R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 15 Pro Max’te Talep Patlaması Yaşanıyor: Apple, Siparişlere Yetişemiyor!

  iPhone 15 ile 15 Pro versiyonları, 15 Eylül'de Amerika'da satışa sunuldu. iPhone 15 Pro Max, talep yoğunluğuyla öne çıkarken teslimat tarihlerinin Kasım'a sarkması gözlerden kaçmıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  18.09.2023 14:42 1444 2 dk okuma süresi
  iPhone 15 Pro Max’te Talep Patlaması Yaşanıyor: Apple, Siparişlere Yetişemiyor!
  Son Düzenleme:

  Apple'ın yeni modeli iPhone 15 Pro Max, piyasaya sürülmesiyle büyük bir ilgi gördü. Analist Ming-Chi Kuo, iPhone 15 ön siparişlerinin ilk haftasını değerlendiren bir raporla karşımıza çıktı. Bu rapora göre en çok satılan model, beklenildiği gibi iPhone 15 Pro Max oldu. İlginç bir şekilde bu modelin talebi, geçen yılın aynı dönemine ait iPhone 14 Pro Max talebini geride bıraktı.

  iPhone 15 Pro Talebinde Düşüş Var!

  iPhone 15 Pro Max'in yanı sıra iPhone 15 Pro modeli için de bekleme süreleri mevcut. Ancak bu bekleme süreleri, sadece talebin yüksek olmasından kaynaklanmıyor. Kuo'ya göre iPhone 15 Pro Max sevkiyatlarında yaşanan gecikmeler, bir sonraki seri üretim programından kaynaklanıyor. Üretimde yaşanan zorluklar bu model için daha belirgin. iPhone 15 Pro modeline olan talep, iPhone 14 Pro’ya nazaran daha az.

  iPhone 15 ve 15 Plus'ın talebi, geçen yılın modelleriyle benzer seviyede devam ediyor. Apple Online Store'da bulunan tahminlere göre Natürel Titanyum ve Beyaz Titanyum renk seçenekleri en popüler iPhone 15 Pro Max modelleri arasında yer alıyor. Siparişlerin teslim süresi ise Kasım ayının ortalarına kadar sarkıyor.

  iPhone 15 Türkiye’de Ne Zaman Çıkacak?

  Apple'ın son harikası iPhone 15 ve 15 Pro modelleri, Türkiye'de 22 Eylül'de ön siparişe sunulacak. Telefonu satın almak isteyenler, bu cihazları 29 Eylül'de mağazalarda bulabilecekler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Xiaomi Smart Band 8 Pro Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı!

  Xiaomi Smart Band 8 Pro ve Watch S3, Türkiye'de! Şık tasarım, üstün özellikler ve özel fiyatlarla teknoloji tutkunlarını bekliyor.

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  iPhone 15 Pro Max’te Talep Patlaması Yaşanıyor: Apple, Siparişlere Yetişemiyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et