R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!

  Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 14 serisi hakkında üzücü bir iddia ortaya atıldı. Yeni modellerin performans ve güç açısından geçen yıl çıkarılan seriden pek farklı olmadığı düşünülüyor.

  Ecem Ecem 05.07.2022 15:13 1497 2 dk okuma süresi
  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden olan Apple, kısa süre sonra yeni telefon serisini tanıtmak için hazırlıklara başladı. Merakla beklenen iPhone 14 serisinin büyük olasılıkla Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Yeni telefon serisi hakkında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor ancak bu süreçte yeni iddialar da gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni iddia uzun zamandır iPhone 14 serisini bekleyenler için biraz hayal kırıklığına neden olabilir. 

  iPhone 14 Serisi Hayal Kırıklığı Yaşatabilir!

  Apple teknolojik anlamda gelişimine devam ediyor. Bu süreçte kendi işlemcilerini üretip kullanabilmek için çok uzun zamandır çalışmalara devam ediyordu. Yeni serisi iPhone 14’lerde de şirketin A15 Bionic yonga setini kullanması bekleniyor. Geçen yıl çıkarılan iPhone 13 serisine bakıldığı zaman o telefonlarda da aynı yonga seti kullanılmıştı. Böylece şirket iki yıl boyunca işlemci açısından aynı özellikleri taşıyan telefonları piyasaya sürmüş olacak. Bu durum kullanıcılar arasında şimdiden tartışmalara neden oldu. Teknoloji kulislerinde yeni serinin bir öncekinden daha güçlü olmayacağını ve büyük farkların olmayacağını düşünüyor. 

  iPhone 14 Serisi Geri Planda Kalabilir

  Apple uzun zamandır Mac çiplerini geliştirmek için hummalı bir çalışma içerisine girdi. Çalışmaların bu doğrultuda yönlendirilmesinin ardından akıllı telefon serisine gereken özenin gösterilmediği düşünülüyor. 

  Apple sadece bir buçuk yıllık zaman diliminde Mac modelleri için toplam beş farklı çip tasarladı üretti ve piyasaya sürdü. Şimdilerde de yeni bir Mac çipi üzerinde çalışmaların devam ettiği belirlendi. Yoğunluğun bu bölgeye verilmesinin ardından büyük umutlarla beklenen iPhone 14 serisinin performansının geçen yıl çıkarılan iPhone 13 serisi ile aynı olması bekleniyor. Yeni seride birtakım isim farklılıkları da olacak. Plus modellerine şirket uzun zaman önce veda etmişti. Ancak yeni seri ile birlikte Plus modellerinin de yeniden piyasaya sürülmesi bekleniyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Apple CarPlay İçin En İyi Uygulamalar!

  Apple CarPlay teknolojisinin desteklediği en beğenilen uygulamalar belli oldu. Buna göre geliştirilen uygulamalar arasında bazıları rakiplerini geride bıraktı!

  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et