R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!

  Apple, film tanıtımlarını kullanıcılara sunma şeklini değiştiriyor. Eski ve uzun zamandır güncellenmeyen iTunes Movie Trailers platformu, artık Apple TV üzerinde yer alacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.08.2023 13:44 1576 1 dk okuma süresi
  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!
  Son Düzenleme:

  Apple, iOS kullananlar için bilindik olan iTunes Movie Trailers uygulamasına yeni bir adres kazandırıyor. Bu platform, insanların film fragmanlarına, ön izlemelere ve sinema seans saatlerine erişimini sağlıyordu. Artık bu içerikleri, on yılı aşkın bir süre sonra Apple TV uygulamasında bulabileceksiniz.

  Film Fragmanlarının Yeni Adresi: Apple TV

  Apple, iTunes film fragmanlarını Apple TV'ye taşıdığına dair resmi bir duyuru yapmasa da hem iTunes Movie Trailers web sitesinde hem de Apple'ın iOS ve tvOS uygulamalarında "iTunes Movie Trailers’ın yeni adresi Apple TV uygulaması" şeklinde bir banner görmekteyiz. Ek olarak, Apple TV uygulamasındaki bazı kullanıcılar için en son film fragmanlarının yer aldığı bir bölüm bulunuyor.

  Beş yıldır güncelleme almayan iTunes film fragmanları uygulaması, yakın zamanda yeni bir isim ve yüzle Apple TV platformunda yerini alacak. iTunes Movie Trailer web sitesinin, Apple'ın modern web tasarımına uymayan arayüz öğeleri bulunuyor. Apple'ın bu uygulamayı sonlandırma kararı, iTunes markasını kademeli olarak sonlandırma ve tüm video içeriklerini tek bir platformda toplama stratejisine işaret ediyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  Apple, Yenilenmiş M3 MacBook Pro Satmaya Başladı: İşte Detaylar!

  Apple, M3 Pro ve M3 Max çipli yenilenmiş MacBook Pro modellerini, uygun fiyatlarla ve tam işlevsellik garantisiyle satışa çıkarıyor.

  Apple Vision Pro 2’nin Çıkış Tarihi Gecikecek: İşte Nedeni!

  Apple Vision Pro 2'nin çıkışı için en az 18 ay beklenmesi gerektiği belirtiliyor. Aynı zamanda yeni modelde ele alınması gereken birçok sorun bulunuyor.

  OpenAI ve 1X Ortaklığının Meyvesi: İnsansı Robot Eve!

  1X ve OpenAI ortaklığıyla insansı robot Eve üretildi. Sinir ağlarıyla kontrol edilen insansı robot, robotikte yeni bir sayfa açıyor.

  iTunes Markası Siliniyor: Apple TV Ev Sahipliği Yapacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et