R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!

  Apple, film tanıtımlarını kullanıcılara sunma şeklini değiştiriyor. Eski ve uzun zamandır güncellenmeyen iTunes Movie Trailers platformu, artık Apple TV üzerinde yer alacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.08.2023 13:44 1660 1 dk okuma süresi
  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!
  Son Düzenleme:

  Apple, iOS kullananlar için bilindik olan iTunes Movie Trailers uygulamasına yeni bir adres kazandırıyor. Bu platform, insanların film fragmanlarına, ön izlemelere ve sinema seans saatlerine erişimini sağlıyordu. Artık bu içerikleri, on yılı aşkın bir süre sonra Apple TV uygulamasında bulabileceksiniz.

  Film Fragmanlarının Yeni Adresi: Apple TV

  Apple, iTunes film fragmanlarını Apple TV'ye taşıdığına dair resmi bir duyuru yapmasa da hem iTunes Movie Trailers web sitesinde hem de Apple'ın iOS ve tvOS uygulamalarında "iTunes Movie Trailers’ın yeni adresi Apple TV uygulaması" şeklinde bir banner görmekteyiz. Ek olarak, Apple TV uygulamasındaki bazı kullanıcılar için en son film fragmanlarının yer aldığı bir bölüm bulunuyor.

  Beş yıldır güncelleme almayan iTunes film fragmanları uygulaması, yakın zamanda yeni bir isim ve yüzle Apple TV platformunda yerini alacak. iTunes Movie Trailer web sitesinin, Apple'ın modern web tasarımına uymayan arayüz öğeleri bulunuyor. Apple'ın bu uygulamayı sonlandırma kararı, iTunes markasını kademeli olarak sonlandırma ve tüm video içeriklerini tek bir platformda toplama stratejisine işaret ediyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Apple, iOS 18 ile Sürpriz Yapacak: Sevilen Duvar Kağıtları Geri Geliyor!

  Apple, iOS 18 ve macOS 15 ile eski iPhone ve Mac duvar kağıtlarını geri getiriyor. Kullanıcılar, nostaljik duvar kağıtlarıyla geçmişe bir yolculuk yapacak.

  Apple, iPhone ve Apple Watch Garanti Şartlarını Değiştiriyor: Artık Kılcal Çatlaklar Garanti Dışı Kalacak!

  Apple, iPhone ve Apple Watch garanti şartlarını değiştirdi. Artık kılcal ekran çatlakları garanti kapsamında olmayacak, kullanıcılar onarım için ödeme yapacak.

  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et