R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 14 Pro Max Fiyatıyla Dudak Uçuklattı! İşte iPhone 14 Fiyatı…

  Apple tarafından yapılan son paylaşımlara göre, iPhone 14 lansmanının tarihi belli oldu. 7 Eylül 2022 Çarşamba günü lansman gerçekleşecek. iPhone 14'ün beklenen fiyatlarında da kısmi netleşmeler yaşandı. iPhone 14 serisine ait 4 farklı model lansmanda tanıtılacak.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  27.08.2022 12:04 4995 8 dk okuma süresi
  iPhone 14 Pro Max Fiyatıyla Dudak Uçuklattı! İşte iPhone 14 Fiyatı…
  Son Düzenleme:

  Apple, iPhone 14 lansman tarihini 7 Eylül 2022 Çarşamba olarak duyurdu. Lansmanda iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinin tanıtımları yapılacak. 7 Eylül 2022 çarşamba günü aynı zamanda Apple Watch 8 serisinin de yer alacağı söyleniyor.

  iPhone 14 Özellikleri

  Son söylentiler ışığında iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde 8 GB'lık RAM kullanılacak. Şu anda piyasada var olan iPhone 13 serisinde, Pro modellerde 6 GB RAM kullanılıyor. Apple'ın en büyük rakibi olan Samsung Galaxy S22 Ultra modelinde 12GB RAM kullanmıştı. Bu da iPhone 14 Pro modellerinin RAM olarak market lideri olamayacağı anlamına geliyor.

  Yine son söylentiler ışığında yayılan bilgilere göre, iPhone 14 için yeni bir kamera üreticisi ile çalışıldı. Apple, iPhone cihazları için kamera üreticisini iPhone 15 serisinde değiştirmeyi planlıyordu. Fakat öğrenilen son bilgiler ışığında iPhone 14 için de yeni bir üretici ile çalışmalar gerçekleşti.

  Ortaya atılan iddialara göre, iPhone 14 serisinde farklı olacak bir diğer özellik ise SIM ile alakalı. Bir analistin iddialarına göre iPhone 14 serisinde sadece e-SIM seçeneği olacak. e-SIM ile, Apple ticari ve gezgin kullanımının arttırılması hedefliyor.

  Bunların yanında iPhone 14 serisi ile birlikte iOS 16 güncellemesinin de yapılacağı bekleniyor. iPhone 14 serisinin iOS 16 sürümü ile kullanılacağı öngörülmekte. 

  iPhone 13 serisinde A15 biyonik cipleri kullanılmıştı. Her seride çip noktasında sürekli olarak bir üst modeli kullanan Apple, iPhone 14 serisinde de aynı yoldan ilerledi.  iPhone A16 çiplerinin kullanılacağı tahmin ediliyor. 4 nanometrelik bu çipler, 5 nanometrelik A15’lerden  daha verimli ve daha küçük olacak.

  Apple şirketinin uzun zamandan beri iPhone cihazları için planladığı bir başka değişiklik de hayata geçecek. Apple şirketi iPhone cihazları için mini modellerin kaldırılmasını planlıyordu. iPhone 14 serisinde bu plan hayata geçti. Söylenenler ışığında elde edilen bilgiler, iPhone'un 14 serisinde mini modellerin olmayacağı yönünde.  Apple, mini modellerin satış hacminden istedikleri tarzı bir verim alamadıkları için bu kararı almayı planlıyordu. Sızdırılan bilgiler ışığında iPhone 14 serisinde yer alacak 4 farklı modelin boyutları şu şekilde:

  • 6.1 inç iPhone 14
  • 6.1 inç iPhone 14 Pro
  • 6.7 inç iPhone 14 Max 
  • 6.7 inç iPhone 14 Pro Max

  iPhone 14 Ekran Özellikleri 

  Apple, uzun zamandır yapmak istediği bir değişikliği, iPhone 14 serisinde yer alan bazı modellerde uyguladı. Ekran çentiğini kaldırmayı planlayan Apple, iPhone 14 serisinin Pro modelleri için bu planını gerçekleştirdi. Face ID için gerekli donanımı içerisinde barındıran çentik, iPhone 14 serisi Pro modellerinde olmayacak. 

  iPhone 14 serisi Pro modellerde çentiksiz ekran yer alacak. Face ID donanımlarını içerisinde barındıran çentik kalktığı için, Face ID donanımı ekranın alt tarafına yerleştirilecek.  Ekran ile ilgili diğer özellikler ise aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

  Ekran Boyutu6.1 inç
  Ekran TeknolojisiOLED
  Ekran Çözünürlük StandardıFHD+
  Ekran Yenileme Hızı60 Hz
  Ekran Özellikleri

  HDR

  Çizilmeye Dirençli Cam

  Oleophobic Coating

  DCI-P3 Renk Uzayı

  HDR10

  Multi Touch

  Dolby Vision

  Çerçevesiz Tasarım

  Çentikli (Notch) (Bazı Modeller Çentiksiz)

  HLG

  Super Retina XDR Display

  True Tone Ekran

  Ekran DayanıklılığıCorning Ceramic Shield Glass
  Dokunmatik TürüKapasitif Ekran
  Renk Sayısı16 Milyon

  iPhone 14 kamera özellikleri

  2022 iPhone 14 Pro modellerinde 48 megapiksel kameraların bulunacağı söylenmekte. Bu kameraların aynı zamanda 12 megapiksellik fotoğraflar çekebileceği de söyleniyor. 48 megapiksellik kameraların, 12 megapiksellik fotoğraflar çekmesi pixel birleştirme teknolojisi sayesinde mümkün olacak.  Bu teknoloji sayesinde Pro modelleri, yüksek ışık altında 48 megapiksellik fotoğraflar çekebilecek. Düşük Işık altında ise 48 megapiksellik lensin avantajını da kullanarak yüksek kaliteli 12 megapiksellik fotoğraflar çekilebilecek.

  iPhone 14 donanım özellikleri

  iPhone 14 serisinin donanım özelliklerine dair birtakım söylentiler mevcut. Bu söylentiler çip olarak A15 bionic çipinin kullanılacağı hakkında. Aynı zamanda 3.2 GHz işlemci hızına sahip olacağı da söylentiler arasında. Yine bu söylentilere göre iPhone 14 modelleri 6 çekirdekli CPU’ya sahip olacak. iPhone 14’ün donanım özelliklerine dair şu ana kadar bilinenler aşağıdaki tabloda yer almıştır:

  ChipsetApple A15 Bionic
  CPU Frekansı3.2 GHz
  CPU Çekirdeği6 Çekirdek
  Ana İşlemci (CPU)2 x 3.2 GHz
  1. Yardımcı İşlemci4 x 2.0 GHz
  İşlemci Mimarisi64-bit
  GPU (Grafik İşlemcisi)4 x Apple GPU
  CPU Üretim Teknolojisi5 nm 
  Dahili Depolama128 GB
  Hafıza Kartı DesteğiYok
  Hafıza Seçenekleri128 GB/256 GB/512 GB/ 1 TB Depolama Seçenekleri

  iPhone 14 batarya (pil) özellikleri 

  Apple'ın bütün iPhone 14 serisindeki modellerinde batarya kapasitelerinin arttırılacağına dair bilgiler sızdırıldı. Bu bilgilere göre iPhone 14 serisinin batarya kapasiteleri modellerine göre şu şekilde olacak:

  • iPhone 14: 3.279 mAh
  • iPhone 14 Max: 4.325 mAh
  • iPhone 14 Pro: 3.200 mAh
  • iPhone 14 Pro Max: 4.323 mAh

   Apple'ın bir önceki sene çıkarmış olduğu iPhone 13 serisindeki modellerin bataryası kapasiteleri ise şu şekilde idi:

  • iPhone 13: 3.227 mAh
  • iPhone 13 Pro: 3.095 mAh
  • iPhone 13 Pro Max: 4.352 mAh

  Sızdırılan bilgiler ışığında iPhone 14 serisindeki modellerde hızlı şarj özelliği olacak. Aynı zamanda kablosuz şarj özelliği de iPhone 14 serisindeki modellerde yer alacak. Kablosuz şarj, hızlı kablosuz şarj özelliği olarak modellerde mevcut olacak. iPhone 14 serisindeki modellerde değiştirilebilir batarya özelliği ise olmayacak.

  iPhone 14 tasarımı

  iPhone 14 modellerinin görünüşlerinin ufak değişiklikler dışında iPhone 13 modelleri gibi olması beklenmekte. iPhone 14 serisinin Pro modellerinde, ekranda çentik olmayacak şekilde değişiklikler olacak. Ekrandaki ufak değişikliklere ek olarak gövde tasarımında da bazı yenilikler beklenmekte.

  Bazı analistler, Apple iPhone modellerinin arka kamera çıkıntısı yerine, çıkıntısız bir kasa tasarımı beklemekte. Gömme kamera olarak nitelendirilen bu özellik, iPhone 14 serisi modellerinde beklenmekte. Bunun yanında ses tuşlarının tasarımlarında da birtakım değişiklikler öngörülüyor. iPhone 4 ve iPhone 5 serilerindeki ses tuşu tasarımlarının, iPhone 14 serisindeki ses tuşu tasarımını etkilediğine dair söylentiler var. Daha yuvarlak ses tuşlarının kullanılması öngörülüyor.

  Bunların yanında iPhone 14 serisinin modellerinde cihazların alt kısmında yer alan hoparlör ve mikrofonlara dair de değişiklikler beklenmekte. Alt kısımda yer alan hoparlör ve mikrofonlarda tek tek delikler yerine, uzun ağ oyuklarının olması bekleniyor.

  Paylaşılan bir rapora göre, iPhone 14 serisinin modellerinin kasasının titanyum malzemesinden üretilmesi bekleniyor. Yüksek kalitedeki titanyum sayesinde, cihaz gövdeleri aşınmaya daha dayanıklı bir hale gelecek. Apple, daha önce Apple Watch için titanyum malzemesini kullanmıştı. Fakat daha önce iPhone modellerinin herhangi birinde titanyum kasaya denk gelinmedi. Yani bu yenilik, iPhone modelleri için bir devrim niteliğinde olacak. Titanyum; çelik ve alüminyumdan çok daha dayanıklı ve sert bir yapıya sahiptir. Bu da iPhone cihazlarının çok daha sağlam olacağı anlamına gelir. 

  iPhone 14 renkleri 

  Son sızdırılan bilgiler ışığında iPhone 14 serisinin şimdiye kadarki en renkli iPhone serisi olacağı söyleniyor. Toplamda 4 modelden oluşan iPhone 14 serisinin, 8 farklı renkte sunulacağını dair bilgiler ortalıkta dolaşıyor. iPhone 14 serisinin sahip olacağı renkler ise şu şekilde öngörülmekte:

  • Siyah
  • Soluk yeşil
  • Pembe
  • Kırmızı
  • Leylak
  • Sarı
  • Mavi
  • Mor

  iPhone 14 lansman tarihi

  iPhone 14 ailesinin ne zaman tanıtılacağı kesin olarak belli oldu. Apple Yapmış olduğu duyuruda lansman tarihini 7 Eylül 2022 Çarşamba olarak açıkladı. “Far Out” adı verilen etkinlikte, Apple iPhone 14 serisini tanıtacak. Lansman, Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak. Lansmanda iPhone 14 serisinin yanında, Apple Watch modelleri de tanıtılacak.  Aynı zamanda ikinci nesil AirPods Pro da lansmanda yer alacak.

  iPhone 14 çıkış tarihi

  iPhone 14 serisinin piyasaya sunulma tarihi Apple tarafından tam olarak duyurulmadı. Fakat daha önceki yıllardan yapılan analizler yardımı ile ekim ayının ortalarına doğru modellerin piyasada görülmesi bekleniyor. En geç eylül ayının sonlarına doğru iPhone 14 modellerinin satışa sunulması öngörülüyor.

  iPhone 14 ne zaman Türkiye’ye gelecek?

  iPhone 14 modellerinin Türkiye piyasasına ne zaman gireceği bilgisi Apple tarafından kesin olarak duyurulmadı. Bu zamana kadar lansman tarihine ve daha önceki modellerin çıkış tarihlerine bakarak bir tahminde bulunulabilir. iPhone 14 modellerinin Türkiye'ye ekim ayının sonlarına doğru gelmesi bekleniyor.

  iPhone 14 fiyatı 

  Forbes’ta yer alan iddialara göre Apple, iPhone 14 serisine zam yapacak. iPhone 14 modelinin fiyatı, iPhone 13 modeli ile aynı olacak şekilde sabitlenecek. Fakat iPhone 14 serisindeki diğer modellerde, 13 serisi ile kıyaslandığı takdirde 100 dolar fark olacak. Yani iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, ve iPhone 14 Max modelleri, iPhone 13 serisine göre 100 dolar daha pahalı olacak. Buna göre yeni iPhone 14 fiyatları şu şekildedir;

  • iPhone 14 Fiyatı 24999 TL
   iPhone 14 Pro Fiyatı 33999 TL
   iPhone 14 Pro Max Fiyatı 36999 TL

  iPhone 14 Amerika fiyatı 

  Forbes’tan alınan bilgilere göre, iPhone 14 ün Amerika fiyatı, iPhone 13 başlangıç fiyatları ile benzer olacak. iPhone 14 serisindeki diğer modellerde ise 100 dolar kadar bir fark beklenmekte. Bu bilgiler ışığında iPhone 14 serisinde yer alan modellerinin fiyatları aşağıda verilmiştir:

  • iPhone 14 - 799 dolar
  • iPhone 14 Max - 899 dolar
  • iPhone 14 Pro - 1099 dolar
  • iPhone 14 Pro Max - 1199 dolar

  iPhone 14 Avrupa fiyatı 

  iPhone 14'ün Avrupa fiyatı $1100 olarak beklenmekte. Avrupa satış fiyatına dair kesin bilgiler Apple tarafından kamuoyu ile paylaşılmadı. Fakat sızdırılan bilgiler ışığında beklenen fiyat 1100 dolar olarak belirlendi.

  iPhone 14 Türkiye fiyatı 

  iPhone 14 Türkiye fiyatı ise oldukça merak edilmekte. Özellikle geçtiğimiz sene yaşanan enflasyon yüksekliği ve kur farkı sonrasında fiyatların ne şekilde sabitleneceği merak konusu. Apple herhangi bir zam yapmaz ise, yani iPhone 13 çıkış fiyatı üzerinden hesaplamalar yapılırsa durum şu şekilde olur:

  • 799 dolarlık fiyat, dolar kuru 18 olacak şekilde hesaplanırsa, iPhone 14 Türkiye beklenen fiyatı 24.500 TL olacaktır. 

  Apple, iPhone 14 serisindeki diğer modelleri 100 dolar zam yapacak şekilde satışa sunar ise, Türkiye pazarındaki beklenen fiyat ise şu şekilde olacaktır:

  • 100 dolar zam olacak şekilde, dolar kuru 18 olacak şekilde hesaplanırsa, iPhone 14 Pro Max 1 TB model için Türkiye beklenen fiyat 51.000 TL ila 53.000 TL arasında olur. 

  iPhone 14 Haberleri

  iPhone 14 bekleyenleri ne gibi değişiklikler bekliyor? iPhone sevdalılarının uzun zamandır beklediği yeni iPhone 14 modelleri ve fiyatıyla ilgili bilgiler büyük heyecan yarattı. Ancak iPhone 14 canlı tanıtımını bekleyenlere kötü haber geldi! İçerden gelen bilgilere göre lansmandan önce herhangi bir tanıtım yapılmayacak. iPhone 14 Pro hakkında yeni sızıntı: Ekran koruyucusu ortaya çıktı! Habere göre ekran koruyucusu hakkında herkesin merak ettiği sorulara cevap geldi. 

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 67 Yorum
  • Coşkun Çetin
   Coşkun Çetin 1 yıl önce
   Bazı özelliklerinin daha iyi olmasını bekliyordum..
  • PashaMedya
   PashaMedya 1 yıl önce
   bu kadar yüksek fiyattan yüksek performans beklenir ama iphone, bu modelinde kullanıcıları memnun edebilecek gibi görünmüyor
  • Zeki Ersin Yıldırım
   Zeki Ersin Yıldırım 1 yıl önce
   Ücretler çok ciddi boyutlarda... Büyük bir kesimin alamayacağı kesin... Telefon özellikleri de şahsen beklentilerimi karşılamadı.
  • AYJANS
   AYJANS 1 yıl önce
   Tamam yapıyorlar ama o kadar paraya 60 HZ ekran çok basit kalıyor :)
  • Hasan Esgin
   Hasan Esgin 1 yıl önce
   5-6 yıl aktif olarak kullanacağımız bir cihaza minumum 25 bin lira para ödemek ne kadar mantıklı emin değilim. Ama işte iOS'dan Android'e de geçemiyoruz ne yapacağız bilmiyorum..
  • fbfb 1907
   fbfb 1907 1 yıl önce
   dolar kuru bu haldeyken normal bir insanın alması imkansız
  • Doğukan KOZBA
   Doğukan KOZBA 1 yıl önce
   Ücreti beklediğimden çok daha yüksek, diğer yandan ekran olarak muadillerinin de gerisinde kalmış.
  • Seda Ferhat Çetin
   Seda Ferhat Çetin 1 yıl önce
   gerçekten bilmediğim şeyler hakkında bilgi sahibi oldum teşekkür ederim işime yaradı
  • Aysun Ercan
   Aysun Ercan 1 yıl önce
   Özellikleri itibariyle çok dikkat çekici olsa da bu fiyat gerçekten çok çok fazla geldi..
  • Big SEO
   Big SEO 1 yıl önce
   En çok merak ettiğim iPhone 14 pro max fiyatının ne olacağı. Çünkü bu özelliklere göre fiyatın uçuk rakamlarda olabileceğini düşünüyorum. iPhone 14 fiyatının ise üst modellere göre uygun olacağı kesin. Umarım iPhone 14 pro fiyatı ve diğer model fiyatları yüksek olmaz. Merakla bekliyoruz.
  • ENGİN
   ENGİN 1 yıl önce
   Kırmızı renk çok güzel duruyor
  • Veysel Kılıç
   Veysel Kılıç 1 yıl önce
   Mevcut 13 ile kıyasla daha fazla özellik beklerdim.
  • Mustafa Çakır
   Mustafa Çakır 1 yıl önce
   iPhone 14 hakkında öğrenmek istediğim bütün herşeyi burada öğrendim çok teşekkür ederim
  • Emre Cesur
   Emre Cesur 1 yıl önce
   Gerçekten özellikler ve görsel olarak çok başarılı bir telefon ama şahsen ben bu kadar verme taraftarı değilim. En nihayetinde telefon sonuçta.
  • Tozlu Raflar
   Tozlu Raflar 1 yıl önce
   Telefonun bütün özelliklerini ayrıntılı bir şekilde anlatmışsınız 👍 Aklımda herhangi bir soru işareti kalmadı diyebilirim teşekkürler 💯
  • Burak Keskin
   Burak Keskin 1 yıl önce
   Apple içinde bulunduğu piyasada marka pazarlamasını biraz azaltıp özellik konusunda fark yaratma yolunu tercih etmeye başlamalı artık
  • Aslı Tan
   Aslı Tan 1 yıl önce
   Tasarımı çok şükür özellikleri de çok kullanışlı ama ben alamam kesinlikle fiyatı çok pahalı bence
  • Tozlu Raflar
   Tozlu Raflar 1 yıl önce
   Son zamanlarda satın almak istediğim telefon ama fiyatı çok yüksek.✨
  • Büşra Kaya
   Büşra Kaya 1 yıl önce
   Telefon çok iyi bu fiyata bu telefon
  • Kemal Güler
   Kemal Güler 1 yıl önce
   Mükemmel olmuş çok başaralı tek kelimeyle müthiş
  • Sinem Erkch
   Sinem Erkch 1 yıl önce
   Özellikler çok iyi olabilir ama bu fiyat inanılmaz yüksek.İphone tutkunları bile alırken bir düşünür bence
  • ZEKERİYA ALAGÖZ
   ZEKERİYA ALAGÖZ 1 yıl önce
   Küçücük telefonlar için dünyanın parasını veriyoruz. Bu kadar pahalı olmamalı bence
  • Özlem Özker
   Özlem Özker 1 yıl önce
   Aradığım tüm özellikleri burada sıralanmış teşekkür ediyorum
  • Nergis Yağızer
   Nergis Yağızer 1 yıl önce
   Çok bilgilendirici bir video olmuş sürekli bu sayfayı takip edeceğim
  • Genç Blog
   Genç Blog 1 yıl önce
   Telefonun özellikle ve tasarımı gerçekten çok başarılı ama fiyatlar çok uçuk malesef.
  • Bilal Bayar
   Bilal Bayar 1 yıl önce
   "13 mü alsam, beklesem mi" diye düşünen milyonlar... :)
  • Filiz kiytak
   Filiz kiytak 1 yıl önce
   Gerçekten de cep yakıyor ya nolucak bende almayı brkliyorum
  • Traum Deutsch
   Traum Deutsch 1 yıl önce
   Beklentilerimi karşılamadı doğrusu, günden günde inovasyonun i'sinden eser kalmıyor sanki.
  • Kubilay Şençift
   Kubilay Şençift 1 yıl önce
   Çok pahalı olmasa tasarımıyla teknolojisiyle yapabildikleriyle tam ideal bir telefon ama bu fiyata da alabilecek sayısı sınırlı...
  • fbfb 1907
   fbfb 1907 1 yıl önce
   valla bu şartlar altında almak imkansıza yakın gibi bisey
  • Özlem Özker
   Özlem Özker 1 yıl önce
   Fiyati cok pahali ama bu model cok iyi sevdum tum ozelliklerimi belirtmissiniz saolun
  • mahmut k.
   mahmut k. 1 yıl önce
   valla çok detaylı ve güzel bir ıphone 14 tanıtımı olmuş emeğinize sağlık ama bu türkiyede herhalde 35 bin felan olur
  • Pinar Kurt
   Pinar Kurt 1 yıl önce
   Fiyatları dudak uçuklatan cinsten ama İPhone yaparsa değer elbet
  • Sena Altndg
   Sena Altndg 1 yıl önce
   Aşırı pahalı ama müthiş bir telefon hayran kalmamak mümkün değil
  • Esra Arslan
   Esra Arslan 1 yıl önce
   Uzun zamandır almak istiyorum ama fiyatı çok çok yüksek. Özellikleri o paraya değer mi diye düşünüyordum ki bu makaleyi okudum. Aradıklarımın cevabı burda. Elinize sağlık
  • Burcu Mutlu
   Burcu Mutlu 1 yıl önce
   Tanıtımı başarılı. Cihaz zaten tasarım ve işletim sistemi olarak çok iyi, ah fiyatları da biraz uygun olabilse keşke… sitede gezinmek çok keyifli bu arada teşekkürler
  • Merve Okur
   Merve Okur 1 yıl önce
   bi kere bile iphone alamadan ölücem
  • Mehmet Öztürk
   Mehmet Öztürk 1 yıl önce
   Gerçekten de bu kadar telefon çıkıyor ama fiyatlar çok pahalı yani bir araba parası nerdeyse ama özelliklerini çok beğendim parası olan alır yani. Ayrıca ayrıntılı bir anlatım olmuş elinize sağlık 🥰👍
  • Meltem Aydıner
   Meltem Aydıner 1 yıl önce
   Yine fiyatlar uçuk aslında uçuk değil ama tl bazında çok pahallı fakat telefon gerçekten çok kaliteli yıllarca kullanabilirsiniz
  • fatma kozanlı
   fatma kozanlı 1 yıl önce
   Hangi telefon olursa olsun sizce bu paraya degermi
  • Sumeyye Boran
   Sumeyye Boran 1 yıl önce
   Özelikleri gayet basarli tebrikler🙌
  • Elif biliz
   Elif biliz 1 yıl önce
   Harika bir telefon özellikleri çok iyi ama keşke biraz fiyatını düşük tutsalarda herkes alsa
  • ZEKERİYA ALAGÖZ
   ZEKERİYA ALAGÖZ 1 yıl önce
   Küçücük telefonlar için dünyanın parasını veriyoruz. Bence bu kadar çok pahalı olmamalı.
  • SERPİL Uz
   SERPİL Uz 1 yıl önce
   Harika bir yazinolmus iPhone bütün özelliklerini ne güzel anlatmissiniz
  • Murat Tezler
   Murat Tezler 1 yıl önce
   Ben de almayı çok isterim ama fiyatı yüksek olur, taksitle alabilirim ancak.
  • Seda Çetin
   Seda Çetin 1 yıl önce
   verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim çok işime yaradı
  • Ege
   Ege 1 yıl önce
   blog çok başarılı olmuş eline sağlık yaptığın araştırmalar da baya iyi
  • True Gamer
   True Gamer 1 yıl önce
   dolar kuru bu haldeyken normal bir insanın alması imkansız
  • Yusuf Karaaslan
   Yusuf Karaaslan 1 yıl önce
   Kimse iPhone 14 pro yu ucuz olmasını beklemez ama 50000 TL ne ya gerçekten dollar 18 olduğu çok kötü öldü, keşke dollar 10 tl ye düşse bizde iPhone 14 alabilsek
  • Zehra Demirci
   Zehra Demirci 1 yıl önce
   iphone 13ten pek bir farki yok gibi
  • Arif Yılmaz
   Arif Yılmaz 1 yıl önce
   Bu kadar sevilen ve kullanılan bir telefonu çok iyi incelemişsiniz baya beğendim harikaa
  • Rabia Ünsal
   Rabia Ünsal 1 yıl önce
   Özellikleri de kendi de çok güzel bir telefon benim için hayal ama alacak olanlara hayırlı olsun inşallah 🤗 tüm detaylarıyla anlatmışsınız teşekkürler
  • Afrado
   Afrado 1 yıl önce
   Her özelliğine bayıldım ama fiyat biraz yüksek geldi 50 bin ne karşimmm telefon efsane duruyor ya parası olan alır bence ömürlük kullanır model süper
  • Mesude Çevik
   Mesude Çevik 1 yıl önce
   Aşırı pahalı bir telefon ama çok güzel ve harika özellikleri var en kısa zamanda ben de almayı düşünüyorum
  • Ali DİNÇER
   Ali DİNÇER 1 yıl önce
   Fiyat yüksek kaliteli ama imkanlar el vermiyor
  • Mesut78
   Mesut78 1 yıl önce
   Fiyat olarak aynı seviyelerde kalsa aslında daha çok tercih edilebilir veya pro modellerde fiyat arttırmak yerine sadece baz modelde arttırılsa bu şekilde üst modellere teşvik edilse çok daha iyi olabilirdi. Merakla bekliyor olacağız. 🙂
  • Bip
   Bip 1 yıl önce
   Ekran daha iyi olmalıydı
  • EM***** KA*****
   EM***** KA***** 1 yıl önce
   Sonunda iphone hopörlerini geliştiriyor 🙌🏻

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 6 Geliyor: İşte Tüm Özellikleri!

  Samsung Galaxy Z Flip 6, güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 120 Hz Dinamik AMOLED ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle tanıtıldı. Fiyat ve detaylar sızdırıldı.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  iPhone 14 Pro Max Fiyatıyla Dudak Uçuklattı! İşte iPhone 14 Fiyatı…

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et