R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Watch Series 8 Pro Pil Ömrüyle Yeni Bir Rekora İmza Atabilir!

  Apple tarafından tanıtılması beklenen Apple Watch Series 8 Pro için beklenen özellik sonunda geliyor. Şimdiye kadar gelen modeller arasında en yüksek pil gücünü oluşturması bekleniyor.

  Ecem Ecem 27.07.2022 13:28 1173 2 dk okuma süresi
  Apple Watch Series 8 Pro Pil Ömrüyle Yeni Bir Rekora İmza Atabilir!
  Son Düzenleme:

  Apple akıllı saatleri üzerinde çalışmalara devam ederken bu yıl bitmeden “Apple Watch serisi” için 3 farklı model tanıtımı gerçekleştirmeyi bekliyor. Apple’ın akıllı saatleri hakkında çeşitli bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Yeni serinin “Apple Watch Series 8 Pro” modeli ile adeta şahlanması bekleniyor. Serinin şimdiye kadar üretilmiş olan en üst düzey modelinin olması bekleniyor. 

  Apple Watch Series 8 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

  Eylül ayında Apple tarafından “iPhone 14” serisinin tanıtılması büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor. Yeni akıllı saat modellerinin bu etkinlik sırasında tanıtılması bekleniyor. Akıllı saatin bu süreçte daha büyük bir ekranla gelmesi bekleniyor. Ekstrem sporları yapanlar için tasarlanan model hem pil ömrü hem de dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. 

  Apple tarafından henüz resmi olarak tanıtılmasa da teknoloji kulislerinde yeni modelin düşük güç modu özelliğinin bulunması bekleniyor. Bu özelliğin kullanılması halinde Apple Watch 8 Pro modelinin bir kez şarj edildikten sonra birkaç gün aralıksız olarak çalışması bekleniyor. 

  Pil Ömrüyle Kullanıcıların Yüzünü Güldürecek!

  Apple Watch serisinin şimdiye kadar üretilen modeller arasında tasarımı ilk kez değişecek model olduğu belirlendi. Dairesel olarak bir tasarım bekleyenler hayal kırıklığı yaşayabilir. Yine markanın dikdörtgen tasarımından vazgeçmeyeceği düşünülüyor. Ekran büyüklüğünün ise diğer modellerle karşılaştırıldığında %7 oranında büyümesi bekleniyor. Ekstrem sporlarına uygun olması için titanyum bir kasa kullanılabilir. 

  Apple Watch serisi ile birlikte ateş ölçümü özelliği de yer alacak ancak beklenen tansiyon ölçüm özelliğinin yer alması beklenmiyor. Daha önce teknoloji ile birlikte beklenen şeker ve kan basıncı ölçüm özelliklerinin bir süre daha gelmesinin beklenmediği öğrenildi.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Apple Watch Series 8 Pro Pil Ömrüyle Yeni Bir Rekora İmza Atabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et