R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Watch Series 8 Sağlık Alanında Çığır Açacak!

  Yeni Apple Watch Series 8 için geri sayım başlamışken özellikleri teknoloji dünyasında heyecana neden oldu. Özellikle insan sağlığı için önemli özellikleri sayesinde yüksek ateşi ölçebilecek. İşte detaylar...

  Ecem Ecem 05.07.2022 15:14 1268 2 dk okuma süresi
  Apple Watch Series 8 Sağlık Alanında Çığır Açacak!
  Son Düzenleme:

  Apple giyilebilir teknoloji alanında yaptığı çalışmalarla teknoloji severlerin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Özellikle akıllı saatleri ile sektörde önemli bir pazar payı oluşturmaya devam ediyor. Her geçen yıl yeni Apple Watch serisi ile merak uyandırıyor. Özelliklerine yenilerini eklerken son olarak yakında Apple Watch Series 8’i çıkarması bekleniyor. Yeni akıllı saat modelinde yer alacak özelliklerin sızdırılmasının ardından pek çok kişi merakla ürünü beklemeye başladı. 

  Yeni Apple Watch Yüksek Ateşi Ölçecek!

  Akıllı saat teknolojisi son yıllarda insan hayatını kolaylaştırmaya yönelik pek çok işlevsel özellik kazandı. Sadece insan hayatını kolaylaştırması değil aynı zamanda insan hayatını kurtarması ile de biliniyor. Akıllı saat teknolojisi ilerleyen yıllarda hayati fonksiyonları yakından takip edecek gibi görünüyor. 

  Apple tarafından yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen Watch Series 8 sağlık sektöründe de yeni bir dönemin başlamasına neden olacak. Cihazın kendisine özel yerleşik sıcaklık sensörünün bulunması bekleniyor. Bu sensör vücut ile temas ettikten sonra, kullanıcıların ateşinin yükselmesinin ardından sinyal verebilecek. Bu sinyal ile birlikte yüksek ateş uyarısı verilecek. 

  Ekstrem Sporlarında da Kullanılacak

  Yeni Apple Watch Series 8 vücut sıcaklığını doğrudan ölçmek yerine, konulan sensör sayesinde yükselen sıcaklığı fark ederek uyarı yapacak. Yeni seri iki farklı şekilde olacak. Hem normal seri hem de ekstrem sporları için kullanılan özel seri de de ateş ölçerin kullanılması bekleniyor. Yeni akıllı saat modelinin ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz bilinmiyor. Eylül ayında iPhone 14 serisi ile birlikte çıkacağı tahmin ediliyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Apple CarPlay İçin En İyi Uygulamalar!

  Apple CarPlay teknolojisinin desteklediği en beğenilen uygulamalar belli oldu. Buna göre geliştirilen uygulamalar arasında bazıları rakiplerini geride bıraktı!

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  Şirket Belgeleri Yayımlandı: Tekken 8 Ne Zaman Çıkacak?

  Bandai Namco, yakın zamanda fragmanını yayımlayarak Tekken 8’i duyurdu. Tahminlere göre Tekken 8, 2023 yılında çıkacak!

  Apple Watch Series 8 Sağlık Alanında Çığır Açacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et