R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 15 Pro Max ve 16 Pro Max Birlikte Görüntülendi

  iPhone 15 Pro Max'in yanı sıra iPhone 16 Pro Max'in yeni render görüntüleri ortaya çıktı. CAD görüntüleri, her iki telefonun boyutları hakkında bilgi veriyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.05.2023 14:31 1221 2 dk okuma süresi
  iPhone 15 Pro Max ve 16 Pro Max Birlikte Görüntülendi
  Son Düzenleme:

  Bilindiği üzere, Apple, merakla beklenen iPhone 15 serisini yılın Eylül ayında piyasaya sürme planlarını yapıyor. Bu noktada standart iPhone 15 modelleri Dinamik Ada desteği kazanırken, Pro modeller daha geniş bir çeşitlilikle karşımıza çıkacak. 

  Lansman tarihi yaklaştıkça, iPhone 16 Pro Max ve iPhone 15 Pro Max'in bir arada göründüğü yeni render görüntüler ortaya çıktı.

  Yeni Paylaşılan iPhone 15 Pro Max ve 16 Pro Max Render Görüntüleri

  Daha önce analistler Ross Young ve Ming-Chi Kuo, 2024 iPhone modellerinin daha büyük bir ekrana sahip olacağı tahmininde bulunmuşlardı. 

  Bu yeni render görüntüler, söz konusu değişikliğe dair net bir fikir sunuyor. Bu görüntüler, iPhone 16 Pro Max'in, iPhone 15 Pro Max ile kıyaslandığında nasıl daha büyük olabileceğini açıkça gösteriyor.

  iPhone 16 Pro ve Pro Max'in Ekrana Genişleyen Boyutları

  Yayınlanan bilgilere göre iPhone 16 Pro'nun 6.3 inç, iPhone 16 Pro Max'in ise 6.9 inç boyutunda ekrana sahip olması bekleniyor. Görüntülerde iPhone 16 Pro Max'in boyutlarının 159,8 mm'den 165,0 mm'ye yükseleceği gözlemleniyor. Cihaz sadece 76,7 mm'den 77,2 mm'ye kadar genişleyecek. 

  Ayrıca sızıntılar, iPhone 16 Pro Max'in Apple'ın Apple Watch Ultra modeline benzer bir isimlendirmeyle iPhone 16 Ultra olarak adlandırılacağını belirtiyor.

  iPhone 15 Serisi: Yeni Eylem Düğmesi ve Daha Fazlası

  iPhone 15 ailesine geri dönersek, bildiğiniz gibi iPhone 15 Pro modellerinin başlangıçta bir Eylem Düğmesi içereceği ve bu düğmenin katı hal düğmeleri ve Sessiz Anahtarının yerini alacağı belirtilmişti. 

  Ancak, bu katı hal düğmesi çözümünün yalnızca iPhone 16 Pro modelleri için saklandığı kısa süre sonra anlaşıldı. Bu nedenle iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde sadece yeni eylem düğmesi olacak. Ayrıca, bu amiral gemisi telefonların USB-C, kamera geliştirmeleri ve titanyum kaplama ile donatılması öngörülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple tvOS 17 Tanıtıldı: FaceTime, Yenilenen Arayüz ve Daha Fazlası

  Apple, bugün gerçekleştirilen WWDC 2023 etkinliği kapsamında tvOS 17 ve Apple TV 4K için sunulacak yeni özellikleri açıkladı.

  Apple Vision Pro'ya Devrim Niteliğinde Güvenlik Özelliği Geliyor: İşte Optic ID!

  Apple, 5 Haziran'da yenilikçi bir adım atarak Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünü tanıttı. Üründe, Optic ID adı ile yepyeni bir teknoloji de kullanılacak!

  Akıllı Telefon İşlemci Piyasasının Yeni Krallığı: İşte MediaTek ve Qualcomm'un Sırrı!

  Akıllı telefon işlemci piyasasındaki liderin kim olduğu merak konusu olmuştur. Araştırma firması Counterpoint Research, merakları gidermek için en son verileri açıkladı. İşte, işlemci sektörünün kralı!

  Apple'dan İkinci Bir Fiyat Artışı: İşte Yeni iPhone, iPad ve MacBook Fiyatları!

  WWDC 2023 etkinliği sonrasında kapılarını yeniden açan Apple Store, Türkiye'deki kullanıcıları bir fiyat artışı sürprizi ile karşıladı.

  iPhone 15 Pro Max ve 16 Pro Max Birlikte Görüntülendi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et