R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!

  Apple, film tanıtımlarını kullanıcılara sunma şeklini değiştiriyor. Eski ve uzun zamandır güncellenmeyen iTunes Movie Trailers platformu, artık Apple TV üzerinde yer alacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.08.2023 13:44 1349 1 dk okuma süresi
  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!
  Son Düzenleme:

  Apple, iOS kullananlar için bilindik olan iTunes Movie Trailers uygulamasına yeni bir adres kazandırıyor. Bu platform, insanların film fragmanlarına, ön izlemelere ve sinema seans saatlerine erişimini sağlıyordu. Artık bu içerikleri, on yılı aşkın bir süre sonra Apple TV uygulamasında bulabileceksiniz.

  Film Fragmanlarının Yeni Adresi: Apple TV

  Apple, iTunes film fragmanlarını Apple TV'ye taşıdığına dair resmi bir duyuru yapmasa da hem iTunes Movie Trailers web sitesinde hem de Apple'ın iOS ve tvOS uygulamalarında "iTunes Movie Trailers’ın yeni adresi Apple TV uygulaması" şeklinde bir banner görmekteyiz. Ek olarak, Apple TV uygulamasındaki bazı kullanıcılar için en son film fragmanlarının yer aldığı bir bölüm bulunuyor.

  Beş yıldır güncelleme almayan iTunes film fragmanları uygulaması, yakın zamanda yeni bir isim ve yüzle Apple TV platformunda yerini alacak. iTunes Movie Trailer web sitesinin, Apple'ın modern web tasarımına uymayan arayüz öğeleri bulunuyor. Apple'ın bu uygulamayı sonlandırma kararı, iTunes markasını kademeli olarak sonlandırma ve tüm video içeriklerini tek bir platformda toplama stratejisine işaret ediyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple iCloud’a İki Yeni Abonelik Seçeneği Daha Geldi!

  Apple, iCloud servisinde yaptığı yeniliklerle depolama seçeneklerini genişletiyor. Yüksek kapasiteli planlar, kullanıcılara geniş bir depolama alanı sunuyor.

  Apple, Tepkilere Kayıtsız Kalamadı: iPhone 16 Serisinde Ekran Yenileme Hızı Artacak!

  Apple, iPhone 16 ile önceki modeli iPhone 15'in eksiklerini gidermeyi planlıyor. Yeni bilgilere göre iPhone 16'da ekran yenileme hızı artacak!

  iPhone 15 Pro Max’te Talep Patlaması Yaşanıyor: Apple, Siparişlere Yetişemiyor!

  iPhone 15 Pro Max, piyasaya sürüldüğü andan itibaren büyük bir talep gördü. Yeni model, önceki versiyonları geride bırakarak dikkatleri üzerine çekti.

  Alibaba, Türkiye’ye 2 Milyar Dolar Yatırım Yapacak!

  Alibaba Group'un lideri Michael Evans, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'la yaptığı toplantıda Türkiye'ye 2 milyar dolarlık yatırım yapma planları olduğunu söyledi.

  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et