R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Bomba Hamle: Katlanabilir iPad Gelebilir!

  Apple'ın tedarik zincirinde yer alan bir kaynak şirket, katlanabilir bir tablet çıkarma planlarını duyurdu. Görünüşe göre Apple, katlanabilir iPad'i katlanabilir iPhone'dan önce piyasaya sürebilir!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  26.07.2023 17:32 1526 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Bomba Hamle: Katlanabilir iPad Gelebilir!
  Son Düzenleme:

  Günümüz teknoloji devleri arasında Samsung gibi şirketlerin katlanabilir telefonlara yoğunlaştığı bir dönemde Apple'ın stratejisi, farklı bir yöne evriliyor. 

  Katlanabilir iPad konseptine daha çok değer veren Kaliforniya merkezli dev, katlanabilir tabletlerin potansiyelini daha fazla kabul ediyor.

  Katlanabilir iPad Geliyor!

  Son zamanlarda ortaya çıkan bir iddia, katlanabilir iPad'in birkaç yıl içinde piyasaya sürülme ihtimalini oldukça artırıyor. DigiTimes'ın son raporuna bakılırsa Apple, bu yönde bir girişim planlıyor.

  Birkaç yıldır katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığı iddia edilen Cupertino merkezli şirket, yakın gelecekte katlanabilir ekranlı bir iPad piyasaya sürme fikrine sıcak bakıyor. Bu, Apple'ın teknoloji geliştirme yönünde ne kadar cüretkâr ve yenilikçi bir yaklaşım benimsediğinin bir göstergesi.

  Ünlü Analistten Katlanabilir iPad Yorumları

  Katlanabilir iPad hakkında söylentiler yeni değil. Ünlü analist Ming-Chi Kuo da geçtiğimiz aylarda bu konuda yorum yapmış ve ilk nesil katlanabilir iPad'in 2024 yılında, ilk katlanabilir iPhone'dan önce piyasaya sürülebileceğini dile getirmişti.

  Kuo'ya göre, katlanabilir iPad, tamamen yeni bir tasarımla piyasaya sürülecek. Apple'ın cihazda hafif ve dayanıklı bir karbon fiber destek ayağı kullanmayı planladığı da iddia ediliyor. Katlanabilir iPad, 12.9 inç iPad Pro'nun üzerinde, muhtemelen 1.099 dolardan başlayacak bir fiyatla konumlandırılacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  Nvidia’dan Dev Hamle: 18.4 Exaflops Gücünde Yeni Süper Bilgisayarını Tanıttı!

  Nvidia'nın yeni Eos süper bilgisayarı, 18,4 exaflops gücünde yapay zeka uygulamalarını hızlandırarak teknolojiye yeni bir soluk getiriyor.

  Apple, Katlanabilir Telefon Çıkarabilir: İki Farklı Katlanabilir Prototip Üzerinde Çalışıyor!

  Apple'ın katlanabilir telefonlar alanında suskunluğunu bozduğu ve iki katlanabilir iPhone prototipi geliştirdiği ifade ediliyor.

  Samsung'dan Yenilikçi Adımı: Daha Ucuz Katlanabilir Telefonlar İçin Devrim Niteliğinde OLED Teknolojisine Geçiyor!

  Samsung, katlanabilir telefonların maliyetini azaltmak için yeni bir OLED üretim tekniği geliştiriyor. Inkjet baskı kullanarak ekran üretim maliyetini düşürecek.

  Apple’dan Bomba Hamle: Katlanabilir iPad Gelebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et