R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!

  Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 14 serisi hakkında üzücü bir iddia ortaya atıldı. Yeni modellerin performans ve güç açısından geçen yıl çıkarılan seriden pek farklı olmadığı düşünülüyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  05.07.2022 15:13 2976 2 dk okuma süresi
  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden olan Apple, kısa süre sonra yeni telefon serisini tanıtmak için hazırlıklara başladı. Merakla beklenen iPhone 14 serisinin büyük olasılıkla Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Yeni telefon serisi hakkında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor ancak bu süreçte yeni iddialar da gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni iddia uzun zamandır iPhone 14 serisini bekleyenler için biraz hayal kırıklığına neden olabilir. 

  iPhone 14 Serisi Hayal Kırıklığı Yaşatabilir!

  Apple teknolojik anlamda gelişimine devam ediyor. Bu süreçte kendi işlemcilerini üretip kullanabilmek için çok uzun zamandır çalışmalara devam ediyordu. Yeni serisi iPhone 14’lerde de şirketin A15 Bionic yonga setini kullanması bekleniyor. Geçen yıl çıkarılan iPhone 13 serisine bakıldığı zaman o telefonlarda da aynı yonga seti kullanılmıştı. Böylece şirket iki yıl boyunca işlemci açısından aynı özellikleri taşıyan telefonları piyasaya sürmüş olacak. Bu durum kullanıcılar arasında şimdiden tartışmalara neden oldu. Teknoloji kulislerinde yeni serinin bir öncekinden daha güçlü olmayacağını ve büyük farkların olmayacağını düşünüyor. 

  iPhone 14 Serisi Geri Planda Kalabilir

  Apple uzun zamandır Mac çiplerini geliştirmek için hummalı bir çalışma içerisine girdi. Çalışmaların bu doğrultuda yönlendirilmesinin ardından akıllı telefon serisine gereken özenin gösterilmediği düşünülüyor. 

  Apple sadece bir buçuk yıllık zaman diliminde Mac modelleri için toplam beş farklı çip tasarladı üretti ve piyasaya sürdü. Şimdilerde de yeni bir Mac çipi üzerinde çalışmaların devam ettiği belirlendi. Yoğunluğun bu bölgeye verilmesinin ardından büyük umutlarla beklenen iPhone 14 serisinin performansının geçen yıl çıkarılan iPhone 13 serisi ile aynı olması bekleniyor. Yeni seride birtakım isim farklılıkları da olacak. Plus modellerine şirket uzun zaman önce veda etmişti. Ancak yeni seri ile birlikte Plus modellerinin de yeniden piyasaya sürülmesi bekleniyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2024 iPhone SE 4 Geliyor: Özellikleri Sızdırıldı!

  Apple'ın uygun fiyatlı yeni modeli iPhone SE 4'ün özellikleri açıklandı. Bu yeni iPhone, OLED ekran ve birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındıracak!

  iPhone 16 Plus ile İlgili Sızıntılar Devam Ediyor: 7 Farklı Renk Seçeneğiyle Gelebilir!

  Apple iPhone 16 Plus, 7 farklı renk seçeneğiyle yakında piyasaya sürülüyor. Yeni model, tasarım ve kullanıcı tercihlerine odaklanıyor.

  iPhone 16 Maketleri Sızdırıldı! Yeni Özellikler ve Beklentiler

  Son sızdırılan maketler, merakla beklenen iPhone 16'nın özelliklerini ve tasarımını gözler önüne seriyor. Apple kullanıcıları, bu yeni cihazın ne zaman çıkacağını ve neler sunacağını heyecanla bekliyor. İşte iPhone 16 hakkında bilmeniz gerekenler ve sızdı

  iPhone için Alternatif Uygulama Mağazaları: AltStore, SetApp ve Epic Games

  Avrupa Birliği’nde (AB) iPhone kullanıcıları için yeni bir dönem başlıyor. Dijital Piyasalar Yasası (DMA) ile artık Apple, iPhone’larda alternatif uygulama mağazalarına izin vermek zorunda. Bu gelişme, teknoloji devlerinin platformlarında rekabeti artırma

  Apple Hayal Kırıklığı Yarattı: iPhone 14 Beklentileri Karşılamayabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et