R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iOS 17’de Sorunların Ardı Arkası Kesilmiyor: Kullanıcılar, Bu Sefer de WiFi Sorunu Yaşıyor!

  iOS 17 kullanıcıları, güncelleme sonrası WiFi bağlantılarında kesintiler ya da aşırı yavaşlama yaşandığını belirtiyor. Ancak bu konuda henüz resmi bir çözüm sunulmadığı görülüyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  10.10.2023 17:00 1844 2 dk okuma süresi
  iOS 17’de Sorunların Ardı Arkası Kesilmiyor: Kullanıcılar, Bu Sefer de WiFi Sorunu Yaşıyor!
  Son Düzenleme:

  Apple'ın son zamanlarda piyasaya sürdüğü iOS 17 güncellemesi, beklenenden farklı bir şekilde gündeme oturdu. Özellikle iPhone XS ve sonrası modellerde meydana gelen WiFi sorunları kullanıcıların tepkisine sebep oluyor. Bu sorunlar hakkında Apple'dan henüz bir düzeltme veya açıklama gelmedi!

  iOS 17’de WiFi Sorunu Çıktı!

  Kullanıcılardan gelen bilgilere göre bu WiFi problemi, herkesi etkilemiyor. Ancak etkilenenler için durum oldukça can sıkıcı. Cihazlarını WiFi ağına başarılı bir şekilde bağladıklarını gören kullanıcılar, ne yazık ki veri aktarımı konusunda sorun yaşıyorlar. Yani cihaz, WiFi ağına bağlı gibi gözükse de aslında herhangi bir internet bağlantısı olmuyor. İlginç bir şekilde aynı ağa bağlı olan diğer cihazlarda herhangi bir sorun olmadığı bildiriliyor.

  Kullanıcılar Sorun Hakkında Ne Diyor?

  Sosyal medya platformları, özellikle X ve Reddit, bu sorun hakkında yapılan paylaşımlarla dolup taşıyor. Kullanıcılardan bazıları, WiFi kanal aralığını değiştirerek (20 MHz, 40 MHz veya 80 MHz) bu sorunun üstesinden geldiklerini belirtiyorlar. 

  Diğer bir kesim ise iPhone üzerinde uçak modunu aktifleştirip kısa bir süre sonra devre dışı bırakmanın problemi çözdüğünü aktarıyor. Ancak bu sorunun ne kadar yaygın olduğu veya sadece belirli bir kullanıcı grubunu mu etkilediği konusunda net bir bilgi yok.

  Bu yaşanan WiFi sorunuyla ilgili Apple'dan resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Kullanıcılar, bu sorunun farkında olup olmadığını ve ne zaman bir düzeltme yayınlayacaklarını merakla bekliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  iOS 18, Yavaş Şarj Cihazlarını Tespit Ederek Kullanıcıları Uyaracak!

  iOS 18, iPhone'larda yavaş şarj cihazlarını tespit ederek kullanıcıları uyarıyor ve pil sağlığını iyileştirmek için yeni şarj sınırı ayarları sunuyor.

  iOS 18 Güncellemesi Alacak Telefonlar Açıklandı: Hangi Modeller Güncelleme Alacak?

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. iPhone XS ve üzeri modeller güncelleme alacak, çıkış tarihi ise Eylül'de.

  iOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İşte Beklenen Tarih!

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. Yeni özellikler ve yapay zeka entegrasyonları ile dikkat çeken güncelleme, Eylül ayının ikinci haftasında kullanıma sunulacak.

  iOS 17’de Sorunların Ardı Arkası Kesilmiyor: Kullanıcılar, Bu Sefer de WiFi Sorunu Yaşıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et