R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iOS 17’ye Değiştirilemeyen Yeni Özellik Geldi: İşte İlk Tepkiler!

  Apple, 18 Eylül'de iPhone kullanıcıları için yeni bir iOS güncellemesi sundu. iOS 17 ile birlikte çok sayıda yeni bildirim sesi ve zil tonu geldi, fakat bazı yeni tonlar kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmadı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.09.2023 14:12 2805 1 dk okuma süresi
  iOS 17’ye Değiştirilemeyen Yeni Özellik Geldi: İşte İlk Tepkiler!
  Son Düzenleme:

  iOS 17, iPhone kullanıcıları için bir dizi yeni zil sesi ve uyarı sesi getirdi. Sesler menüsü altında birçok yeni ton seçeneği bulunuyor. Ancak bu yeni tonlar arasında varsayılan uygulama bildirim sesleri de değişti. Daha önceki klasik üç tonun yerini rebound adlı ses aldı.

  Kullanıcılar Tepkili!

  Bu yeni özellik, tüm kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmadı. Çoğu kişi, rebound adlı sesin çok sessiz olduğunu dile getiriyor. Özellikle sosyal medya platformlarında bu sesin telefon cepte veya çantada iken duyulmasının zor olduğuna dair birçok yorum bulunuyor. Önceki üç ton, yüksek bir seviyede çınlama yaratırken rebound bu tonun yankılı bir versiyonu gibi geliyor.

  Bildirim Sorunu

  Bu sessizlik problemi nedeniyle birçok kullanıcı, gelen bildirimleri kaçırdıklarını belirtiyor. Ayrıca titreşimli geri bildirim de daha zayıf ve hissedilmesi daha zor. Bu da kullanıcıların bazı bildirimleri fark etmelerini engelliyor. En büyük sorun şu ise iOS 17'de uygulamalar için farklı bir bildirim uyarı sesi seçme veya ses düzeyini değiştirmenin bir yolu şu an için bulunmuyor.

  Apple, Ayarlar - Sesler bölümünde sadece sistem uygulamaları için zil sesi, ton, uyarı sesi seçeneği sunuyor. Bu seçeneklerin, Apple'ın kendi uygulamalarıyla sınırlı olması kullanıcıları memnun etmiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Nothing Phone 3 Yakında Geliyor: İşte Çıkış Tarihi ve Özellikleri!

  Nothing Phone 3, Temmuz ayında çıkış yapıyor. Gelişmiş Qualcomm işlemci ve yenilikçi kamera özellikleriyle dikkat çeken model, büyük bir heyecan vadediyor.

  Samsung Galaxy C55 Resmen Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy C55, vegan deri tasarımı ve güçlü özellikleriyle tanıtıldı. 50 MP kamera, Snapdragon işlemci ve 5000 mAh batarya ile üstün performans sunuyor.

  Gemini, Çok Daha Hızlı Cevaplar Verecek: İşte Detaylar!

  Google'ın yapay zeka sohbet robotu Gemini, Android kullanıcıları için real-time yanıt verme ve müzik servisleri entegrasyonu gibi yeni özellikler sunuyor.

  Tarihin En Verimli Dizel Motoru Tanıtıldı: İşte Detaylar!

  Weichai Power, Çin'de düzenlenen 2024 Dünya İçten Yanmalı Motorlar Kongresi'nde %53,09 termal verimlilikle çalışan devrim niteliğinde bir dizel motor tanıttı.

  iOS 17’ye Değiştirilemeyen Yeni Özellik Geldi: İşte İlk Tepkiler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et