R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Music, Android İçin Yeni Özelliklerle Güncelleniyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  Apple, iOS 17 ile getirdiği Apple Müzik yeniliklerini Android telefon sahipleriyle de paylaşmaya hazırlanıyor. Apple Music'in Android versiyonu da bu taze özelliklerle zenginleştirilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  12.08.2023 14:08 1671 1 dk okuma süresi
  Apple Music, Android İçin Yeni Özelliklerle Güncelleniyor: İşte Gelecek Yenilikler!
  Son Düzenleme:

  Apple, en son iOS 17 güncellemesiyle Apple Müzik uygulamasını zenginleştiriyor. Bu güncelleme ile kullanıcılar için Apple Music Android güncellemesiyle beraber birçok yeniliği de beraberinde geldi. Peki, bu özellikler neler?

  Apple Music Android Beta Sürümüne Eklenenler

  Android kullanıcıları için beklenen an geldi. Apple Music uygulamasının yeni beta sürümü (v.4.3.0), Eylül ayında piyasaya sürülecek olan iOS 17'nin getirdiği bütün önemli özellikleri kapsıyor. 

  Artık albüm kapakları sadece bir resim olmaktan çıkıyor. Kullanıcılarına daha sürükleyici bir deneyim sunmayı hedefleyen bu güncelleme ile "Şu An Çalınan" ekranında albüm kapağının animasyonlu halini görmek mümkün.

  Detaylı Şarkı Jeneriği Bölümü

  Sanatçılar ve şarkılar hakkında daha fazla bilgi isteyenler için yeni bir jenerik bölümü bulunuyor. Bu bölümde; sanatçıların yanı sıra şarkı sözleri, prodüksiyon, mühendislik gibi detayları içeren jenerikler yer alıyor.

  Ayrıca artık dinlediğiniz şarkının Dolby Atmos ve Kayıpsız formatında olup olmadığını görebilirsiniz. Bu özellikle ses kalitesine önem veren kullanıcılar için oldukça önemli bir bilgi!

  Jeneriği Görüntüle Seçeneği

  Şarkının yapımında yer alan kişilere dair detayları görmek için "Üç noktaya dokunarak açılan menü"den "Jeneriği Görüntüle" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

  Bu yenilikleri herkesten önce deneyimlemek isteyenler için bir fırsat var. Apple Müzik beta programına katılarak bu yeni özellikleri test edebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix'e Yeni Zam Geliyor: Abonelik Ücretleri Artacak!

  Netflix, Hollywood grevleri sonrasında abonelik fiyatlarını güncellemeyi planlıyor. Tüketicilerin yeni döneme hazır olmaları gerekiyor.

  iPhone 15'lerde Yeni Bir Sorun Daha Ortaya Çıktı: Hoparlörden Cızırtı Sesleri Çıkıyor!

  iPhone'larda yaşanan ısınma problemine ek yeni bir sorun daha ortaya çıktı. Kullanıcılar, cihazın iç hoparlöründen gelen sesin cızırtılı olduğunu belirtiyor!

  Galaxy Tab S9 FE ve S9 FE+ Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Samsung, Galaxy Tab S9 FE ile S9 FE+ tabletlerini duyurdu. İşte Galaxy Tab S9 FE ile Galaxy Tab S9 FE Plus'ın fiyat detayları ve teknik özellikleri!

  Apple, Twitter (X) Destek Hizmetini Sonlandırdı!

  Apple, Twitter (X platformu) üzerinden direkt mesaj yoluyla kullanıcılara yardımcı oluyordu. Artık mesaj atan kullanıcılar, otomatik cevaplara yönlendirilecek.

  Apple Music, Android İçin Yeni Özelliklerle Güncelleniyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et