R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!

  Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 14 serisi hakkında üzücü bir iddia ortaya atıldı. Yeni modellerin performans ve güç açısından geçen yıl çıkarılan seriden pek farklı olmadığı düşünülüyor.

  Elif Elif 05.07.2022 15:13 1446 2 dk okuma süresi
  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden olan Apple, kısa süre sonra yeni telefon serisini tanıtmak için hazırlıklara başladı. Merakla beklenen iPhone 14 serisinin büyük olasılıkla Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Yeni telefon serisi hakkında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor ancak bu süreçte yeni iddialar da gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni iddia uzun zamandır iPhone 14 serisini bekleyenler için biraz hayal kırıklığına neden olabilir. 

  iPhone 14 Serisi Hayal Kırıklığı Yaşatabilir!

  Apple teknolojik anlamda gelişimine devam ediyor. Bu süreçte kendi işlemcilerini üretip kullanabilmek için çok uzun zamandır çalışmalara devam ediyordu. Yeni serisi iPhone 14’lerde de şirketin A15 Bionic yonga setini kullanması bekleniyor. Geçen yıl çıkarılan iPhone 13 serisine bakıldığı zaman o telefonlarda da aynı yonga seti kullanılmıştı. Böylece şirket iki yıl boyunca işlemci açısından aynı özellikleri taşıyan telefonları piyasaya sürmüş olacak. Bu durum kullanıcılar arasında şimdiden tartışmalara neden oldu. Teknoloji kulislerinde yeni serinin bir öncekinden daha güçlü olmayacağını ve büyük farkların olmayacağını düşünüyor. 

  iPhone 14 Serisi Geri Planda Kalabilir

  Apple uzun zamandır Mac çiplerini geliştirmek için hummalı bir çalışma içerisine girdi. Çalışmaların bu doğrultuda yönlendirilmesinin ardından akıllı telefon serisine gereken özenin gösterilmediği düşünülüyor. 

  Apple sadece bir buçuk yıllık zaman diliminde Mac modelleri için toplam beş farklı çip tasarladı üretti ve piyasaya sürdü. Şimdilerde de yeni bir Mac çipi üzerinde çalışmaların devam ettiği belirlendi. Yoğunluğun bu bölgeye verilmesinin ardından büyük umutlarla beklenen iPhone 14 serisinin performansının geçen yıl çıkarılan iPhone 13 serisi ile aynı olması bekleniyor. Yeni seride birtakım isim farklılıkları da olacak. Plus modellerine şirket uzun zaman önce veda etmişti. Ancak yeni seri ile birlikte Plus modellerinin de yeniden piyasaya sürülmesi bekleniyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple iOS 15.6.1 Güncellemesi Yayında! Sorunlar Giderildi!

  Apple iOS 15.6.1 güncellemesi ile birlikte pek çok önemli güvenlik sorunu giderildi. Apple'a göre, iOS 15 sürümü, güvenlik açıklarına karşı yeni güncellemeyi hemen yüklenmeli. İşte iOS 15.6.1 güncellemesiyle gelenler!

  iPhone 14 Bekleyenleri Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor?

  iPhone 14 Pro ve Pro Max için bilinen tüm sızıntı haberleri, söylentiler ve iphone 14 ne zaman çıkacağına dair tüm bilgiler haberimizin detayında.

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1048

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple, yeni bir akıllı ev cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iPad ve HomePod'dan birkaç özelliği içinde barındıracak bu yeni ürünün çıkış tarihi de merak konusu oldu.

  Elif 1186
  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et