R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 15 Pro Max Hakkında Üzücü Haber Geldi: Çıkışı Gecikecek!

  Apple, geleneksel olarak Eylül ayında yeni iPhone modellerini duyuruyor. İddialara göre iPhone 15 Pro Max, diğer modellere göre 3-4 hafta kadar daha geç piyasaya sürülecek!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  22.08.2023 16:28 1713 1 dk okuma süresi
  iPhone 15 Pro Max Hakkında Üzücü Haber Geldi: Çıkışı Gecikecek!
  Son Düzenleme:

  Apple, yeni amiral gemisi olan iPhone 15 serisini tanıtmak için geri sayımı başlattı. Üç hafta içerisinde bu devrim niteliğindeki telefon serisinin tanıtımını yapmayı ve dört hafta sonrasında da satışa sunmayı planlıyor. Ancak en merak edilen model olan iPhone 15 Pro Max, kamera sistemi nedeniyle belirsiz bir tarihe ertelenebilir.

  Kamera Tedarik Sorunları

  iPhone 15 Pro Max için Sony’nin ürettiği görüntü sensörünün zamanında teslim edilmemesi nedeniyle bazı sorunlar yaşanabileceğini belirtiyor. Bu sorun, iPhone 15 Pro Max’in piyasaya sürülmesini Ekim ayına kadar geciktirebilir. 

  Apple, bu modelde optik yakınlaştırmada sınırları zorlayan bir periskop lens sistemi kullanmayı planlıyor. Ancak diğer modellerde bu özellik bulunmayacak!

  Tahmini Teslimat Tarihleri

  iPhone 15 için ön sipariş tarihi 15 Eylül olarak belirlenmiş durumda. Bunun yanı sıra iPhone 15’in satışa çıkış tarihi 22 Eylül olarak bekleniyor. Ancak iPhone 15 Pro Max modeli için teslimatların 6 Ekim ile 13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanıyor.

  Apple, iPhone 15 serisi ile birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Özellikle iPhone 14 Pro serisinde tanıttığı Dynamic Island tasarımının iPhone 15 modellerine de uygulanması bekleniyor. Ayrıca iPhone 15 Pro Max modelinin kasa yapısında paslanmaz çelik yerine titanyum kullanılması ve sessiz alma anahtarının yerini Eylem düğmesinin alması da söylentiler arasında.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android 15, Bazı Modellerin Son Büyük Güncellemeleri Olacak: İşte Güncelleme Alacak Xiaomi Telefonlar!

  Android 15 güncellemesi ile birçok Xiaomi, Redmi ve Poco modeli son büyük güncellemelerini alacak. İşte son büyük güncellemesini alacak modeller!

  UTM Uygulaması iOS’a Geldi: Artık iPad ve iPhone’da Windows Çalıştırılabilecek!

  UTM, iPad ve iPhone'larda Windows ve Linux çalıştırmayı mümkün kılıyor. Apple'ın oyun emülatörlerine izin vermesiyle iOS cihazları için yeni bir dönem başlıyor.

  Samsung, Vision Pro’ya Rakip VR Başlığını Bu Yıl İçinde Tanıtabilir!

  Samsung, Apple Vision Pro'ya rakip yeni VR başlığını yıl bitmeden tanıtmaya hazırlanıyor. Ekim ayında geliştiricilere sunulması ve satışa çıkması planlanıyor.

  iPhone'lar’a iOS 17.5.2 Güncellemesi Geliyor!

  Apple, iOS 17.5.2 güncellemesini yakında yayınlayacak. Bu güncelleme, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerine odaklanacak.

  iPhone 15 Pro Max Hakkında Üzücü Haber Geldi: Çıkışı Gecikecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et