçlarla yaratıcılıklarını serbest bırakarak etkileyici videolar oluşturabilecekler.

  Mimestream: macOS için Devrim Niteliğinde Yeni Bir Gmail Uygulaması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et