R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Bomba Hamle: Katlanabilir iPad Gelebilir!

  Apple'ın tedarik zincirinde yer alan bir kaynak şirket, katlanabilir bir tablet çıkarma planlarını duyurdu. Görünüşe göre Apple, katlanabilir iPad'i katlanabilir iPhone'dan önce piyasaya sürebilir!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  26.07.2023 17:32 1645 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Bomba Hamle: Katlanabilir iPad Gelebilir!
  Son Düzenleme:

  Günümüz teknoloji devleri arasında Samsung gibi şirketlerin katlanabilir telefonlara yoğunlaştığı bir dönemde Apple'ın stratejisi, farklı bir yöne evriliyor. 

  Katlanabilir iPad konseptine daha çok değer veren Kaliforniya merkezli dev, katlanabilir tabletlerin potansiyelini daha fazla kabul ediyor.

  Katlanabilir iPad Geliyor!

  Son zamanlarda ortaya çıkan bir iddia, katlanabilir iPad'in birkaç yıl içinde piyasaya sürülme ihtimalini oldukça artırıyor. DigiTimes'ın son raporuna bakılırsa Apple, bu yönde bir girişim planlıyor.

  Birkaç yıldır katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığı iddia edilen Cupertino merkezli şirket, yakın gelecekte katlanabilir ekranlı bir iPad piyasaya sürme fikrine sıcak bakıyor. Bu, Apple'ın teknoloji geliştirme yönünde ne kadar cüretkâr ve yenilikçi bir yaklaşım benimsediğinin bir göstergesi.

  Ünlü Analistten Katlanabilir iPad Yorumları

  Katlanabilir iPad hakkında söylentiler yeni değil. Ünlü analist Ming-Chi Kuo da geçtiğimiz aylarda bu konuda yorum yapmış ve ilk nesil katlanabilir iPad'in 2024 yılında, ilk katlanabilir iPhone'dan önce piyasaya sürülebileceğini dile getirmişti.

  Kuo'ya göre, katlanabilir iPad, tamamen yeni bir tasarımla piyasaya sürülecek. Apple'ın cihazda hafif ve dayanıklı bir karbon fiber destek ayağı kullanmayı planladığı da iddia ediliyor. Katlanabilir iPad, 12.9 inç iPad Pro'nun üzerinde, muhtemelen 1.099 dolardan başlayacak bir fiyatla konumlandırılacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Katlanabilir iPhone, Huawei Mate X'in Dışa Katlanır Ekranına Benzeyebilir!

  Apple, katlanabilir iPhone modeli için dışa katlanır ekran üzerinde çalışıyor. Bu tasarım, katlanma izini azaltarak daha ince ve şık bir cihaz sunmayı hedefliyor.

  BİM Marketlerde Bu Hafta: Aksiyon Kamerası, Katlanabilir Bisiklet ve Dahası!

  7 Haziran BİM aktüel kataloğu belli oldu. BİM, Qoocam 3 aksiyon kamerası, katlanabilir bisiklet ve ProZone Intercom sistemi gibi ürünlerini satışa sunacak!

  Yeni Nesil Xbox, 2026’da Geliyor: Call of Duty ile Birlikte Gelebilir!

  Xbox'ın yeni nesil konsolu, 2026 yılında Call of Duty ile çıkış yapacak. Bu teknik atılım, konsol dünyasında heyecanla bekleniyor.

  Philips’ten Yeni Bomba: Oyuncular İçin Yeni Monitörünü Tanıttı!

  Philips'in yeni Evnia 49M2C8900L monitörü, 49 inç QD-OLED paneli, 144Hz yenileme hızı ve geniş bağlantı seçenekleriyle oyunculara üstün performans sunuyor.

  Apple’dan Bomba Hamle: Katlanabilir iPad Gelebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et