R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mimestream: macOS için Devrim Niteliğinde Yeni Bir Gmail Uygulaması

  Eski bir Apple Mail mühendisi tarafından geliştirilen Mimestream, macOS işletim sistemi için özelleştirilmiş bir Gmail uygulaması olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.05.2023 15:08 1136 2 dk okuma süresi
  Mimestream: macOS için Devrim Niteliğinde Yeni Bir Gmail Uygulaması
  Son Düzenleme:

  macOS'un yeni Gmail uygulaması, Mimestream, beta sürecini resmi olarak tamamladı ve kullanıcıların hizmetine sunuldu. Mimestream, bir Apple Mail mühendisi tarafından tasarlanmış bir uygulamadır ve Gmail uygulamaları arasında macOS için bugüne kadar geliştirilmiş en ileri düzey seçenek olabilir.

  Bunun nedeni, Mimestream'in Gmail'in en çok tercih edilen özelliklerini bir araya getirerek, bunları en yeni Apple teknolojileriyle oluşturulmuş benzersiz bir Mac uygulamasına dönüştürmesidir.

  Mimestream'in Öne Çıkan Özellikleri

  Mimestream'in diğer e-posta uygulamalarından ayrılmasını sağlayan bir özellik, artık kullanımdan kalkan IMAP protokolünün aksine resmi Gmail API'sini kullanmasıdır. Bu da uygulamanın, genellikle sadece web tabanlı Gmail veya özel iPhone Gmail uygulaması üzerinden erişilebilen özelliklere erişim imkanı sağlar. Ancak, bunun bir yan etkisi olarak Mimestream yalnızca Gmail hesaplarıyla uyumlu hale geldi.

  Etiketleme, gelen kutusu kategorileri, sunucu tarafından gerçekleştirilen filtrelemeler, takvim davetlerine yanıtlar, erteleme, gelişmiş Gmail arama özelliği, liste filtreleme, izleme koruması ve otomatik tatil yanıtları gibi özellikler Mimestream'ı öne çıkaran özellikler arasındadır. Ek olarak, birden fazla hesabı yönetme ve bu hesapları Birleşik Gelen Kutusu sekmesinde toplama gibi seçenekler de mevcut.

  Mimestream, 14 günlük bir deneme süresiyle kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu deneme süresinin bitiminden sonra uygulamanın aylık ücreti 4,99 Dolar (yaklaşık 81,71 TL) olarak karşımıza çıkıyor. Mimestream, MacOS için özel olarak geliştirilmiş, Gmail'in en popüler özelliklerini içeren ve kullanıcı deneyimini zenginleştiren bir uygulama olarak öne çıkıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ın Mesaj Düzenleme Özelliği Türkiye'de: Kullanıcı Deneyimini Geliştiren Yenilik

  Türkiye'de WhatsApp mesaj düzenleme özelliği aktif hale getirildi. Gönderdiğiniz mesajları 15 dakika içinde değiştirebilirsiniz.

  Apple tvOS 17 Tanıtıldı: FaceTime, Yenilenen Arayüz ve Daha Fazlası

  Apple, bugün gerçekleştirilen WWDC 2023 etkinliği kapsamında tvOS 17 ve Apple TV 4K için sunulacak yeni özellikleri açıkladı.

  Apple Vision Pro'ya Devrim Niteliğinde Güvenlik Özelliği Geliyor: İşte Optic ID!

  Apple, 5 Haziran'da yenilikçi bir adım atarak Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünü tanıttı. Üründe, Optic ID adı ile yepyeni bir teknoloji de kullanılacak!

  Akıllı Telefon İşlemci Piyasasının Yeni Krallığı: İşte MediaTek ve Qualcomm'un Sırrı!

  Akıllı telefon işlemci piyasasındaki liderin kim olduğu merak konusu olmuştur. Araştırma firması Counterpoint Research, merakları gidermek için en son verileri açıkladı. İşte, işlemci sektörünün kralı!

  Mimestream: macOS için Devrim Niteliğinde Yeni Bir Gmail Uygulaması

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et