R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ek MTV Ödeme Süresi Uzatıldı!

  Bu sene sadece bir kez gerçekleştirilecek olan ek MTV ödemesinin ilk taksiti için belirlenen son ödeme tarihi 31 Ağustos 2023'tü. Ancak Gelir İdaresi Başkanlığı, bu ödeme süresinin uzatıldığını açıkladı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.08.2023 13:01 1332 1 dk okuma süresi
  Ek MTV Ödeme Süresi Uzatıldı!
  Son Düzenleme:

  Gelir İdaresi Başkanlığı yaptığı duyuruda Ek MTV'nin ödeme süresinin uzatıldığı bilgisine yer verdi. 31 Ağustos 2023'te sona erecek olan bu ödeme süreci 6 Eylül 2023 tarihine kadar uzatıldığı belirtildi.

  2023 Ek MTV İlk Taksit Ödeme Süresi 6 Eylül 2023'e Kadar Uzatıldı!

  Gelir İdaresi Başkanlığı'nın bu kararına yasal dayanak olarak, 7456 sayılı Kanun gösteriliyor. Bu kanunun 1. maddesinin (5) numaralı fıkrası gereği, 31 Ağustos 2023 Perşembe günü sonuna kadar ödenmesi gereken ek motorlu taşıtlar vergisinin ilk taksit ödeme süresi, 06 Eylül 2023 Çarşamba günü sonuna kadar uzatıldı.

  Bu duyuru yapılmadan önce Ek MTV düzenlemesi, kamuoyunda büyük tepkilere neden olmuştu. Özellikle CHP tarafından bu düzenlemenin iptal edilmesi istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvuru gerçekleştirilmişti. Ancak bu başvuru sonucunda henüz herhangi bir gelişme veya karar açıklanmış değil!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone SE 4 OLED Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  Apple'ın OLED ekranlı yeni iPhone SE 4 modeli, 2025'te piyasaya çıkıyor. Daha premium bir deneyim ve uygun fiyatlarla teknolojiseverleri heyecanlandırıyor.

  Samsung Galaxy S24 Serisinin Ekran ve Kamera Sorunlarına Çözüm Getiren Güncelleme Yayınlandı!

  Samsung Galaxy S24 serisi için yayınlanan güncelleme, ekran ve kamera sorunlarını çözüyor; kullanıcı deneyimi artıyor.

  Samsung, XR Gözlüğü Geliştirecek: Özel Ekip Bile Kuruldu!

  Samsung'un XR gözlüğü, 2024'te geliyor. 4.3K çözünürlük, Snapdragon XR2+ işlemci ve uygun fiyatla teknoloji dünyasını yeniden şekillendiriyor.

  WhatsApp'tan Yenilik: Kilit Ekranından Engelleme Özelliği Geldi!

  WhatsApp, kilit ekranından rahatsız edici mesajları engelleme özelliği sunuyor. Güvenliği artıran bu yeni adım, kullanım kolaylığı sağlıyor.

  Ek MTV Ödeme Süresi Uzatıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et